Matu kopšana pēc iekrāsošanas - balzami un maskas
 No anatomijas viedokļa matu ir zemādas ādas, lai to struktūra līdzinās ādas struktūru. Līdzības šūnu līmenī ļauj mums saprast, kā mati reibumā ķīmisko vielu, un jo ķīmiskās krāsvielas var mainīt dabisko, dabisko krāsu.

Tādējādi, samazinot histoloģisko informāciju, definēt tikai trīs ādas slāņos:

 • Ārējais epitēlijs;
 • Patiesībā dermā (ādas);
 • Zemādas audu.

Līdzīga struktūra ir cilvēka matiem:

 • Zvīņaina slānis;
 • Cora;
 • Core.

Pilnīgi, kā arī ārējā ādas, matu virsmas slānis sastāv no vairākiem slāņiem plakanšūnu šūnas, kas aug, piemēram, zivju zvīņas, kas pārklājas viens otru. Ņemot vērā matus zem mikroskopa pēc krāsošanu, mēs varam redzēt, ka virsējais slānis paliek nemainīgs . Tāpat "uzvedas" epitēlija slānis zem tetovējums pigmentu, kas ir faktiski ādā.

Tātad, matu pēc krāsojuma izmaiņas galvenokārt līmenī ar garozas slāņa. Šī ir vieta, kur atrodas pigmenta šūnas. Turklāt viņiem ir daudz vairāk nekā sarkano brunetes un brūnām-haired sievietēm. Vai blondīnes gandrīz nav pigmenta, kas tiek kompensēta ar lielu skaitu matiem.

Zemādas audu, kā arī kodols matiem, paredz uztura funkciju virsējiem slāņiem. Galvenais centrs ir spuldze, kas atrodas zem ādas īpašā maisiņā - folikuls. Raksturīgi, mati pēc krāsošanas nezaudē savas saknes, bet bieži vien nedabisks, un neatkarīgi no krāsas krāsas .

Kā un kāpēc krāsoti mati

Lai krāsviela iekļuva garozā, jums ir nepieciešams, lai "push" zvīņveida šūnu. Sārmainā vidē (amonjaks) veicina tūlītēju atslēgšanu savienojumus starp šūnām, un skābes - formas plaisa reibumā citu faktoru temperatūra un spiediens.

Parasti, mati pēc krāsošanas iegūt normālu izskatu, bet, turpinot pakļaušanu sārmainu vidi, tie izskatās nedzīvs, jo kļūst matēta. Vēlamais efekts netiek sasniegts, pēc krāsošanas, kā mākslīgs pigments kļūst izbalējis. Ja pēc iedarbības skābā vidē (ūdeņraža peroksīds) mati tiek pakļauti papildu ķīmiskiem vai fizikāliem efektiem, stratificēto plakanšūnu šūnas, pakļaujot garozā. Ar to pašu mehānismu veidojas blaugznas dēļ pīlings epidermas. Retināšanas mati pēc krāsojuma, un putukrējumu. Papildu glezna ir padarīt jautājumiem sliktāks.

Eksperti neiesakām trichologists (pasarg!), Lai ražotu matu krāsošana personām no 13 līdz 17 gadiem. Tas ir visneaizsargātākās vecums struktūru matiem. Krāsošanas kā krāsas izmaiņas šajā vecuma grupā izraisa plikpaurību vai kopējo baldness.

Kā atjaunot matus pēc krāsojuma

Lai izvairītos no nevēlamas sekas pēc matu krāsošanai, ir ieteicams ievērot ieteikumus speciālistu: kvalificētu frizieriem un medicīnas darbinieki ar specializēta ārsta trihologa. Tie piedāvā šādas:

 • Pamest stingras ķemmes, lai neievainotu matus pakļauti ķīmisko iedarbību, jums vajadzētu izmantot koka ķemmes;
 • Arhivators ķemmēšanas matus līdz tie ir sausi, jo ūdens viegli iekļūst caur ārējo slāni un tās molekulas izspiest garozas šūnas - mati var vienkārši salauzt tādā vietā, piemēram, "Jumper";
 • Nelietojiet matu žāvētājs vai curling ātrai žāvēšanai, tāpēc jums nav atrisināt jautājumu par to, kā atjaunot matus pēc krāsojuma Un turklāt, kā saglabāt tos. Skābā vidē paaugstinātā temperatūrā veicina ātru iznīcināšanu zvīņaina slāni matiem;
 • Pamest bieža mazgāšana ar šampūnu. Tauku Filma, kas veidojas uz ādas virsmas, novērš matu folikulu no agresīviem mehānisko un fizikālo faktoru;
 • Vai nav ļaunprātīgi biežo krāsošanu. Bieža maiņa attēlu (vairāk nekā trīs reizes mēnesī) var novest pie neatgriezeniskām sekām, par kuru matu krāsa vairs nav vajadzīgs;
 • Pirmais šampūns ieteicams ne agrāk kā trīs dienas, jo mati pēc krāsošanas šajā laikā ir laiks, lai atjaunotu struktūru. Plaisas starp plakanšūnu šūnas ir slēgtas un matu saņemt to pašu formu, lai gan ar dažādu krāsu;
 • Lai novērstu iedarbību augstas vai zemas temperatūras, un ultravioleto starojumu ieteicams valkāt cepuri. Ir nepieciešams, ka mati pēc krāsošanas nav iznīcināts   Tikai sakarā ar to, ka tie iepriekš tiek pakļauts skābes (ūdeņraža peroksīdu), kas ir ietverts visos matu krāsām;
 • Par higiēnas procedūrām vajadzētu izmantot īpašus šampūni un balzami krāsotiem matiem.

 Kā atjaunot matus pēc krāsošanas - efektīvs veids,
 Ja pēc krāsošanas nevēlama izmaiņas notiek, jums vajadzētu veikt tūlītējus pasākumus.

Maska matiem pēc krāsošanai

Tradicionālā medicīna ir masu absolūti nekaitīgas receptes, kas satur dabiskās vielas. Tos izmanto krāsotiem matiem ar šādiem mērķiem:

 • Reģenerācija;
 • Stiprināšana;
 • Food.

Praktiski visi maskas matiem pēc krāsojuma var veikt mājās . Receptes vienkāršas, gandrīz visi komponenti ir pieejami. Tie ir nopērkami jebkurā aptiekā. Ārstēšana tiek veikta pēc dažām dienām, reizēm efekts rodas pēc divām vai trim procedūrām. Ir svarīgi, lai palielināt devu un jārīkojas stingri saskaņā ar instrukcijām. Visas procedūras nedrīkst izdarīt vairāk kā divas reizes nedēļā. Oficiālā zinātne un tradicionālā medicīna balstās uz fizioloģiskajām īpašībām organisma. Kamēr filma tauku - visas darbības, kuru mērķis ir uzlabot stāvokli matiem, būs darīt vairāk ļauna nekā laba.

Яндекс.Метрика