Trifele

Trifeļu - vērtīgs pazemes sēņu no ģimenes trifele, kas ir viens no slavenākajiem un dārgākajām delikatesēm. Trifeļu šķirnes ir daudz, bet ne visi no tiem ir ēdami, starp tiem ir pat bīstami veselībai. Boasting noguldījumi piemērotas ēdot trifeles var tikai Spānijā, Itālijā, Francijā un pat Krievijā. Mēs augt vecs sēne, kas, protams, nav tik vērtīgs kā ziemas sēņu, kas aug šajā sezonā. Visvairāk revered visā pasaulē par viņu ārkārtas garšu un aromātu baltās un melnās trifeles.  Trifeļu - dārga delikatese

Tas izskatās trifele neparasto - regulāru sēņu, uz kuru mēs esam pieraduši, ar vāciņu un stublāju, tas ir pretēji. Ārēji tas izskatās vairāk kā kartupeļu vai citu neregulāras formas bumbuļa ar izaugumiem līdzīgi kārpas. Šī forma, visticamāk, saistīts ar to, ka sēne aug pazemē. Trifeļu ir pievienots pie koku saknēm, nevis, lai pasargātu tos no dažādām slimībām un palīdz viņiem iegūt ūdeni.

Pavairo ar sporu sēnītes, un diezgan interesanti ir dzīves cikls trifeļu. Dzīvnieki, īpaši savvaļas cūkas, ēst sēnes (viņi atrod tos ar smaržu, un pat izmanto kā Bloodhounds šajā sezonā "medības" trifeļu), un viņu strīdi veic ar fekālijām, un tādējādi krist zemē, kur viņš turpināja attīstīties.

Trifeļu ir dzeltens, tumši pelēks. Ja jūs samazināt miesu sēne, jūs varat redzēt plānas blondīne svītrām.

No svara, trifeles ir dažādi - no dažiem gramiem uz kilogramiem.

Ieguvumi Trifeļu cilvēku

Šīs trifeles tika atrastas vitamīnus B1, B2, B3 un C. Tiek uzskatīts, ka tie parasti ir antioksidantu un stiprinot efektu. Sēnes arī tika konstatēts feromoni, tāpēc tie tiek uzskatīti spēcīgs afrodiziaks.

Sēnes ir konsultējuši sievietes, kas gaidāt bērnu vai barošanu ar krūti, bērniem un pusaudžiem - to ķīmiskais sastāvs ļauj justies pieaugums spēku, lai iegūtu nepieciešami izaugsmes un veselības mikroelementu.

Tur bija vieta neparasts sēnīte kosmetoloģijā un medicīnā. Izrādās, trifeļu sulu var ārstēt acu slimības.

Kosmētikas nozare tiek izmantota visbiežāk balto trifeļu. Sakarā ar augstāku olbaltumvielu saturs un antioksidantus sēnītes izmanto, lai ražotu toniks matu balināšanas un izlīdzināšanas krējumu. Pazīstamākais grupa, ko izmanto kosmētikas ražošanā, šie sēnes Itālijā

Kaloriju trifele ir salīdzināma tikai, ka kaloriju dārzeņu un ir 24 kalorijas.

Kā pagatavot trifeļu

Sēnes apvienojumā ar dažādiem produktiem: gaļa, dārzeņi, jūras veltes, un pat augļus. Visbiežāk izmanto un sēnes - kā papildinājums pamatēdienu. Tiem, kas ievērot diētu un to svars ir ideāls tikai veids, lai pabarotu sēne: dota kaloriju trifele, tā nedrīkst būt apgrūtinoši jostasvietas.

Sagatavot trifeļu un atsevišķi kalpoja viņam šajā gadījumā, ar vīnu vai krējuma mērci.  Kaloriju trifeles - 24 kalorijas

Franču virtuvi izmantojusi trifelēm, gatavojot ēdienu, pamatojoties uz olām, jo ​​sēņu lieliski papildina ēdienu bez tās spilgti smaržas vai garšas.

Jūs varat pagatavot mērci no trifeles. To parasti pasniedz ar pastēti, kotletes.

Rokturis ar sēnēm vārīšanas jābūt piesardzīgiem - ja ilgstoša termiska apstrāde, tās ir atņemtas uztura īpašības. Būtībā trifeles un izmanto jēlnaftas, bet var arī rīkoties iepriekš. Piemēram, krāsnī vairāk nekā 5 minūtes turot trifeles neiespējami. Pievieno sēnes vārītu ēdienu tieši pirms pasniegšanas, lai viņiem nav laika, lai zaudēt savu garšu.

Ir arī svarīgi zināt, kā glabājas trifele - ne vairāk kā 4 dienas ledusskapī, kādā noslēgtā traukā.

Speciālisti iesaka pievērst lielāku drošības noplēst zemes, lai saglabātu sēnītes rīsu, kas nedod trifele sausa vai, tieši otrādi, pārlieku samitrina.

Kaitējuma trifeles

Tikai cilvēks ar alerģiju, lai sēnes trifele var nodarīt kaitējumu.

Яндекс.Метрика