Ice Fish

Ledus zivis sauc vairāku sugu baltās noasiņojis zivīm.  Ledus zivs - ir nosaukums visai ģimenei balto noasiņojis zivis
 To iezīme ir nepietiekama asins hemoglobīna un sarkano asins šūnu, lai tie iegūtu savu vārdu. Šīs zivis dzīvo tikai Antarktīdā. Visbiežākās veida ledus ir Gunnar zivis, kas galvenokārt apdzīvo Antarktikas salām.

30-40 cm zivju garums, sevišķi lieli īpatņi var sasniegt garumu 70 cm. Svars ir 0, 3-1 kg. Lielākais instance zvejotas skumbrijas leduszivs sver 2 kg, ar ķermeņa garumu 66 cm.

Ķermenis zivju neapbruņotu, daļēji caurspīdīgu, ar tumšiem platām horizontālām svītrām. Sakarā ar īpatnībām asins krāsā zivīm vispār nav sarkanie toņi. Galva ir gandrīz ceturtā daļa no lieluma ķermeņa, saplacināts uz augšu un nedaudz iegarenas, ar lielām toothy žokļiem. Mute ir liela un ir gandrīz puse garums no galvas. Pēc izskata ir ļoti līdzīgs zvejot līdakas.

Skelets leduszivs mīksto zems kalcija, kauli maz.

Vēsture

19.gadsimtā Norvēģijas Whalers bija teicis, ka Antarktikas in dienvidrietumu daļā, Atlantijas okeānā, pie salas Dienviddžordžijas, zivju ar mainīgo procentu bezkrāsainu asinis, ko viņi nodēvēts "ledus" vai "bez asinsizliešanas". Bet skeptiski zinātnieki reiz ticēja to eksistenci. Research izmeklēt zivis sāka tikai 1954. gadā.

Pašlaik ledus zivis nozvejotas ar traļiem dažāda dziļuma galvenokārt jomā dienvidu Orkneju salām, Dienviddžordžijas, Kergelēna un South Šetlandes. Numurs loms ir no 1 līdz 4, 5000 vienībām gadā. Krievu Zvejas "ledyanki" zvejnieki kļuva saistīti ar 70. 20. gadsimtā, un to nozveja sasniedza 100 tūkstoši gadu. Pašlaik Krievijas zvejniecības neaizņem visu "ledyankah" iekrīt vietējā tirgū no ārvalstīm.

Sastāvu un kaloriju saturu leduszivs

Gaļas leduszivs satur lielu daudzumu kālija, magnija, dzelzs, fosfora, fluora, joda un citu svarīgu makroekonomikas un mikroelementus. Klāt tās sastāvs vitamīniem PP, C, B1, B2, B6, B9.

 Kaloriju leduszivs - 91 kcal uz 100 g
 Sakarā ar unikālu garšu, bet arī tāpēc, ka tās biotopa nošķirtība un sarežģītības nozvejas šī zivs pieder pie kategorijas "premium". Galvenais ēdiens ir zivs, krilu, padarot tā gaļa garšo garneles un specifisks, un tik daudz vētraina, neticams smarža viņa vispār nav.

Gaļas garšas konkursu, saspringts un liesa. Kaloriju ledus zivis ir 91 kcal uz 100 g produkta. Zivju ir proteīnu saturs, par 17%. Vēl viena neapšaubāma priekšrocība zivju ir gandrīz pilnīgi nav kaulu, izņemot ribām un kores.

Tā kā ledus zivis dzīvo galvenokārt ekoloģiski tīru reģionos mūsu planētas, to var droši attiecināt uz vienu no tīrākajiem zivīm. Turklāt, tā gaļa ir viens no veselīgāko uzturu.

Populārākais zivis patika Japānā, kur daudzi restorāni to bieži pasniedz neapstrādātas, kas dod iespēju izmēģināt savu unikālo garšu garneles. Diemžēl pēdējos gados skaits ledus zivju sāka samazināties strauji, un tāpēc tā cena ir diezgan augsta.

Receptes cooking zivis tur ir diezgan daudz, tāpēc pat visprasīgākos garšu var atrast trauku jūsu patikas. Nu tas ir kopā ar visu veidu garšvielas, garšaugus un saknēm, ingveru, baziliku un citronu balzams. Liesa gaļa leduszivs lielisks vārīšanai Āzijas virtuvi, piemēram, Indijas kariju. Vienkāršākais, bet tajā pašā laikā, ļoti garšīgs recepte tās sagatavošanā ir parastais cepetis sezama eļļu.

Mūsu tirgos zivs nāk galvenokārt saldētas. Tomēr, sakarā ar to, ka tā ir gaļa ir ļoti maiga, neļauj tai atkārtoti iesaldēšanu, pretējā gadījumā tas būs ievērojami pasliktināt garšu.

Яндекс.Метрика