Sterlet

Sturgeon ir ģimene storu zivju var sasniegt 125 cm garumu un sver 15 kg, bet parasti zivs sver 2-3 kg, garums ir 40 cm. Nārsta vīriešiem sākas pēc 5 gadiem, 8 gadiem sievietēm.

Sturgeon plūsmas  Sturgeon - zivis, stores ģimene
 bezmugurkaulniekus un citu zivju ikri. In mid-rudens un visu ziemu zivis pavada bedrēs dziļi upēs, ne ēst un ņemot mazkustīgs dzīvesveids. Sturgeon var dzīvot līdz 30 gadiem.

Šis tirdzniecības zivis dzīvo upju baseinos Melnās, Kaspijas jūras un Azovas jūrā un upēs OB Dņepr, Dvina, Volgas, KAMA, Irtišas, Oka, Jeņiseja un Amur.

Derīgās īpašības Starlet

Sturgeon ir vērtīga zivs, kas dzīvo tīros ūdeņos, tāpēc pēdējos gados to skaits ir samazinājies dramatiski. Gaļa Starlet balts un ir patīkamu aromātu un unikālu garšu.

Izmantot Starlet cilvēka organismā ir augsts. Zivju sastāvs ietver neaizvietojamās taukskābes Omega-3, kas veicina pareizu darbību smadzenēs un uzlabo asinsriti.

Caviar Starlet - tradicionālās krievu kaviāru, kura ir pazīstama visā pasaulē, un ir viens no visvairāk augstu kaloriju zivju delikateses. Zivis satur izdevīgu uzturvielas, vitamīnus un dabas proteīnus.

Noderīga Starlet kaviārs palīdz novērst sirds un asinsvadu slimībām, samazina sirdslēkmes risku, atjauno nervu šūnas un atjauno sirdi.

Gaļa zvaigznīte izmantošana, lai novērstu aterosklerozes, acu slimību un trombozes. Arī gaļu ir jods nepieciešams vairogdziedzera un selēnu, kas cīnās ar nelabvēlīgo ietekmi uz vidi, un novērš veidošanos ļaundabīgo audzēju.

Šī zivs satur lielu daudzumu kalcija, kas nepieciešams stipriem kauliem, uzlabot garīgo veiktspēju, kā arī uzturēšanu labā stāvoklī, locītavu, ādas un matiem.

Gaļa un olas starlet nepieciešams ēst cilvēkiem ar gremošanas un nervu sistēmas slimību, jo īpaši attiecībā uz depresiju un nervu sistēmas traucējumi. Medicīniskie pētījumi ir pierādījuši, ka serotonīna starlet uzlabo emocionālo stāvokli.

Siltumspēja

Kompozīcija sterlets ir ūdens, olbaltumvielas, taukskābes, vitamīns PP, un šādas barības vielas, piemēram, fluors, cinka, kalcija un hlora.

100 gr. Zivis satur:

  • 17 c. proteīni;
  • 2 c. tauki;
  • 0 gr. ogļhidrāti.

Kaloriju svaigs Starlet ir 90 kcal.

Sagatavošana Starlet

Sturgeon ir augsts garšas delikateses un gardumus, no kuriem sagatavot kulinārijas šedevrus. Pirms sagatavot jebkuru ēdienu, tīrīt zivis uz svariem un iekšējos orgānus, pēc liekot to uz 2 stundām ledusskapī.

Ir vairāki  Caviar Starlet
 sagatavošanas metodes Starlet. Šī zivs var vārīties, vāra, cep un vāra pāris. No zvaigznīte pagriežas karstu un gardu želeju. No vārītas zivs var pagatavot želejas un labu pildījumu par pīrāgus, kūpinātas stores un pievieno salātiem.

Krievijā, tas jau sen ir dažas receptes Starlet. Tirgotājiem mīlestība gefilte zivis ar dārzeņiem un Krievijas monarhi dod sterlet zupa, kas tika pagatavoti ar garšvielām vāra vienu stundu.

Kontrindikācijas

Sturgeon nav ieteicams lietot cilvēkiem ar aizkuņģa dziedzera slimībām, un virsnieru dziedzeri, jo zivis satur daudz taukskābju.

Vienmēr izmantojiet svaigu zivju, kā ilgi gulējis zvaigznīte var saņemt tārpiem. Rotten stores ir avots botulismu.

Ja Starlet apstrādā ar ķīmisku dūmu, tā rada nopietnu kaitējumu cilvēka organismā.

Arī šī zivs sālītā kontrindicēta cilvēkiem ar hipertensiju, jo tas palielina asinsspiedienu.

Яндекс.Метрика