Finiera

Finieris - plānas plāksnes, kas aptver zobus. Finiera izskatās lieliski, ir labas darba īpašības un noderīgas funkcijas. Tie daļēji caurspīdīgs pārklājuma cietības salīdzināms ar cietības zobu. Tās ļauj jums mainīt krāsu zobiem, formas, pareiza zobu stāvokļa defektiem un sasniegt žilbinošas smaidu. Paskatieties foto finiera pirms un pēc procedūras.  Finiera - īpašais plate segt zobus

Pati pirmā sāka izmantot tā dēvētos Holivudas finieri - baltas plāksnes, kas ir pievienoti priekšā zoba. Vēlāk, pilns (kosmētikas) plate. Cosmetic plate ne tikai uzlabo izskatu zobu, bet arī aizsargā zobu, kas sāka sabrukt. Sakarā ar ievērojamu biezumu finiera brīdī man bija, lai novērstu slāni zobu emalju. Modern finieris - kombinācija estētikas un aizsardzību zobiem. Modern finiera biezums ir mazāks nekā puse milimetru, kas samazina noņemšanu zoba emaljas slāni.

Lietošanas indikācijas par finiera

Finiera līdz zobiem iemontēti pacientiem zobu krāsas maiņu ar vecumu, mainot formu zobu dēļ nodiluma, traumas, zobu emaljas pigmentācija, kad nav pakļauts balināšana (fluorozi pigmenta emaljas plaisas, tetraciklīna zobi).

Zobārsti parasti iesakām noteikti finieri uz zobiem, ja diastemata kad neattīstīts (mugurizauguma) zobu emalja, kas tiek iznīcināts, un, kad pretrunas iekost platuma zobiem, zobu ar nelielu pārvietošanas pa vertikālo asi. Šīs plāksnes ir arī nēsā pie neapstrādātu kontūras kakliem zobu, smaganu smaids, ir daudz bojātās plombas mainot grupu dalību zobu (piemēram, izmantojot suņu finieris var pārveidot sānu priekšējie).

Priekšrocības un trūkumi porcelāna finiera

Zobi izmanto porcelāna finiera ir absolūti dabīgs izskatu. In pārskatīt finiera ir teikts, ka tie nav noplukt ar laiku, tie netiks krāso. Atjaunotajā zobiem nākotnē diez vai notiek uzkrāšanos plāksne.

Bet mēs nedrīkstam aizmirst, ka ar stiprināšanu datu plates izskaloti zobu emalju. Ground off emalju būs iespējams atgūt, neizmantojot jebkādus līdzekļus atjaunošanai. Jo tā trauslumu un trauslumu no finiera var viegli nolobīties no zoba. Vēl viens trūkums ir tas, ka adhezīvais materiāls uzstādīšanas finiera laikā izbīdās nedaudz uz malām, pagriežot malām finiera. Dažas atsauksmes par finiera, ir teikts, ka viņi nevar aprīkot ar smaganu slimības. Jūs arī nevar izmantot tos par iznīcināto un retināšanas zobiem ir nosliece uz kariesu.  Finiera: pirms un pēc uzstādīšanas

Veidi finiera

Finiera parasti tiek izgatavoti no cirkonija oksīda keramikas un / vai kompozīta. Composite finieri var veikt tiešos un netiešos veidos. Uzstādot saliktus finiera veikti tieši, zobārsts ārstē tikai daļa zoba jāmaina. No kompozīta plāksnes priekšrocības ietver mazo ātri sagatavot un izšūšanas zobu cieto audu. Tā, piemēram, zobu sprauga aizveras bez pagriešanās zobiem. Ar tiešo metodi, ārsts izmanto mininapolnennye, hibrīda kompozītu un nanokompozītmateriāliem. Netiešās Composite paneļi parasti uzstāda pie būtiskiem pārkāpumiem zobu virsmas.

Saliktajos finiera ir daudz trūkumu. Tas palielina nodilumu, pietūkums kompozītmateriāla ar mutes dobumā, kas mitrā vidē, bieži aizkaitina un smaganu asiņošana, gingivīts. No kompozītmateriāliem plākšņu trūkumi ietver to trauslumu, nenoslēgtā malas restaurācijas un atjaunošanas robežu pigmentācija laika gaitā. Composite finiera ir raksturīga zema izturība un zems maskēšanas spējas ar būtiskām izmaiņām zobu krāsu. Tie ir nestabila, lai uztveri alkohola vielu. Composite restaurācija var kalpot pacientiem 3-9 gadiem. Mūža kompozītu plates atkarīgs no mutes dobuma higiēnas līmeni, kā arī funkcionālo slodzi uz šķīvja.

Porcelāna finiera ir šodien uzskatīts visvairāk higiēnas, maiga un ilgstoša. Tie ir ļoti viegli tīrāma. Tie ir praktiski neveidojas plāksne. Saskaņā ar fizikālajām īpašībām keramikas finiera ir ļoti līdzīgi zobu emalju.

Keramikas plāksnes ir izgatavotas laboratorijā. Pirmkārt, ārsts nosūta iespaidu pacienta zobiem uz zobārstniecības laboratoriju. Laboratorijā porcelāna finiera padarīja klasisko ceļu (layering keramikas pulverus), ko preses keramikas (inžektorlējuma), vai ar frēzēšanas un-cast vienībām. Pēc krāsošana finieris, kas ar speciālām krāsām (saskaņā ar krāsu blakus esošo zobu) Keramikas finiera nostiprināti ar cementa uz zoba. Daudzi pārskatus par finiera apstiprināja, ka keramikas plāksnes ir spēcīgāks un izturīgāks nekā kompozītu finiera. Par uzstādīšanu porcelāna finiera speciālistu rezultāts parasti eksponēt pirms procedūras. Foto finiera pirms un pēc procedūras arī pierādīt savu veiksmi.

Яндекс.Метрика