Contour Face

Contour saskaras mazāk invazīvo metodi koriģēt formu sejas, vaigiem un lūpām, kā arī novērst grumbas, kad tie  Kontūru seju - ar minimāli invazīvo metodi korekcijas
 ieviešot produktus, pamatojoties uz hialuronskābes (pildviela). Hialuronskābe - neorganiskā sastāvdaļa cilvēka saistaudu. Tā kā tas ir dabiska viela, tā ir droša, nav alerģisks, savietojams ar ādu, un galu galā pilnīgi izvadīts no cilvēka ķermeņa. Turklāt kontūru sejas pildvielas stimulēt jaunas ādas šūnas un tās reģenerāciju.

Diemžēl, āda zaudē savu elastību ar vecumu, un parāda krokas un grumbas, kas kļūst dziļāka un vairāk. Ja 15-20 gadus atpakaļ, lai risinātu ar vecumu saistītās izmaiņas sejas ir iespējama tikai ar palīdzību plastiskā ķirurģija, bet tagad gūst aizvien lielāku popularitāti konturēšanas seju ar hialuronskābi.

Pēc atsauksmēm, konturēšanas seju palīdz efektīvi novērst grumbas starp acīm un uzacīm, grumbas ap acīm, dziļi nasolabial krokas, grumbas uz pieres. Turklāt, tehnoloģija palīdz atbrīvoties no rētām pēctraumatiskā vai pēc ķirurģiskām rētas pinnes un paaugstināt stūriem mutē.

Priekšrocības un trūkumi konturēšanas seju ar hialuronskābi

Pēc atsauksmēm, konturēšanas sejas ir vairākas svarīgas priekšrocības, nevis plastiskās operācijas. Nozīmīgākais ieguvums Metodes ir gandrīz tūlītēja ietekme. Pati procedūra aizņem maz laika un neprasa cilvēka noraidījumu ikdienas lietām.

Turklāt kontūra neprasa rehabilitācijas periods. Uzreiz pēc procedūras, persona var atgriezties normālā dzīves ritma.

Viens liels trūkums ir konturēšanas sejas trauslumu. Diemžēl, kā laiks pildvielas pilnībā atrisināt visas nepilnības un atgriezties atkal. Vidēji efekts vienas procedūras ilgst no 8 mēnešiem līdz vienam gadam.

No kontūrasu sejas pildvielas būtība

Patiesībā, metode ir ļoti vienkārša un nav nepieciešams daudz laika. Tā ir īpaša želeja dažādos ādas slāņos ieviešana. Narkotikas injicē, izmantojot smalkas adatas vai kaniles. Šī zemas ietekmes metodi, un ilgums šādas procedūras aizņem vidēji pusstundu.

Līdz  Contour sejas novērš grumbu
 konturēšanas Anestēzijas parasti nav nepieciešama, jo lielākā daļa mūsdienu medikamentu jau ietver anestēziju. Vienu šādu procedūru laikā var atbrīvoties no vairākām problēmām, ja mēs izmantojam kombinēto korekciju. Tā atrodas uz korekcijas sejas, lūpu, un novērst vai dziļām grumbām kombināciju.

Efekts ir manāms pēc procedūras uzreiz, bet pēc samazinājuma par pietūkums un apsārtums kļūst izteiktāka. Pirmajās pāris dienas pēc sejas kontūras pacientam nav ieteicams pārāk izteikt savas emocijas, un, lai saglabātu maksimālu imitēt mieru. Nedēļu pēc procedūras, neiet uz sporta zāli vai baseinu, un divu nedēļu laikā - solāriju, saunu vai tvaika pirti.

Kontrindikācijas konturēšanas seju

Šī procedūra ir vairākas kontrindikācijas. Piemēram, tas nav ieteicams lietot grūtniecības un zīdīšanas laikā, ja āda sēnīšu, vīrusu un baktericīdas slimības, infekcijas un imunoloģiskās slimības, cukura diabēts tips 1 un 2, hemofiliju.

Tāpat arī būtu jāveic sejas kontūru rehabilitācijas periodā (vairākas nedēļas) pēc lāzera seguma atjaunošanu vai ķīmiskās peels laikā.

Яндекс.Метрика