Skābais krējums

Skābais krējums - ļoti raudzēts piena produkts, kas iegūts, fermentējot krēms ar pienskābes baktērijām.  Smetana mājas

Metodes sagatavošanai krējumu

Izdarot sagatavošanas krēmu tiek sadalīts gladyshkovuyu un atdalītāju. Gladyshkovaya krēms - Virskārta ņemti no tauku rūgušpiens. Separators ir izgatavots no krējuma, kas atdalīta no piena ar tauku atdalītāju. Rezultātā krēms atdzesēja un pasterizē. Pēc tam tie tiek sajaukti ar raugu - krēmveida un pienskābes streptokoku baktērijas aromatobrazuyuschimi. Pēc dažām dienām no maisījuma kristalizācijas un sacietēšanas dzīvnieku tauku un pietūkums, kas iegūts pēc tipiskā krējuma konsistenci un garšu proteīniem. Tauki krēms var robežās no 10 līdz 58%.

Zināms metode vārīšanas krējuma bez nogatavināšana. Lai to atdzesētu krēmu, kas sajaukts ar šķīdumu, citronskābes un želatīna. Iegūto masu atstāj vēsā vietā līdz sabiezēšanu.

Pienotavās krēms ir izgatavots no īpaša rauga un pasterizētu pienu vai krējumu. Saskaņā ar noteiktajiem kvalitātes standartiem, kā daļu no piena produktu jāietver tikai raugu un saldo krējumu vai pienu. Tomēr daži ražotāji, lai padarītu krēmu papildus izmantoti emulgatori, augu tauki, konservanti un citas kompensācijas sastāvdaļas.

Derīgās īpašības skābo krējumu

Kaut arī krējumu un attiecas uz tauku produktiem, bet satur daudz mazāk holesterīna nekā sviestā. Saskaņā ar tās derīgās īpašības neatpaliek krējumu un pienu. Turklāt, šis produkts tiek absorbēts daudz labāk nekā piena un krējuma, neapgrūtinot kuņģī, lieliski bagāts un veicinot gremošanu. Izmantojiet krējumu ir tajā klātbūtne vērtīgu olbaltumvielu piena satur sagremojams taukus, piena cukuru un neaizstājamās aminoskābes.

Skābais krējums satur ēteriskās vitamīnus E, A, B12, B2, C, PP, kā arī makro un mikroelementu, organisko skābi. Sakarā ar augstu kalcija saturu, krējumu izdevīgu stiprināšanai un kaulu augšanas.

Turklāt, no krējuma izmantošana ar to, ka tā satur lecitīnu, šķīdināšanai, holesterīna līmeni. Tas ir iemesls, kāpēc tas tiek uzskatīts par lielisku preventīvs pasākums pret aterosklerozi.

Derīgās īpašības krējumu, zināmā mērā pateicoties tās probiotikas rīcību. Labvēlīgo mikroorganismu produkta novērš izaugsmi pūšanas zarnu mikrofloru, tādējādi veicinot atražošanu un izaugsmi labvēlīgi baktērijas organismā.  Skābais krējums 20% tauku

Skābais krējums stimulē fizisko un garīgo aktivitāti. Sakarā ar augstu tauku saturu, to bieži izmanto anēmijas un izsmelšanu. Regulāra lietošana šo produktu ar medu vai cukuru palīdz uzlabot garastāvokli. Rehabilitācijas pēc operācijas vai slimības periods ir ieteicams izmantot krējumu, pievienojot cukuru vai sāli.

Šis piena produkts tiek bieži izmantots kā dziedināšanas aģents saules apdegumu. Lai mīkstinātu ādu un mazinātu sāpes ieziest skarto ādu ar kārtiņu krējumu.

Skābais krējums tiek plaši izmanto kulinārijā, lai sagatavotu dažādus ēdienus, kā arī efektīvus kosmētikas produktus. Ar šo zāļu lietošana var pagatavot vannas, kompreses, dažādas maskas. Tie palīdzēs mazināt spriedzi un atjauno ādas elastību.

Ēst skābais krējums ieteicams no rīta - 10-14 stundas. Produkta lietošana vēlāk var novest pie hronisku aknu slimību.

Uzturvērtība un kaloriju skābs krējums

Kaloriju krēms atkarīga no tās tauku saturu. Kaloriju smetany10% tauku saturs ir 119 kcal, 30% tauku - 293 kalorijas.

Skābais krējums satur 10% tauku 2, 7 g olbaltumvielu, 10 g ogļhidrātu, un 3 un 9 gramus tauku. Produkts 30 satur 2% tauku, 3 g olbaltumvielu, 30 g ogļhidrātu, un 3, 1 g tauku.

Bīstamās īpašības skābo krējumu

Cream iegūs tikai ar mēru. Pārmērīgs patēriņš raudzēta piena produkts var izjaukt organisma vielmaiņu.

Sakarā ar augstu skābuma krēma nav ieteicams izmantot gastrīts, čūlas kuņģa un zarnu, sirds un asinsvadu sistēmas slimībām.

Tas nav vēlams lietot krēmu kopā ar kartupeļiem, maizes un labības.

Uzglabāšanas nosacījumi skābs krējums

Tā skābs attiecas uz ātri bojājošos produktu jāuzglabā vēsā vietā temperatūrā no -2 līdz +8 ° C Saldētavā produkts zaudē savas derīgās īpašības.

Glabājiet krēmu jābūt tikai stikla traukā. Glabāšanas laiks - ne vairāk kā piecas dienas.

Яндекс.Метрика