Matu maska ​​ar sinepēm

Matu maska ​​ar sinepēm ir efektīvs kosmētikas līdzeklis, lai stiprinātu matus, padarot tos zīdaini, veselīgu spīdumu un skaistumu.  Matu maska ​​ar sinepēm recepte

Matu maska ​​ar sinepju: sastāvu un sagatavošana

Matu maska ​​ar sinepēm ir ideāls, lai ārstētu matu izkrišana un stiprina matu spuldzi. Tā rezultātā, regulāra lietošana maskas paātrina matu augšanu, jo darbības sinepju, warm-up matu folikulu un paātrinātu asinsriti.

Sinepju masku sastāvs matu augšanu ietver:

  • 1-2 olu dzeltenumi;
  • 2 ēdamkarotes olīvu eļļas vai citas augu eļļas;
  • 2-3 ēdamkarotes sinepju pulveris gatavs;
  • 2 ēdamkarotes cukura;
  • nelielu daudzumu karsta ūdens.

Sinepju pulveris ir nepieciešams sajaukt ar ūdeni, konsekvenci vidēja biezuma un pievieno pārējās sastāvdaļas. Maska jāpiemēro matu saknes vairākas minūtes un rūpīgi noskalo ar ūdeni.

Intensīvai matu augšanu, jūs varat izmantot matu maska ​​ar sinepēm un krējumu. Lai sagatavotu maskas ir jābūt pamata sastāvdaļas, pievieno 1 ēdamkaroti krējuma un tējkaroti sviesta. Viendabīga masa, būtu jāpiemēro uz matiem uz 20-30 minūtēm.

Ja jūs vēlaties, lai stiprinātu matus un pavadīt savu atveseļošanos, tas ir labākais, lai izmantotu sinepju maska ​​matu augšanu ar kokosriekstu eļļu. Dažus pilienus kokosriekstu eļļa pievienot masku, un piemērot to uz 15 minūtēm, tad noskalo. Kokosriekstu eļļa stiprinās visā garumā matiem un piešķir tai veselīgu mirdzumu.

Labas atsauksmes matu maska ​​ar sinepēm ir tikpat efektīvs kosmētikas matu izkrišana. Šādas maskas struktūrai būtu jāietver jogurtu, olu dzeltenumus un 1 ēdamkarote sinepes.

Sinepju maska ​​matu izkrišana jāpiemēro skalpa un noslēpt filmu 30 minūtes, tad noskalo ar ūdeni un šampūnu. Lai sasniegtu labu rezultātu šī maska ​​ir jāpiemēro 1-2 reizes nedēļā uz vienu mēnesi.

Lai stimulētu matu augšanu, izmantojot masku matiem ar sinepēm, sīpolu sulas, medu, ķiplokiem un alvejas. Sinepju maska ​​matu izkrišana jāatšķaida ar ūdeni un berzēt to galvas ādā, un pēc tam turiet 30-40 minūtes. Šīs maskas kā alvejas sulu un medu sastāvdaļas, ir noderīgas un efektīvs līdzeklis aktivizējot matu augšanu un atjauno tās struktūru.

Iezīmes lietošanas matu maska ​​ar sinepēm

Sinepes ir noderīga sastāvdaļa, kas tiek izmantots kosmētikas procedūrām, un medicīniskiem nolūkiem. Kukurūzas augi ir dziednieciskas īpašības, pretiekaisuma, stimulējot un reģenerējoša iedarbība.  Kā pieteikties maska ​​matu augšanu ar sinepēm

Medicīnā un kosmetoloģijā pozitīva atgriezeniskā matu maska ​​ar sinepēm saņemti kā līdzeklis, lai uzlabotu uzturu matu, stiprinātu matu šķiedru un novērstu pārmērīgu tauku.

Maska matiem ar sinepēm jāpiemēro 1-2 mēnešu laikā, bet ne bieži, lai izvairītos no sausiem matiem. Papildu sastāvdaļas (olīveļļa, rauga, krējuma) var samazināt ietekmi sinepes un padarīt maska ​​drošāku.

Pirmo reizi piemērošana ir nepieciešama, lai saglabātu maska ​​ir ne vairāk kā 10-15 minūtes, bet, ja tur bija spēcīga dedzināšana, maska ​​būtu jānomazgā uzreiz.

Sinepju maska ​​matu augšanu ir jāpiemēro divas reizes nedēļā 2 mēnešus, lai sasniegtu vēlamo rezultātu. Papildu sastāvdaļas un sinepju summa jāpielāgo individuāli, atkarībā no ādas tipa un pakāpes matu bojājumus.

Kontrindikācijas

Matu maska ​​ar sinepēm kontrindicēta, ja Jums ir paaugstināta jutība un alerģiskas reakcijas pret klātbūtni tās sastāvdaļu, ādas slimībām, vēzi, asinsrites traucējumi un migrēna.

Piesardzības pasākumi maska ​​jālieto cilvēkiem ar hipertensiju, smadzeņu slimības un garīga rakstura traucējumiem, kā arī gados vecākiem pacientiem.

Яндекс.Метрика