Sīga

Sīgas pieder pie ģimenes lasi.  Whitefish - zivis no lašu dzimtas
 Dabā ir vairāk nekā simts sugu zivis, un viņi visi ir ļoti garšīgi un veselīgi. Sīgas dzīvo saldūdens un jūras ūdeņos. Neskatoties uz to, ka sīgu attiecas uz lašiem, tā miesa ir balts. Ņemot vērā auksto ūdeni, kas apdzīvo sīgu, tas satur daudz tauku gaļu, kas, atšķirībā no dzīvnieku taukiem, tas ir ļoti noderīgi, lai cilvēka organismā.

Kā sīgas ir ļoti polimorfs, ir grūti noteikt kādas īpašas iezīmes sugas. Ķermeņa sudrabaini zivs ar tumšāku muguru un spuras. Sīga dzīvot līdz 20 gadiem, bet nozvejas parasti sastāv no indivīdu 7-10 gadiem. Vidējais svars vienā zivju 1-2 kg.

Izmantojiet sīga

Sīga ir bagāta ar taukos šķīstošo vitamīnu. Vitamīns normalizē redzējumu, un D vitamīns uzlabo kaulu atjaunošanos un veicina harmonisku attīstību skelets. Tas ir īpaši svarīgi bērniem, rodas, kad liekot pamatus turpmākai izaugsmei un bērna attīstībai.

Papildus vitamīniem sīgu gaļa bagāts ar dažādiem mikroelementiem. Molibdēns palīdz normalizēt audu elpošana, regulē vielmaiņas procesus, kopā ar fluoru, kas arī ir ietverta Shiga, tai ir būtiska loma, lai saglabātu veselību zobu emalju. Chloro regulē līdzsvaru starp elementiem, asinīm, un normalizē ķermeņa šķidrumiem. Nickel ir svarīga loma izaugsmē muskuļus, kas atbild par normālu asinsspiedienu, iesaistīto hormonālā regulēšanā cilvēka organismā. Cinks uzlabo atmiņu, ir iesaistīts aktivizēšanu imūnsistēmu, normalizē reproduktīvo sistēmu. Un tas ir tikai galvenais, svarīgākie mikroelementi, kas iekļauti zivīm.

100 g balto zivju satur 144 kalorijas.

Numurā ir balto zivju

Klasisks versija mājās sīgu ne tik daudz. Piemēram, jūs varat mēģināt apdzēst sīgu krāsnī ar krējumu, izmantojot kartupeļus kā garnīrs. Pre-nepieciešamība viegli apcep zivi no abām pusēm ar augu eļļu.

Speciāli slavena ar kūpinātu sīgu uz alkšņa skaidu dūmiem. Protams, ir diezgan piemērots arī citas gatavošanas metodes. Whitefish var vārīta ar zaļumiem, sautējumu, cepeti vai cep uz oglēm vai cepeškrāsnī.  Sīgas, kūpinātas dūmos

Shiga Jūs varat arī sālījumā. Pieredzējuši pavāri zina, ka tad, kad preparāts ir ļoti svarīga ievērošana receptēm. Nepiemērota preparāts var tikt zaudēti maigo garšu zivju miltu un zaudēt ārkārtas garšu.

Neskatoties svarīgumu kompetentās pieejas sagatavošanā sīgu, mēs varam droši teikt, ka sīgu, tāpat kā lielākā daļa citu zivju kopumā, kas sagatavots vienkārši un ātri. Tas sig ir zems alergēniskumu, kas ļauj droši izmantot to pārtikā cilvēkiem, kas cieš no alerģijām. Slimības, aknu un aizkuņģa dziedzera, nav kontrindikācija izmantošanai sīgas pārtikā. Bagāts tauku gaļu viegli šķeļ kuņģa-zarnu traktā, kas ļauj ieteikt produkts cilvēkiem ar kuņģa un zarnu slimībām.

Pavārmāksla cepta balto zivju arī nebūs viegli. Viens svarīgs aspekts ir nepieciešams izmantot, gatavojot saulespuķu eļļu vien. Citas augu eļļas ir vairāk akcentēts smarža var nelabvēlīgi ietekmēt garšu zivīm.

Jūs nevarat atstāt bez uzmanības un sīgu ikriem, kas ir arī pazīstams kā rozā olas. Tās priekšrocības un uzturvērtība neatpaliek ikri lasis.

Indikācijas un kontrindikācijas

Jo tā vērtīgo īpašību sīgu ir īpaši noderīga cilvēkiem, kas cieš no aptaukošanās, vairogdziedzera darbības traucējumi, tromboflebīts, hipertensija, varikozas vēnas, hronisks gastrīts un kuņģa čūla, kolīts.

Kontrindikācijas sīgas, kad tas neiecietību.

Яндекс.Метрика