Trusis

Truši pieder ģints zīdītāju zaķu dzimtas dzīvnieku. Galvenā atšķirība no zaķu truša, ka pēcnācējiem neredzīgs piedzima trušus un pliks. Vidējā trusis dzīvo aptuveni 10 gadus.  Rabbit - zaķu dzimtas dzīvnieki

Pet trusis tiek pieradināti dažādus tās savvaļas radniecīgās vielas, ar plašu dažādu izmēru un krāsu vilnas. Dažreiz trušus audzē dekoratīviem nolūkiem, bet krievu trušu vaislas biežāk nodarbojas, lai iegūtu vērtīgu diētiski gaļu, kā arī uz leju un ādas.

Ieguvumi trusis

Truša gaļa jau sen ir pazīstama kā īpaši augstas kvalitātes diētisks produkts, uz virkni augstākās uztura kvalitātes gaļas citus dzīvniekus.

Būtībā, lietošana trušu gaļas nosaka bagātīgu aminoskābju sastāvs, kas uzlabo ar dzīvnieka vecuma. Tiek uzskatīts, ka optimālais īpašības gaļa iegūst, ja trusis sasniedz vecumu 4-5 mēnešus, un olbaltumvielu kvalitātes rādītājs nonāk tās maksimālo. Olbaltumvielu kvalitāte rādītājs - daudzums kvalitāti gaļas kopumā raksturo. Tā attēlo valsts aminoskābju triptofāna, kas ir atrodams tikai muskuļu audu uz aminoskābju daudzumu hidroksiprolīna, kas ir raksturīgs tikai saistaudu. Pēc piecu mēnešu vecumam olbaltumvielu un kvalitatīvo rādītāju truša ir nedaudz samazināts.

Citas funkcijas arī atbalsta izmantošanu trušu gaļas. Tas satur ļoti daudz vitamīnu un minerālvielu, salīdzinot ar citiem gaļas dzīvniekiem. Truša gaļa ir bagāta ar niacīns, C vitamīnu, B vitamīni fluors, fosfors, kobalts, kālijs, mangāns un dzelzs ietverti trušiem, ļauj organismam aizpildīt nepieciešams šajās mikroelementu.

Trusis ir lieliska sagremojamību kuņģa-zarnu traktā cilvēku. Tas ļauj jums ieteiktu trušu gaļu cilvēkiem ar slimībām gremošanas sistēmas -. Gastroduodenitis, kolīts, pankreatīts un citi Salīdzinājumam, sagremojamība liellopu gaļas ir aptuveni 62%, un trušu gaļa absorbē vairāk nekā 90%.

Trušiem, salīdzinoši zemo summu slāpekli saturošām vielām, kuru tos nelielos daudzumos var izmantot cilvēkiem, kas cieš no podagras, kas ir saistīta ar vielmaiņas traucējumiem. Arī lielisks trusis pārtikas cilvēkiem, kas cieš no alerģiskām slimībām, jo ​​īpaši maziem bērniem.

Mums vajadzētu uzsvērt ieguvumus no trušu gaļas gadījumā vēzi. Trušu gaļa veicina noņemšanu radionuklīdu, kas neizbēgami uzkrājas organismā staru terapijas laikā. Mēs arī zinām, ka trusis ir spējīgs dzīvot normālu glikozes līmeni numurus.  Trusis - diētisks produkts

Kaloriju trusis

Runājot par ieguvumiem, trušu, nemaz nerunājot par mazkaloriju trusis. Tas ir vienāds ar 136 kalorijas uz 100 gramiem produkta. Tas ir mazāks nekā citu veidu gaļas. Piemēram, liellopu gaļa, bet ne pats barojošu gaļa ir kaloriju 187 kcal uz 100 gramiem.

Sakarā ar tās zemo kaloriju saturu trušu gaļu var ieteicama cilvēkiem ar lieko svaru un aptaukošanos, kā arī konsultēt par sastāvdaļu pilnīgu un integrētu diētu.

Kontrindikācijas uz gaļas trušiem

Jums jāzina, ka retos gadījumos, trusis var būt kaitīga veselībai. Ir gadījumi, kad individuālā nepanesamība trušiem. Slāpekļa vielas, ko satur trušiem, taču ir salīdzinoši zema koncentrācija citu šķirņu gaļu, bet var būt arī retas cēlonis akūta un podagru. Lai novērstu iespēju, ka personām ar noslieci uz vielmaiņas traucējumi urīnskābes, ieteicams vārīt gaļu vairākos ūdeņos, tādējādi samazinot kaitīgo vielu koncentrācija par slimu personu.

Яндекс.Метрика