Kā padarīt aust matus mājās
 Dažādas matu krāsošanai, kurā ietekme krāsas kalpoja tikai dažas šķipsnas, tiek izceļot. Šī metode tiek uzskatīta par visvairāk ierobežojoša, jo atkārtošana procedūras notiek vidēji vienu reizi trijos mēnešos.

Popryadnogo krāsošanas tehnika ir diezgan sarežģīta, tā prasa zināmas iemaņas, tāpēc tas ir labākais, lai veiktu krāsošanu ar pieredzējušu kapteinis frizieri, bet ne visi ir procedūra, kādā skaistumkopšanas salonā. Tas ir iemesls, kāpēc daudzas sievietes izdarīt izvēli mājas krāsošanas matiem, kas var ļaut, lai sasniegtu vēlamo rezultātu.

Ir daudz šķirņu krāsošana - klasiskā, maigs, American Venēcija, California, baleyazh, Ombre, diagonāli, utt, ar kuru jūs varat izveidot jebkuru attēlu - no romantisks un dabas, līdz ekstravagants un unikāls.

Tas ir svarīgi, pirms uzsākt pētījumu par jautājumu par to, kā to izdarīt matu aust mājās, zina, ka, lai veiktu šo procedūru pēc nesenajiem krāsošana amonjaka vai hennas krāsvielu un ilgviļņiem, jūs nevarat. Tas ir tāpēc, ka, pirmkārt, pastāv risks iegūt pilnīgi negaidītus rezultātus attiecībā uz krāsu, un, otrkārt, tas ir iespējams, lai izjauktu struktūru matiem, tie kritīs daudz, pushitsya un pauze un sadalīt padomus.

Kā padarīt matu aust: veidi

Ir vairāki veidi, kā izpildei krāsošanas matus mājās, proti:

  • Izmantojot īpašu vāciņu;
  • Metāla folija;
  • Izmantojot speciālu suku;

Uzsverot, izmantojot vāciņi ļauj dabisko matu krāsu, bet šī metode ir vissarežģītākais, nepieciešama aprūpe un pacietību. Nu procedūru, jums ir jāiegādājas īpaša kaste komplekts, kas ietver visus nepieciešamos rīkus un struktūru mājas krāsošanas matus, vai pirkt visu atsevišķi. Tātad, ja jums īpašs komplekts neizdevās, šim procesam jābūt saņemt:

  • Peldvietu vāciņu vai saspringts plastmasas maisiņā;
  • Tamboradata vai garš matadata (pull virzienus vāciņu);
  • Ausma krāsas oksidantu attīstītājs vai balinošas pulveri;
  • Non-metāla bļoda par vaislas;
  • Vienreizējās lietošanas cimdi;
  • Dvieļu;
  • Īpašs šampūns un matu pēc krāsošanas.

Homemade matu aust, izmantojot piemērotus vāciņi īpašniekiem īsiem matiem, kuru garums nepārsniedz 15 cm. Vāku vai plastmasas maisiņā, lai tiktu darīts pakāpeniski, caurumi, skaitu un platumu, no kuriem ir atkarīga no biežas vai retos izceļ sieviete vēlas darīt.

Produkts tiek likts uz galvas izvēlētās caurumiem, izmantojot āķi vai tapas paplašināt slēdzenes matu, kas vēlāk tiks krāsotas. Ir svarīgi, lai pirms krāsošana mati ir sausi, uzmanīgi ķemmēti un vēlams nemazgājies vairākas dienas.

Turklāt saskaņā ar ražotāja norādījumiem, jums ir nepieciešams sagatavot sastāvu krāsošana matus mājās, un pēc tam izmantot suku, lai nodot to virzienos. Atkarībā no vēlamā rezultāta, kā arī dabīgā matu krāsa, krāsa ir nepieciešams, lai izturētu 15 (par vāju zibens) līdz 45 minūtēm (par intensīvu izvēle).

Pēc ilgstošas ​​nepieciešamo summu laika sastāvu uz matiem, tas ir rūpīgi jānomazgā ar tekošu ūdeni virzieniem, ar vāciņu nevar noņemt. Tikai pēc tam vāciņš ir noņemts, visi mati jāmazgā ar speciālu šampūnu, un tad viņi nodot veselības vīnu. Tālāk, atkarībā no sievietes vēlmēm, tad šķipsnas var vai nu atstāt jāprecizē vai tonēti bloķēts jebkurā modes grupā.

Popryadnoe krāsošana ar otu vai veikt tikai Bangs vai dažas šķipsnas parasti ir plašs. Pirms sākums krāsošanu ir rūpīgi ķemmēt sausu matus, šķīrās vidū un padarīt pazīstami kontūra virzienus, kas tiks krāsotas. Turklāt saskaņā ar instrukciju, gatavo krāsvielu kompozīcijas, kuru pēc tam uzklāt ar otu uz mājas matu uzsverot piemērots izvirzīto daļai, līdz līmenim, kas zemāks par 0, 5-1 cm no sakņu zonas.

Nokrāsot pa pakauša zonu, jums ir jāizmanto divi spoguļi, vai lūgt kādam palīdzību. Formulējums ir tad tur pareizo laiku, jānomazgā dzīslas ar ūdeni, tad šampūns tīrīt visu galvu un lietišķo balzams.

Iekšzemes aust matu garums pārsniedz 15 cm, folija tiek uzskatīta par visefektīvāko un vienkārša. Jāgriež pirms 7-10 cm folijas strēmeles definēt šķipsnas nokrāsot, un krāsas sagatavoti. Folija ir novietots zem izvēlēto virzienu uz kuriem kompozīcija ir piemērota, un pēc tam ietīts un sastiprināti ar nelielu klipu matu. Tas ir labākais, lai sāktu sākumā gleznot centru galvas, tad labā un kreisā puse, un pēdējā instancē pakauša.

Krāsošana sastāvu matu krāsošanai mājsaimniecībai uzturēts atbilstoši norādījumiem, foliju noņem, noskalo ar virzieniem krāsu, un pēc tam rūpīgi jānomazgā visu galvu un lietišķo balzams.

Homemade matu aust: praktiski padomi

 Homemade matu aust - ieteikumi frizieri
 Pirms uzsākt tūlītēju procedūras īstenošanai, ir nepieciešams, lai pārbaudītu klātbūtni alerģija pret kontrastvielu. Parasti, uz iepakojuma vai lietošanas pamācība ražotāji detalizēti apraksta vietas, kur labāk turēt paraugu, un tas izskatās kā pozitīvu vai negatīvu reakciju uz iegūto sastāvu.

Krāsošana ir svarīgi nekavējoties piemēro maisījumu pēc pagatavošanas, krāsainas šķipsnas jebkurā gadījumā nevar segt top ar foliju vai dušas uzgali, jo tas sabojās struktūru matiem.

Tas ir labāk, lai veiktu krāsošanu vecajās nevēlamu drēbes, jo saskarē ar tintes sastāvu uz auduma paliek spilgti, nav traipi.

Homemade mati aust parasti var viegli īstenot pašu spēkiem, taču šādi eksperimenti ne vienmēr beidzas ar pozitīvu rezultātu, tāpēc tas ir labākais, lai veiktu darbības, sākot no pieredzējuša friziera.

Яндекс.Метрика