Gel Manikīrs

Gel manikīrs - apstrāde procedūra nagi, par kuru manikīre izmanto īpašas gaismas konservēšanas gēlus vai UV gēli.  Gel manikīrs - apstrādes nagus ar palīdzību īpašu želejas

Standarta komplekts par gēla nagu ietver:

  • Gēla pārklājumi dažādās krāsās (vienfāzes, trīsfāžu, mērcēt-off želejas vai biogels;
  • Integrēta birste (piemērošanas laku);
  • Base Gel;
  • Pabeigt želeju;
  • Orange nūjas;
  • Kā strādāt ar gēla lakām;
  • Ultravioletā lampa.

Populārākās gēla nagu komplekti ir līdzeklis LCN X-TAME un EzFlow TruGel, kas, kā uzskata patērētājiem, kas atšķiras no tiem, no augstākās kvalitātes materiāliem un lietošanas ērtumu.

Pirms mēs pārejam pie gēla manikīrs, jums ir vispirms veikt sauso manikīru. No gēla manikīra priekšrocība ir ierobežojums naga plāksnes no negatīvās ietekmes ārējās mehāniskiem bojājumiem.

Labāk gēla manikīra procedūra salonā darīt kā pieredzējis speciālists papildus kvalitatīvai piemērošanas gela uz nagiem var padarīt nagus jebkuras formas un padarīt skaistu attēlu. Korekcija nagiem veikta reizi mēnesī, kura laikā īpašs risinājums ir noņemta vai izgriezt esošo slāni gēla manikīra ir sausa, un tad piemērot jaunu slāni želeju.

Atšķirībā procedūrām gēla nagu manikīrs nekaitē naga plāksnes, kā arī stimulēt izaugsmi un slāņa biezums dabas nagiem.

Kā veikt gēla manikīru mājās?

Mājās gēls manikīrs tiek veikts ar īpašu komplektu par gēla nagu. Ja ir īpašs komplekts, tad pēc tam ar sausu manikīru var uzsākt procedūru. Pirmkārt, ir nepieciešams attaukot naga plāksni un noņemt lieko mitrumu no tā. Pēc tam, nagi piemērojusi bāzes gēla slāni, un ar fajberglass vai zīda var palielināt garumu nagu un dot viņiem vēlamo formu. Tad, slānis no gēla modelēšanai tad fiksēts galīgo pārklājumu. Ja tiek iegūts, kas ietver UV lampas, ar palīdzību visu procesu var paātrināt, jo tas tiek izmantots, lai izžāvē gēla slāni.  UV lampa ir standarts noteikt par gēla nagu laka

Pārcelšanās Gel Manikīrs

Ir divi veidi, kā atbrīvot naga plāksni no gēla bāzes pēc gēla manikīru. Pirmais veids ir tāds, ka gels tiek noņemts no nagiem, kas izmanto attiecīgo acetona šķīdumu. Koncentrēts tīrs acetons ir nepieciešams, lai ielej nelielā traukā, pārklāj to ar plastmasas wrap vai foliju, kas pievienota pie malām gumiju. Tad acetons bļoda ir likt ūdens peldē un silda trīs vai piecas minūtes. Kad instruments tiek vārīti, tas ir nepieciešams, lai uztriepes ādu ap nagu vazelīnu, losjonu vai balzamu, samitrināt vates disku acetonā, ielieciet to uz naga un skrūves to top sloksnes alumīnija folijas turēt vietā. Pusstundu ir nepieciešama, lai novērstu foliju un kokvilnas spilventiņi ar naglām. Gēls vajadzētu atkāpties nekavējoties, ja tas nav nepieciešams pagarināt procesu vēl 10-15 minūtes.

Otrs veids - zāģēšana gēla slāni ar naglām. Izmantojot stiepļu griezēji, sagriež nagi ir jābūt pēc iespējas īsākam. Tad, izmantojot rupja graudainu nagu failus 150-180 smilti sāktu lēnas kustības nozāģēt virsējo slāni, gelu. Īpaša uzmanība būtu jāpievērš putekļiem radīts sazāģēts, zemāks tas izpaužas, tuvāk dabīgo nagu. Kad biezs slānis gēla tiek noņemts, ir nepieciešams veikt mazāk rupju un smalkāka nagu failu un lēnu tempu, lai turpinātu. Kad želeja ir noņemta, rokas jāapstrādā ar krēmu vai losjonu, jaunu slāni gela vēlams piemērot ne agrāk kā vienu nedēļu.

Яндекс.Метрика