Degvīns

Degvīns - alkoholisko dzērienu, kas tiek ražots, sajaucot etanolu ar ūdeni.  Alkoholiskie dzērieni vodka
 Bulk koncentrācija alkohola degvīna parasti 40%, lai gan ir degvīns un citas proporcijas sastāvdaļu. Bieži vien degvīna dažādas papildu sastāvdaļas ir pievienotas. Tie mīkstina garšu dzērienu, bet galvenokārt kalpotu par mārketinga pozicionēšanas zīmi.

Vēsture degvīna ir diezgan sarežģīta un mulsinoši. Vārds "degvīns", ir dzimtā krievu, bet XV gadsimtā vārda nozīmēja nedaudz atšķirīga, lai gan arī satur alkoholu, dzert balstoties uz augiem un saknēm. Pirmā oficiālā pieminēt degvīna mūsdienu izpratnē notiek valdīšanas Elizabetes I laikā

Ieguvumi no degvīna

Informācija par ārstnieciskās īpašības degvīna daudzus gadus saskaras ar noliegumiem, ko pretiniekiem izmantošanas alkoholisko dzērienu, kas nav apnicis pierādīt kaitīgumu alkohola un kaitējuma degvīna jo īpaši.

Zāļu īpašības degvīna plaši izmanto preparātu ražošanā ārīgai lietošanai. Etanols, kas ir viena no galvenajām sastāvdaļām degvīna, piemīt antiseptiskas īpašības, un var darboties kā šķīdinātāju, sagatavojot dažādu liķieru, pamatojoties uz ārstniecības augiem. Degvīns un tinktūru, pamatojoties uz to, tiek plaši izmantoti dažādās piemērojot kompreses un terapeitisko losjoni.

Ir pierādījumi par ieguvumiem degvīna un saņemšanai iekšu nelielos daudzumos (mazāk par 25-30 ml dienā). Tiek uzskatīts, ka degvīns samazina risku, koronāro sirds slimību kavējot attīstību aterosklerotisko plāksnīšu. Cilvēki, kuri izmanto gadījuma mazas devas degvīna, mazāk iespējams, cieš no artrīta, vēža, saaukstēšanās un stenokardiju. Reģistratūra 30 ml degvīna palīdz normalizēt miegu, uzlabo apetīti un tonizē cilvēka imūnsistēmu. Dzēriens palīdz atbrīvoties no klepus ar bronhītu un traheīts. Neliels daudzums no tā normalizē asinsspiedienu un palīdz atbrīvoties no galvassāpēm.

Norādot uz labā degvīna nelielos daudzumos, eksperti norāda, ka tas nozīmē, ka ir daudz alternatīvas, kas būtu jāizvēlas, ja cilvēks nav alkoholu. Jums nevajadzētu sākt lietot degvīnu un citus alkoholiskos dzērienus, lai novērstu un ārstētu jebkuru slimību, jo pastāv liels risks negatīvām sekām, kas saistītas ar alkoholu.

Degvīna kaitējums

 Kaitējums degvīna - augsta koncentrācija etilspirta savā sastāvā
 Etilspirts, kas ir augsti koncentrācija dzērienā, kaitējumu definē degvīnu. Iepriekšminētie terapeitiskās īpašības degvīna aizēno kad persona soļus virs maksimālās drošības barjeru veidā 25-30 ml dzēriena dienā. Un tas ir ļoti viegli, lai soli pa to īpašībām alkohola izraisa eiforijas un atkarības.

Alkohola ļaunprātīgu izmantošanu un raksturu senām tradīcijām krievu svētki izprovocēja ēst daudz degvīna, kas neizbēgami kaitē daudzu orgānu un sistēmu.

Galvenais bojājums degvīna ir uz aknām, reizina palielinot slodzi, izvadot toksīnus no ķermeņa. Etanols ir viens no vadošajiem iemesliem vēža un aknu ciroze. Mana sirds ir pārāk piedzēries cilvēks ir samazināts ar paaugstinātu frekvenci, ar sirds šūnas nesaņem pietiekami daudz skābekļa ilgstošas ​​vardarbības laikā, kas var novest pie sirds aritmijas, hipertensija, un distrofiski traucējumi sirds muskuli.

Degvīns un kaitīgs nierēm, kas veic izņemšanu šķelšanās produktiem alkohola no ķermeņa. Cilvēki, kuri pārmērīgi lieto alkoholu, tur ir traucēta nieru funkcija, kas noved pie uzkrāšanos kaitīgo vielu daudzumu asinīs un audos, negatīva ietekme uz imunitāti un dzīves kvalitāti.

Svarīgs mērķis alkoholu - nervu sistēma. Kad nesavaldīgs izmantošana degvīns cieš atmiņa, samazinās garīgās spējas un intelektu, miega traucējumi un noskaņu. Reakcija uz pasauli ap mums, un notikumi kļūst gausa, neatbilst stiprumu stimulu.

Bieža uzņemšana degvīna izraisa veidošanos psiholoģisko un, vēlāk, un fizisku atkarību. Alkoholiskie dzērieni ir tikai interešu joma un prieka avots. Ļaunprātīgi cilvēkus iestatīšana ir arī mainās, jo specifiku zonā un nav karājas ciešu normālu un veseliem cilvēkiem. Pārmērīga alkohola lietošana izraisa fizisko, psiholoģisko un morālo degradāciju.

Яндекс.Метрика