Sēpija Ink

Kas sēpijas tinte

Sēpija tinte - īpašs šķidrums, ko iegūst mollusk, kas ir iekļauts dobumā ķermeņa (tintes maisiņā) un tiek izmantots aizsardzībai.  Sēpija ink - populārs sastāvdaļa Vidusjūras vārīšanas

Ink sac - īpaša institūcija mollusk, bumbierveida sekas no taisnās zarnas, kas ir blīva kapsula, kas sadalīts divās daļās ar membrānu. Augšējā tvertne kapsulas jāuzglabā gatavs tinti, bet tās apakšējā daļā ir audu specifiska vēža šūnas, kas ir piesātināti graudi krāsu. Pēc nogatavināšanas notiek seko iznīcināšana šūnās, izšķīdinot krāsvielas enzīmu dziedzeris tādējādi veidojot sēpijas tinti. Gatavo tinte šķidrums glabājas augšējā daļā kapsulas ar nepieciešamo griezes momentu. Izpostīja tvertne ir pilnībā atjaunota īsā laika posmā (pie parastā sēpija tintes tvertnes ir atjaunota stundas laikā).

Jomas pieteikums sēpija tinti

Liquid tinte sac tradicionāli izmanto, lai sagatavotu brūnā krāsā, kas saucās ar latīņu nosaukumu gliemju Sepiida - sēpijas. Vēlāk tika atklāts, ārstnieciskās īpašības vielas.

Sēpija Ink mazās devās ir arī daļa no daudzām zālēm, ieskaitot homeopātisko, ko galvenokārt izmanto, lai ārstētu neiroloģisku apstākļiem, pieauga nervozitāte, uzbudināmība. Šis materiāls ir lieliska nomierinoša iedarbība kombinācijā ar citām zālēm var lietot, lai ārstētu bezmiegs. Tintes palīdzēt tikt galā ar šādiem simptomiem un slimībām:

  • Hemoroīdi mainīt;
  • Menstruālā pārkāpumi (arī izmanto ārstēšanā ginekoloģisko slimību, menopauzes izmaiņas);
  • Galvassāpes ar raksturīgu pulsāciju;
  • Bronhīts;
  • Aukstumpumpas;
  • Psihiskie traucējumi: nemiers, uzbudināmība, histērija, raudulība, nogurums.

Pašlaik tinte no gliemju ir plaši izmanto kulinārijā kā dabas pārtikas krāsvielas un garšvielas, dod trauku brīnišķīgu melno krāsu un unikālu "jūru", sāļa garša.

Sēpija Ink var iegādāties veikalā kā atsevišķs produkts, gatavs lietošanai. Jāatceras, ka putns iesaldēti sēpijas var saturēt arī tintes maisu. Tintes mēdz salocīt, kad sasalis. Frozen tinte atšķaidīt nelielu daudzumu karsta ūdens.

Sēpija Ink: lietošana, enerģētiskā vērtība, uzturvērtība

Sēpija tinte, tāpat aizcirst gaļa pati satur vairākas makro- un mikroelementus, vitamīnus, aminoskābes komplekts, kas uzlabo vielmaiņu, zemāks holesterīna, ir pretiekaisuma iedarbība.

Enerģētiskā vērtība 100g "tinti" produkta - 79 kcal  Spageti ar sēpija tinti - populārs ēdiens no daudzajiem restorāniem

No sēpija tintes Uzturvērtība:

Olbaltumvielas - 16, 78

Tauki - 0, 79

Ogļhidrāti - 0, 93

Sēpija tinte, kuras izmantošana cilvēka organismā ir nenoliedzams, var atrast daudzu pusfabrikāti, kas ir pieejamas veikalu plauktos (dažādu šķirņu makaroni - spageti, tagliatelle, uc) sastāvu.

Pērkot tinte ir nepieciešams pievērst uzmanību sastāvu, kas norādīts uz iepakojuma. Produkts nedrīkst saturēt nekādas piedevas (izņemot sāli), pretējā gadījumā tas ir iespējams, ka pakete ietver parasto melno krāsu ar pievienojot aromatizētāju, kas nav nekāda sakara ar dabisko produktu.

Ēšana

Ink vēžveidīgos - populārs cooking sastāvdaļa Vidusjūras un Adrijas jūras. Produkts tiek izmantots, lai padarītu risotto, paella, spageti ar sēpija tinti. Viens no restorāniem Rīgā piedāvā burvīgu garšas rupjmaizes vārīti, pievienojot tinti. Tāpat, balstoties uz sēpija tinti, lai radītu unikālu mērces, ir spilgti, specifiska garša. Pavārmāksla praksi pievienojot tinti dažādos posmos vārīšanas. Sēpija Ink nekad apvienot ar gaļu. Vienīgais izņēmums ir vistas kompleksā spāņu paella. Tāpat "tinte" neapkalpo maltītes alum. Ideāla kombinācija ir baltas sausi un daļēji sauso vīnu.

Sēpija Ink viegli lietot un nav nepieciešama īpaša apmācība. Tādējādi, sagatavošana spageti ar sēpija tinti var iegādāties par gala produktu (in spageti mīklas tinti jau pievienots) un pievienot tintes mollusk gatavošanas laikā. Lai saglabātu spilgtu, unikālu "jūra" garšu, pavāri iesaka piebilstot tinti, kad galvenā sastāvdaļa ir gandrīz gatavs.

Яндекс.Метрика