Viskijs

Viskijs pieder alkoholisko dzērienu kategorijai, kas izgatavots no graudiem ar dažāda veida  Whiskey ar ledu
   iesala, destilēšanas un ilgi fermentācija īpašos ozolkoka mucās. Graudi, kurus parasti izmanto ražošanā viskija - miežu, kviešu, kukurūzas vai rudzu. Alkohola saturs dzērienā sasniedz 40-50%, rev. Tomēr ir šķirnes viskija spēka līdz 60% no apgrozījuma. Dzēriens ir atšķirīga gaismas dzintara krāsu, cukurs, vai tās vispār nav, vai ir iekļauts nelielu summu. Vēsturiski, galvenie ražotāji viskija ir valsts, kas pieder pie tiesībām sevi sauc par "izgudrotāji viskija" - ir Īrijā un Skotijā. Tomēr, tā kā jautājums, kurš no šiem tempļiem tika sagatavots pirmo reizi atvēra starp abām valstīm turpinās karstas debates, kuras mērķis - pierādīt savu pārākumu. Šī ir pirmā norāde uz dzēriena datētas ar 1494, un tika rakstīts ar Skotijas mūki.

Tomēr vēsture ražošanā viskija ir aptuveni 1000 gadus atpakaļ. Kamēr dzēriens ir gatavs terapeitiskiem nolūkiem un tikai klosteros. Viņa brīnumains spēks bija tik liels, ka viskijs sauca ne mazāk kā "spēcinoša ūdens" vai Aqua vitae. Ķelti deva viņam vārdu uisque Baugh, kur tiek uzskatīts, ka, ņemot root pašreizējo nosaukumu.

Tikai 15. gadsimta noslēpums padarīt dzērienu izplatību ārpus klostera, dodoties uz lietošanu skotu, tradicionāli audzē kultūraugus. Pretty drīz - tuvāk 16.gs. - pieprasījums un patēriņš dzēriena ir pieaudzis tik daudz, ka iestādes bija spiestas piemērot stingrus ierobežojumus tās pārdošanu un ražošanu, kas pēc tam tiek pārvērtās monopols.

Atkarībā no izejmateriāla, no kura izgatavots dzert, viskijs var iedalīt trīs galvenajos veidos:

  • Iesala viskijs, kas ražots no miežu soloda.Napitok izslēgt klātbūtni piemaisījumu;
  • Graudu viskijs tiek izmantots maisījumiem ar iesala šķirnes, tādējādi nodrošinot jaunus veidus dzērienu. Turklāt, pamatojoties uz to, ko atkārtotas destilācijas bieži ir vodka dzhin.Nebolshaya vai dalīties dzēriens tiek pārdots, kas tiek dēvēta par vienu graudu viskijs, kas tulkojams kā "tīru graudu viskiju." Šī dzēriena veida, nevis ar iepriekšējo, ražo galvenokārt Amerikas Savienotajās Valstīs un Kanādā;
  • Mixed (jauktās) viskijs ir kombinācija graudu un iesala dažādās proporcijās. Šis veids ir ļoti izplatīta starp visiem dzērienu veidiem, tas veido aptuveni 90% no kopējās produkcijas.

Garša viskija atkarīgs no vairākiem parametriem: no ūdens, graudu iesala un filtrēšanas metodes, jo īpaši bungas, ekspozīcijas laiku kvalitāte, temperatūra, pie kuras viskijs ir pudelēs un citi. Lai dotu viskiju neparastā aromāts un garšas dzērienu bieži atrodas mucās, kas iepriekš atradās vīna - heresu, Madeira, ostas utt

Neskatoties uz dažādām pakāpēm, ir divas galvenās jomas, ko izmanto, lai ražotu dzērienu. Par "Scottish" tendence tradīcija ietver žāvēšana iesals izmantojot kūdru, padarot dzēriens izpaužas dūmu garšu un aromātu. "Īru" viskijs virzienā veikti caur "bestorfyanoy" žāvēšanas un trīskāršu destilāciju, kas dod dzert maigumu.

