Technique kodināšana mati
 Kodināšanas in frizētavu - procesu novēršot nevēlamu matus ar krāsainu toņos. Tā bieži gadās, ka glezna nedod gaidīto rezultātu - krāsas samazinās nevienmērīgi, vai arī saņemt "netīro" krāsa ir saistīts ar sajaukšanu dažādās krāsās. Rašanās šādas nepatīkamas sekas varbūtība ir ļoti augsts krāsošana mājās. Protams, kļūdas frizieris var arī novest līdz nākamajai kodināšana ar nepieciešamību pilnībā "nomazgātu" pēdas savu darbu, bet tas ir daudz mazāk izplatīta nekā mēģinot glābt savu un izraisīt matus kārtībā.

Kad nepieciešams kodināšanas

Ar kodināšanu tiek veikta, lai novērstu:

 • Laulības šķiršana krāsas;
 • Nevēlama nokrāsa;
 • Pārslogots krāsu.

Cēlonis kodināšanas ir vēlme sieviešu radikāli mainīt savu izskatu, gaišāku tumši vai sarkani mati. Turklāt daži krāsošanas metodes, piemēram, Ombre vai brondirovanie paredz daļēju apgaismojums.

Kodināšana - ļoti laikietilpīga procedūra. Tas ne vienmēr panākt vēlamo krāsu, laikā, jo visā garumā matiem var iegūt neparedzams krāsu, no baltas līdz oranžai. Rezultāts kodināšanas matu colorists par atsauksmēm, daudz kas atkarīgs no tā, cik daudz laika glezna tika izmantota tumša.

Technique kodināšana

Kad kodināšanas vai balināšanai matus apstrādā ar pulverveida vielu, vai īpašu šķidrumu. Procedūra jāsāk ar tumšāko jomās, konsekventi virzās uz vieglāks. Master nosaka ekspozīcijas pamatā bija to, kas bija sākotnējā krāsa matiem un rezultāts ir tendence, lai sasniegtu klientam. Saskaņā ar lietošanas instrukcijā, iedarbība nedrīkst pārsniegt 50 minūtes. Pēc tam rūpīgi nomazgājiet visus gatavošanos nākamajai krāsošana mati nav tumšs. Pēc kodināšanas tiek piemērota nekvalitatīvas vai izturīgu krāsu, kas būtu vienā tonī vieglāks nekā vēlama.

Dzēšot kādi mākslīgie pigmenti cieš matus un galvas ādu, tādēļ, lūdzu, ievēro šādus drošības noteikumus:

 • Pre-tests alerģijas un ādas jutīgumu;
 • Šķidri piemēro virs izlietnes, izmantojot ne suku un sūklis;
 • Nelietojiet apstrādāja ar paliekas matu un henna Basma;
 • Tikai strādāt ar cimdiem.

Sajaucot kodināšana jānotiek stingri pēc receptes. Kompozīcija parasti veido ūdens, šampūns un balinātāju narkotiku pati. No sajaukšanas attiecība ir atkarīga no tā, vai maisījums ir stipra vai vāja.

Poor koncentrācijas clarifiers sauc gaišmatis mazgāšanas. Šī metode tiek izmantota, lai noņemtu toni vai nestabilas pārsātinātu krāsvielas. Visefektīvākais blondīne mazgāšanas pirmajā dienā pēc neveiksmīga krāsošanu.

Uzstādīt vairākas sastāvdaļas, lai viegli kodināšanas var atšķirties:

 • 20 ml šampūna 10 g balināšanas pulveris, 100 g karsta ūdens;
 • 20 g pulvera un 100 g karsta ūdens bez papildu piedevām;
 • 30 g pulvera un 120 ml aktivatora;
 • 1 daļa šampūns, pulveris 3 daļas 3 daļas oksidants (6%), un 4, 5 daļas, siltā ūdenī.

 Kodināšanas matu - atsauksmes un ieteikumus
 Maisījumu vāra uz vienu no šīm receptēm ātri izplatīties pa matu krāsošanai pensijā pēc iespējas vienmērīgāk. Padomus par lielāko skaitu mākslīgo pigmentu, lai tie pievērš īpašu uzmanību, emulgatori maisījumu. Pēc dažām minūtēm mati ir rūpīgi jānomazgā. Ja krāsa nav vislabāk var panākt, procedūru var būt jāatkārto 2-3 reizes.

Strong kodināšana efektīvi, neatkarīgi no tā, cik sen ražo krāsošanu. Kā piemēru, šādam formulējumiem:

 • 15 g šampūna, 30 g pulvera 60 g ūdens, 30 g oksidētāju (6%, 9%);
 • 20 g šampūna 20 g pulvera, 20 g Wasser, 20 g oksidētāju (3%, 6%, 9%).

Oksidētājs ir izvēlēts sākotnējā krāsā: tumšāks mati, lielāks procents aktivators. Dažādiem ražotājiem piedāvāt savus ieteikumus sajaukšanai, kas jāievēro.

Kodināšanas - agresīvu procesu, bet dažreiz tas ir nepieciešams. Atbilstība drošības noteikumiem, kā arī pareizu atbrīvošanos no nevēlamas maģistrantūras toņus var mazināt nepatīkamas sekas attiecībā uz matiem.

Яндекс.Метрика