Zefīrs

Zephyr - ļoti maigs un gaisīgs saldumi. Tās prototips ir paste ābolu mērci  Zephyr - gaisa saldumi
   un cukuru. Final zefīrs recepte sagatavoja Francijas konditori.

Šis produkts ir sagatavots ar pukstēšana olas baltumu, cukura, augļu un ogu biezeni, pievienojot agara vai želatīna masu sīrupu un pektīnu. Dažreiz tas tiek pievienots esences, aromāti, krāsvielas un pārtikas skābes.

Struktūra un garša salduma atkarīgs no biezinātājs veida. Ja tas satur pektīnu, zefīrs ir saspringts, ja agar - gaiss. Ja kā biezinātājs ir delikatese darbojas želatīnu, tā struktūra ir nedaudz gumijas.

Viens no visvairāk noderīga ir zefīrs, kas tiek izmantots ražošanā agara sīrupa. Unikālās īpašības agara tika atklāti iedzīvotājiem piekrastes rajonos Indijā. Recēšanas spēju agara ir vairākas reizes lielāks nekā želatīnu. Izejviela ražošanā šīs vielas ir brūnas un sarkanas aļģes, kas ir vai nu audzē mākslīgi, vai iegūti no jūras gultnes.

Želatīns - želējošā viela dzīvnieku izcelsmes, kas izgatavoti no cīpslas, kaulu un skrimšļu dzīvniekiem.

Sastāvu un kaloriju saturu zefīrs

Simts no šo sweet produkta grami satur 17 g ūdens, 74 g 8 mono- un disaharīdus, 0, 3 g pelnu, 5 g cietes, 1 g organisko skābju, 1 g ūdens, 1, 4 mg dzelzs, 12 mg fosfora, 46 mg kālija, 27 mg nātrija, 6 mg magnija un 25 mg kalcija.

Simts produkta satur 0, 2 mg vitamīna PP un 0, 02 mg B2 vitamīna grami.

Kaloriju parasts zefīrs - 299 kcal uz 100 g produkta, kaloriju vaniļas zefīrs - 312 kcal, kaloriju šokolādes zefīrs - 396 kcal.

Izmantot zefīrs

Izmantojiet ilgi zefīrs zinātnisko dokazana.Zefir noderīga locītavu, ādas, nagu un volos.Agar agara izejām no cilvēka ķermeņa  Saldumi
   kaitīgos toksīnus, attīra aknas kaitīgas vielas un uzlabo savu sniegumu. Pektīns pazemina koncentrāciju holesterīna un uzlabo zarnu peristaltiku, paātrina noņemšanu smago metālu - cinka, svina, dzīvsudraba, molibdēna, kobalta, un ir pretvīrusu un anti-čūlas efektu.

Izmantojiet zefīrs atkarīgs no dabīgām sastāvdaļām, kas tās sastāvu.

Institute of Nutrition iesaka regulāri ēst salds ārstēt skolas vecuma bērniem. Tas ļaus viņiem labāk tikt galā ar ievērojamu garīgu stresu. Turklāt, proteīni no zefīrs sastāvu uzreiz uzsūcas organismā, un uzreiz piepilda organismu ar nepieciešamo enerģiju.

Harm zefīrs

Marshmallows, tāpat kā visi citi labumi, nav ļaunprātīgi.

Kaitējums zefīrs ir, ka nesavaldīgs summa tas veicina vielmaiņas traucējumiem un attīstība kariesa. Tādēļ tā lietošana ir kontrindicēta pacientiem ar cukura diabētu.

Harm zefīrs ķermenis var izraisīt ķermeņa gadījumā noslieci uz alerģijām, jo ​​daži zefīrs sastāvdaļas var izraisīt alerģiskas reakcijas.

Яндекс.Метрика