Derīgās īpašības viskija

Dozēt dzērienu patēriņš faktiski gūst labumu, jo tas ir pateicoties tā derīgo īpašību viskija ir kļuvis tik populārs dzēriens pirms tūkstoš gadiem klostera vidē.

Ja mēs ievērojam  Viskijs pudelē
   ieteicamā dienas deva - ne vairāk kā 30 gramus - sirdslēkmes ir ievērojami samazināts. Nav brīnums, Skotu pievienojis šo cēlo dzērienu praktiski visur - sulas, tēju, kafiju vai kolas. Sakarā ar to stiprums viskijam ir lieliskas antiseptiskas īpašības un pretiekaisuma darbība.

Ļoti noderīga un augu kompreses ar viskiju.

Tinktūra Marshmallow viskija nepieciešamas dažādām slimībām, augšējo elpošanas ceļu, kā atkrēpošanas, aptverošo un pretiekaisuma darbības. Par to, tinktūru zefīrs 20 g jāpiepilda ar 500 ml viskija, pēc kura rezultātā zāles dzēriens būtu novietoti tumšā vietā, kur to glabās apmēram 10 dienas. Beidzoties tinktūra veikti trīs reizes dienā 10-15 pilieni.

Diurētiķis, stimulējot un tonizējoša darbība ir Lovage saknes tinktūra sagatavots, pamatojoties uz viskija. Tā sagatavošanai ir nepieciešams mārciņa 100 g saknes un sagatavo 300 ml viskija. Risinājums būtu jāievada vismaz 15 dienas pirms to uzņemties ēdamkaroti pirms katras ēdienreizes.

Lower spiedienu un uzlabot sirds un asinsvadu un gremošanas sistēmas palīdzību tinktūra zaļu valriekstu par viskiju. Sagatavot tā var, Bay 500 ml dzert 100 gramus sasmalcinātu riekstu, tad risinājums ir uzstāt uz sauli tumšā stikla pudelē uz divām nedēļām. Maisījumu jāsakrata katru dienu. Ready infūzijas filtru un veikt trīs reizes dienā pirms ēšanas vienu ēdamkaroti. Arī tinktūra var pievienot tēju ar medu un lieto bronhītu.

Sarkanais āboliņš ievadīts viskiju efektīvs aterosklerozes, galvassāpes, troksnis ausīs. Sagatavo to šādi: 40 g ziedu āboliņa 600 ml viskija, uzstājot maisījumu divas nedēļas. Tinktūra veikti pirms vakariņām vai pirms gulētiešanas līdz 20. ārstēšanas laiks ir apmēram 3 mēnešus, ar pārtraukumiem, 10 dienu laikā katru mēnesi. Atkārtojiet ārstēšana ir ieteicama ne agrāk kā 6 mēnešus.

Harm viskijs

Neskatoties uz pārpilnība derīgo īpašību viskija - spēcīga alkoholisko dzērienu. No tā izriet, ka pārmērīgs patēriņš tā noteikti būs negatīva ietekme uz darbību organismā.

Bieži ņemot viskiju lielās devās nav ieteicama, jo Tas var izraisīt smagu intoksikāciju, kas vēlāk var attīstīties par alkoholismu. Pamanāms bojājumi viskijs ir uz nierēm un aknām, kā rezultātā traucēta darbību šīm organizācijām, un dažos gadījumos ir izbeigšana to darbību.

Tai būtu atteikties izmantot dzērienu cilvēkiem ar garīga rakstura traucējumiem, grūtniecēm un sievietēm zīdīšanas periodā.

Būtisku kaitējumu viskijam pārmērīgu lietošanas laikā izraisa smadzenes ciest vizuālās funkcijas, koordinācijas un runas.

Citiem vārdiem sakot, bojājumi viskija, kā arī tās priekšrocības, ir pilnībā atkarīga no tā, cik daudz dzēriens tiek izmantots.

Яндекс.Метрика