Vasabi

Vasabi sauc augs kāposti ģimene,  Vasabi - japāņu augs no kāpostu dzimtas
 kas pamatā sagatavošanu slavenā japāņu garšvielu ar tādu pašu nosaukumu. Vasabi ir arī bieži sauc par "japāņu mārrutkiem", lai gan augs ir faktiski mārrutki ir ne tikai pieder vienai ģimenei ar viņu. Searing zaļo garšvielas izgatavots no saknēm vasabi, kas ir cits nosaukums - evtrema japāņu. Lai to izdarītu, saknes žāvē un zemes, kuru tā iegūst izteiktu smaržu un sīvu garšu, līdzīgi sinepju nevis ar karstu pipariem. Vai tas nozīmē, ka tad, kad ēšanas pikantu garšvielu pārtikas nav valoda tiek stimulēta, un deguna ejas.

Pieteikums sakņu augi pārtikā kā garšvielu sākās 1396 provincē Shizuoka .  Tradīcija saka, ka iedzīvotāji Shizuoka vasabi garšvielas pasniedz kā dāvanu nākotnē Shogun .  Prepodnoshenie viņam patika tik ļoti, ka viņš sāka izplatīties garšvielas pārējā Japānas .  Tas, protams, runāju par tagadni, vai Vasabi "honvasabi" garšvielas, pamatojoties uz augu, kas tiek plaši izmantots un audzē tikai Japānā .  Fakts, ka par apstākļiem, kādos šīs sugas aug diezgan specifisks: vasabi nepieciešama tekoša ūdens un temperatūra nepārsniedz 17 grādus .  Best aromāts garšvielas iegūst tikai tajos gadījumos, kad saknes tiek izmantotas kuru vecums ir vismaz četri gadi .  Citiem vārdiem sakot, īsta vasabi - produkts ļoti reta un vērtīga .  Tāds pats kā piedāvājumu restorāniem mūsu valsts aizsegā Japānas garšvielas - imitācija veikts, pamatojoties uz mārrutkiem, krāsvielu un dažu garšvielām .  Tas tiek iegūts kā pastas iepakota mēģenē vai pulvera veidā .

Vasabi - pazīstami elementi pievienoti japāņu virtuvi. Tā notiek arī ar zivīm, tostarp izejas, kā arī ēdienus, pamatojoties uz to.

Ziedi un stublāji evtremy japāņu arī atrast savu pielietojumu kulinārijā: tas tiek izmantots, piemēram, lai izveidotu tempura - dārzeņus, gaļu vai jūras veltes, apceptas mīklā.

Lielākajā daļā valstu, Japānas garšviela dots tāds pats nosaukums kā valstī pieaug saules. Koriģēts, ņemot vērā uzsvaru, protams. Tomēr dažreiz garšvielas veidoti "japāņu mārrutkus". Tā, piemēram, saņēma Anglijā, Dānijā, Vācijā, Polijā un dažās citās valstīs.

Derīgās īpašības vasabi

Vasabi - salīdzinoši maz kaloriju produkts. 100 g satur ne vairāk kā 109 kalorijas. Tauku daudzums garšvielas nemaz nav, un saturs olbaltumvielu un ogļhidrātu, attiecīgi, un 5 g '24

Tās izmantošana ir vasabi saturu isothiocyanates - savienojumi, kas ietverti sinepju eļļa. Tie novērš iznīcināšanu zobu emalju, kavējot baktēriju augšanu, kas var izraisīt zobu bojāšanos. Šīs vielas ir aktīvi cīņā pret vēža šūnām, novēršot asins recekļu veidošanos, kā arī sniedzot PRETASTMAS efektu.  Vasabi Garšvielas

Mēs nevaram ignorēt faktu, ka Tabasco ir pretmikrobu, pretparazītu un dezinfekcijas pasākumus. Tas ir tāpēc, ka no šiem vasabi īpašības, ko lieto kopā ar jēlas zivs. Tādējādi, otrs wasabi lietošana ir samazināt risku, dažādu infekciju. Turklāt asu garšu uzlabo kuņģa un gremošanu kopumā.

Protams, tas ir labākais, ja iespējams, iegādāties garšvielas viņas dzimtenē. Galu galā, ja jūs varat garantēt labu vasabi.

Harm vasabi

Par spīti daudzajiem pozitīvajiem īpašības garšvielas, to izmantot bieži un lielos daudzumos nav nepieciešama. Sakarā ar sīvumu un asumu Japānas vasabi mārrutku ļaunprātīgu nav ieteicams cilvēkiem ar čūlas kuņģī un zarnās, kā arī tiem, kuri cieš no pastiprinātas aizkaitināmība no gļotādas kuņģī. Kaitējuma vasabi var izraisīt arī cilvēkus ar holecistīts, gastrīts, hepatīta un pankreatīta ar akūtā stadijā.

Яндекс.Метрика