Kā balināt sejas Saules

Dažreiz tan  Kā balināt seju no saules, nebojājot veselībai
 Tas ir nevienmērīga, kas izpaužas kā vecuma plankumu vai vienkārši nevēlams. Mūsdienu kosmetoloģija šādos gadījumos mums piedāvā plašu līdzekļu: kā Tautas un profesionāli.

Kā balināt seju Saules: Aktīvi līdzekļus, laika pārbaudi

Piemēram, diezgan ievērojams rezultāts mājās nodrošina ķīmisko skābes peels. Pirms lietošanas pārbaudiet, alerģiskas reakcijas un paaugstināta jutība pret iekļauto šo produktu vielām. Tajā pamatā šīs balināšanas kosmētiku ir salicilskābe, pienskābe vai augļskābes.

Action skābes peels salīdzinot ar nelielu apdegums, kā rezultātā virspusēju pigmentāciju (ti miecētu) ādas šūnām atmirst. Pīlings piemēro vienmērīgi tiem ādas apvidos, kurus vēlaties balināt, izņemot acu zonas. Uzglabāt grims uz sejas jābūt stingrā saskaņā ar laiku, kas norādīts uz iepakojuma.

Tad jums ir nepieciešams mazgāt manu seju ar ūdeni un rūpīgi samaisa, lai likvidētu visu mazgāšanas līdzekļa paliekas no ādas. Lai uzlabotu efektu ķīmiskā pīlinga, to var izdarīt pēc mehāniskās lobīšanās - izmantojot skrubis, ja jūsu āda ir taukaina vai mīksts gommazha ja tā ir sausa un jutīga.

Pirms jūs balināt savu seju no saules ar to, pārliecinieties, vai nav alerģiskas reakcijas vai paaugstināta jutība pret vielām, kas ir šo produktu. No balināšanas maskas sastāvs var ietvert sulu vai buljonu no pētersīļiem, citrona mīkstumu vai sulu, jogurtu vai skābo krējumu, gurķi, baltie māli, utt Pēc 15-30 minūtes pēc pieteikuma par mazgāšanas līdzekļu atlikumu nomazgāt ar siltu ūdeni un uzklāj uz sejas krēmu ar SPF. Tās līmenim jābūt vismaz 15-20, vēlams 25-30 un pat lielāks.

Sauļošanās var veiksmīgi aizstāt ar jebkuru bērnu, kas autiņbiksīšu krēmu, ja tas satur cinka oksīds. Ir arī ieteicams, lai visa veida ādas balināšanas procedūrām, ko veic vakarā.

Jāatzīmē, ka ķīmiskā un mehāniskā pīlings, izņemot balināšanu, ir pierādījuši, anti-novecošanās ietekmi, pamatojoties uz izņemšanas atmirušās un stimulēt jaunas ādas šūnas jauniem.

Plauktos mūsdienu veikalos ir pietiekami daudz gatavi balināšanas krēmi; kopā ar virkni jaunu instrumentus no dažādiem pārdevējiem, to stāvoklis nav to pierādījusi sevi kā efektīvu gadu desmitiem Bulgārijas krējumu "Ahromin."

 Kā balināt seju no saules, izmantojot peels
 Radikāls veids, uz jautājumu: "Kā balināt seju Saules?" Var kļūt salons metodes, piemēram, lāzera balināšanu. Un mājas un profesionālie ārstēšanas ir maz ticams dot jūtamu efektu pēc vienas laika izmantošanu. Lai sasniegtu vēlamo redzami rezultāti ir būt pacietīgam un iet caur sarežģītu kursu.

Cīņā pret nevēlamu sejas lampas palīdzēt dekoratīvā kosmētika, piemēram, fondu un pulveri. Izvēlas 1-2 toņos gaišākos iedegumu viņi acīmredzot diezgan veiksmīgi palīdzēt tikt galā ar uzdevumu.

Balināt seju Saules: kā izvairīties no problēmas

Āda jāaizsargā no sekām saules gaismas. Šodien tas ir labi zināms, ka ultravioleto veicina priekšlaicīgu novecošanos (fotonovecošanās), un iestājoties melanomas, bazālo šūnu karcinomas, un - kopīgu vēzi starp balto ādu cilvēkiem.

Iedegums pamazām iziet no modes - tas ir aizstāts ar veselīgu, dabisku un vienmērīgu, dabisku ādas krāsu. Novērst rašanos saules apdegumu uz sejas var būt, izmantojot cepure ar plašu malām, izmantojot saules, un dozēšanas viņu pakļaušanu saules. Tieša saules gaisma ir atļauta tikai no rīta (optimāli līdz 11-12) un vakarā (pēc 16) stundas.

Яндекс.Метрика