Contour Lip

Lip Contour ir procedūra, modelēšanai un palielināt lūpu formu. Pat daži  Uzskaites tvirtuma lūpas
   pirms desmit gadiem, lai novērstu lūpu nepieciešamo operāciju. Par laimi, zinātne un medicīna nestāv, tāpēc vairāk un vairāk populārs šodien kļūst konturēšanas lūpām ar hialuronskābi, izmantojot nelielu šļirci injicē zem ādas īpašu sagatavošanu, pilnībā likvidē visus defektus.

Daudzas sievietes sapnis, kam juteklisko, skaistas un pilnīgas lūpas. Tomēr ne visi daba dod šādas priekšrocības. Tādēļ cilvēkiem ar plānas lūpas kontūru korekcijas var būt lieliska alternatīva. Turklāt procedūra var noņemt krunciņas ap muti un nasolabial krokās. Šādas izmaiņas būs ne tikai padarīs cilvēks pievilcīgāku, bet arī atjaunot to.

Kontūrasu lūpas metode

Kā likums, ko izmanto kosmētikas lūpu plastmasas iesmidzināšana metodēm, kuru pamatā hialuronskābe, botulīna toksīna un citiem līdzekļiem. Ir vairāk nekā novecojušas metodes, plastmasas izstrādājumi - injekcija non-absorbējoši narkotikas. Nesen, tomēr, tie nav pilnīgi droši, un bieži vien ir traģiskas sekas. Daudzi salons joprojām piedāvā novecojušas metodes, kopā ar jaunākajām tehnoloģijām. Tomēr, pirms jūs pieņemt lēmumu par līdzīgu plastmasas, būtu rūpīgi jāizvērtē plusi un mīnusi. Bieži izmantošana neiekapsulēta želejas izraisa iekaisumu. Turklāt daudzi no šiem līdzekļiem ir oficiāli aizliegts lietošanai.

Contour lūpu ar hialuronskābi

Vienkāršākais un drošākais veids plastmasas lūpas tiek injicēts ar hialuronskābi. Hialuronskābe ir atrodams visu dzīvo šūnām cilvēka ķermenī, un tās galvenais mērķis ir saglabāt audu iekšpusē ūdens molekulu iesietā stāvoklī. Jauniem ādas šūnas hialuronskābe ir ražota pietiekamā daudzumā, tāpēc āda ir labi mitrināta, tā ir veselīga elastību un gludumu.

Ar vecumu skābes ražošanas samazinās, kas noved pie izskatu grumbu un sausai ādai. Lūpas, it īpaši, ir samazinājusies apjoma, un ap muti veidojas smalkas līnijas. Kā uzskata konturēšanas lūpas ar palīdzību no pildvielas ļauj padarīt lūpas vēl briest un juteklisks, dot viņiem veselīgu izskatu un samazina grumbas ap muti.

Galvenā šīs metodes priekšrocība ir tā pilnīga drošība. Hialuronskābe, kas ir daļa no injekciju, ir identisks tam, ko ražo cilvēka organismā. Līdz ar to ne tikai padara apjomu un mitrina audumi, bet arī stimulē kolagēna un elastīna, kas ir atbildīga par elastību un jaunību ādas.

Veicot šo procedūru

Par lūpu palielināšanu procedūra ir ļoti vienkārša un nav nepieciešams daudz laika. Izmantojot smalku adatu ievietota atsevišķās vietās narkotikas, un tad gaisma masāžu gēla vienmērīgi sadalīts. Šī procedūra nav nepieciešama pārkāpumu normālu dzīves ritmu.

Pirmajās dienās pēc procedūras var būt nedaudz lūpu pietūkums, bet tas parasti notiek nedēļas laikā.

Efekts  Contour lūpas var palielināt to apjomu
 injekcijas nav ilgi, vidēji sešus mēnešus, un ir atkarīga no daudziem faktoriem: vecums, slimības klātbūtni, pacienta dzīvesveidu. Hialuronskābe pilnībā uzsūcas organismā, un neveido nekādus kaitīgus atlikumus. Tāpēc, procedūru var veikt regulāri, lai uzturētu stabilu efektu.

Citas metodes kontūrasu lūpām

Fat injekcija, lipofilling ir vēl viena metode konturēšanai lūpām. Tas ir vairāk invazīva, bet efekts to vairāk izturīgas un izturīgas. Fat injekcija, lipofilling ietver injekcijas taukaudos pacienta. Izmantojot speciālu adatu vai kanulu pacientam ar taukaudu šūnas no jebkurā jomā no ķermeņa (parasti vēdera) un ievesti dažu porcijas lūpām un ap porcijām mutē grumbaina. Tauku šūnu skaits parasti tiek ņemta no rezervēm, jo ​​adaptācijas procesu apmēram 50% no implantēto šūnu un izdalās ar ķermeņa nomirst. Pārējās šūnas tika veiksmīgi aklimatizējušies. Šī metode dod vairāk noturīgus rezultātus nekā injekcijas hialuronskābes, kas ilgst jau vairākus gadus. Tomēr gaisma nevar saukt tauku injekcijas, lipofilling procedūru, tas ietver iepriekš Tauku atsūkšana, kas ir nopietna ķirurģiska iejaukšanās.

Labs rezultāts, atsauksmes, kontūru plastmasas lūpas dod kombinācijā ar dažādām anti-novecošanās ārstēšanu. Tas varētu būt ķīmiskie pīlingi, Botox injekcijas, dažādi lāzera metodes, seguma atjaunošanu.

Яндекс.Метрика