Rozā lasis

Rozā lasis - pārstāvis liela ģimene zivju sugu lasi.

 Zivs lasis
 Šī suga, kas ieguva savu nosaukumu no unikālā struktūras organismā (kupris uz muguras), attiecas uz migrantu skaitu. Tas nozīmē, ka viņi dzīvo upē, tad dodieties uz jūru un atkal atpakaļ nārstot upē.

Īpašības rozā laša

Rozā laša izmantošana - ir nenoliedzama un zināms visiem. Tā satur daudz mikro-un makro, vitamīnus un barības vielas, kas nepieciešamas cilvēka organismā. Šī zivs ir populāra arī tāpēc, ka atšķiras neticami garša.

Derīgās īpašības rozā lašu dēļ tajā nepiesātināto taukskābju omega-3 klātbūtni. Šīs vielas tiek sauktas par "aizbildņiem jauniešiem", jo tās aizsargā visas šūnas organismā no kaitīgās ārējās ietekmes, palēnina novecošanās procesu, palīdz ādai izskatīties jauni un svaigi. Tas izskaidro popularitāti rozā lašu zivju vidū modes un skaistumkopšanas nozarē.

Papildus A, B, C, lasis satur vitamīnu PP (niacīns), kam ir labvēlīga ietekme uz gremošanas un nervu sistēmu, kā arī kalciju, hroma, magnija, sēra, dzelzs, fosfors, kālijs, jods, kobalts - visi minerāli nepieciešamas cilvēka organismam, lai saglabātu optimālu līdzsvaru.

Cilvēki, īpaši tie, kas vēro savu svaru, tas ir svarīgi, cik daudz kaloriju ir rozā. Šī zivs ir salīdzinoši zemu kaloriju, tik populārs ar modeļiem un aktrises.

Tātad, cik daudz kaloriju ir rozā lasi: 100 g produkta kaloriju ir aptuveni 140. Neskatoties uz tik zemu kaloriju, rupja zivju kuprītis dažādu sāta Sakarā ar augstu olbaltumvielu saturs (aptuveni 60%). Sakarā ar šo piesātinājumu notiek ātri, un gremošanu - lēni, kas nozīmē, ka pat kumoss lašu nedos nevajadzīgu tauku. Lašu Uzturvērtība: tauki - 6, 5 g olbaltumvielu - 20, 5.

Rozā laša izmantošana

Rozā laša ķīmiskais sastāvs liecina, ka tas ir noderīgs gļotādu, āda no ķermeņa, gremošanas trakta un nervu sistēmu, maltītes no tā, un palīdzēs nostiprināt vispārējo veselību.

Noderīga zivis lasis asinsrites sistēmu smadzenēs, kā piridoksīna tās sastāvā uzlabo vielmaiņu smadzeņu šūnas. Šī viela ir arī iesaistīta glikozes sadalījumu pa ķermeni, tāpēc, uzlabo tās darbību, nervu sistēmas un uzlabo atmiņu, uzlabo garastāvokli un veiktspēju.

Polinepiesātinātās taukskābes regulēt cukura līmeni asinīs un ir labs antioksidants. Fosforskābe ietekmē ķīmiskās reakcijas šūnās, paātrina metabolisma ātrumu, lai zivs ir noderīga osteoporozes profilaksei.

Satur lielu daudzumu joda izraisa derīgās īpašības rozā laša cilvēkiem, kuriem ir vairogdziedzera darbības traucējumi. PP vitamīns ir noderīga psoriāzi.

Tur kuprītis ieteicams vecāka gadagājuma cilvēkiem, jo ​​tā satur aminoskābes histidīns, kas novērš attīstību Alcheimera slimību, pasargā nervu šūnas no iznīcināšanas, par bojāto audu reģenerāciju.  100 grami laša rozā satur 140 kalorijas

Definētie izmantošana rozā lašu un fluora saturu, kas pasargā zobus no kariesa. Tā kā Microcell ir daļa no zobu emalju, tās trūkums palielina kariesa risku par 40%.

E Fish sastāvā vitamīns stiprina asinsvadus, aizsargā šūnas no novecošanās, novērš grumbu rašanos.

Kontrindikācijas zivju rozā laša

Ar šī produkta lietošanu ir gandrīz nav kontrindikāciju, izņemot alerģiju tā ir šāda veida zivis. Tomēr ir cilvēku grupa, kuriem jābūt rozā lasi piesardzīgi vai vispār izņemti no uztura.

Neiesakām ēst laša cilvēkus ar čūlaino slimības, kuņģa-zarnu trakta akūtas, hroniskas aknu slimības.

Tas nav vēlams ēst zivis rozā lašu un cilvēkus, kuri ir kontrindicēti jodu un fosforu.

Яндекс.Метрика