Tekila

Tekila ir spēcīgs alkoholisks dzēriens, kas pirmo reizi tika ražots pilsētas Tequila rietumu valsts Jalisco Meksikā.  Tequila - Meksikas alkoholisks dzēriens

Tekilas sastāvs

Tradicionālā struktūra zilās agaves tekilas ienāk un alkoholu, kas norisinās destilācija. Šobrīd produkcija dzēriena tiek veikta vairākās valstīs Meksikā, kur galvenā izejviela ir zilā agave. Standarti dzēriena jābūt ne mazāk kā 50% no agaves alkohola un alkohola, kas iegūts no cukurniedrēm un kukurūzas.

Augstākās tekilas struktūrai jāsatur tikai zilās agaves, un lēti dzērienu zīmols var iekļaut citas sastāvdaļas. Agaves sīrups pievieno cukuru un karameli, lai mainītu garšu un krāsu, kā arī izmantot galda cukuru un saldinātājus.

Augi ražošanai tekilas ir zem UNESCO aizsardzībā, ražošana tiek veikta tām atbilstoši mūsdienu kvalitātes standartiem un ražošanas dzēriena. Ražošana tiek pastāvīgi uzraudzīta un dzert degustācija pirms pildīšanas pudelēs un pārbaudīt tās kvalitāti.

No dzēriena pirmsākumi

Pirmo reizi sāka ražot tekila 16.gadsimtā, bet tas bija tradicionāls dzēriens kultūrā cilts Aztecs, kurš to nosauca par "Off", un tiek izgatavoti no agaves. Spānijas conquistadors tika sajaukti OFF un brendijs, un vēlāk sāka ražot alkoholisku dzērienu tekilu.

17.gs. sāka masveida ražošanu dzēriena par īpašiem spirta rūpnīcām, kas Meksikas valsts Jalisco.

Jo 19. gadsimta vidū, tekila ir kļuvis populārs ne tikai Meksikā, bet arī citās valstīs, Latīņamerikā un tad Eiropā.

Mūsdienu tirgū, ir vairākas preču zīmes, kas nodarbojas ar ražošanu dzēriena un importēt uz dažādām valstīm. Visvairāk labi pazīstami zīmoli ietver Cabo WABO, El Tesoro un Ex Hacienda.

Tekilas veidi un dzērieni uz tā pamata

Ir vairāki pamatveidi tekilu un metodes iepakojuma. Konteiners ir izgatavots no sudraba balta tekilas, kas tiek turēti ne vairāk kā 2 mēnešus, tas ir līdzīgs Tequila Joven, kas ir jauns dzēriens ar pievienotiem garšu.

Konsekventāka, augstas kvalitātes tekilas ir zelts, kas uztur vairāk nekā gadu. Dzert ar 3 gadu kavēšanos sauc Añejo, tekila un premium - extra Añejo.

Ir divi galvenie veidi ražošanā tekilas:

  • premium, kurā dzēriens ir izgatavots no 100% zilās agaves;
  • standarts, kurā, jaukts dzēriens ar pievienotu cukuru, agaves sula, cukurotiem produktiem, kukurūzas sīrups.

Dažādu marku un ražotāji izmanto savu formu ražošanas tekilas, kur dzēriens ir individuālu garšu un aromātu.

Tequila var izmantot, gatavojot citu alkoholisko dzērienu, ieskaitot Margaritas, sangrity, martini kokteiļus, tekila uzplaukums un deserta dzēriens.

Kaloriju tekila

Tekila ir vidējais kaloriju dzēriens, ko nedrīkst iekļaut diētu izvēlnē. Sakarā ar augstu kaloriju saturu tekilas un alkohola var pasliktināt stāvokli gremošanas sistēmā saskaņā ar sāls-free diētu.

Kaloriju tekila ir 208 kcal, un dzēriens satur 0, 3 g olbaltumvielu, 26 g ogļhidrātu un 8, 0, 06 g tauku.

Derīgās īpašības tekilu

Struktūra ietver tekila agave, kas ir ārstniecības augs, ir daudzas noderīgas īpašības.

Dzeramais tekilu nelielos daudzumos palīdz stiprināt imūnsistēmu, uzlabo darbu gremošanu, attīra asinsvadus un obstrukcijas putrefying baktēriju izplatīšanos.  Kaloriju tekila - 208 kcal uz 100 g

Medicīniskie pētījumi ir atklājuši, ka daži no vielām, kas veido dzērienu, novērst attīstību vēža audzēju, kā arī izskatu čūlu un iekaisumu gremošanas traktā. Tequila stiprina matus un nagus, uzlabo izskatu ādu.

Latīņamerikā, dzēriens tiek izmantota kompreses un grindings par locītavu, išiass un reimatisma slimībām.

Tequila ir pretiekaisuma un dezinfekcijas pasākumi. Tas ir neliels daudzums tiek pievienots pārsēji sastiepumiem, sasitumiem, griezumiem un brūces.

Kontrindikācijas

Tekila ir spēcīga alkoholisko dzērienu, kas ir stingri aizliegts lietot grūtniecības un zīdīšanas, kā arī bērniem, laikā, kas jaunāki par 18 gadiem.

Dzēriens var būt negatīva ietekme uz aknām un aizkuņģa dziedzera, gremošanas sistēmu.

Var nav dzert alkoholisku dzērienu, lai cilvēkiem, lai vadīt un ir par tādu slimību ārstēšanai un traucējumu psihes.

Nav ieteicams uzturā tekilas ar smagām slimībām, gremošanas sistēmas, nopietnas slimības, smadzeņu, aknu un nieru mazspēja, hormonālie traucējumi, iekaisuma procesi iekšējos orgānos, kā arī nosliece uz alerģiskām reakcijām pret alkoholu un agaves.

Яндекс.Метрика