Mērcējot

Izmērcē zālēm ir impregnēšanas šķidrums un pietūkums augu vai dzīvnieku audiem. Kad audums uz ilgu laiku ir šķidrums, starpšūnu vielas izšķīst audiem. Kosmetoloģijā mērcējot sauc par vienu no šķirņu nagu laka (slapjš manikīrs). Šī termina farmakoloģija ir process ilgi mērcēt ūdenī ārstniecības augu. Dažreiz sauc macerācijas process infūzijas ziedu un augu augu eļļas. Matserirovanie kā metode, lai sagatavotu anatomiskās preparāti (kauliem, nervus, uc). Lietošana morfoloģiju. Histoloģija izmantot šo metodi, lai noteiktu šūnu formu un izveidojot saikni starp tām.  Izmērcē ādas pēdas

Izmērcē ādas

Ar mērcējot ādas bieži sastopas patologi un ārsti. Mērcējot var rasties dzīvē un pēc nāves. Šajā procesā, āda ir grumbuļaina, bezkrāsaini un pietūkušas. Kā rezultātā pietūkums ādas audu parasti ir pilnīgs vai daļējs zudums matiem un noņemšana epidermu. Process sākas ar mērcējot ādas epidermas sabiezējumu jomās (palmas, zoles). Šis ādas slānis zaudē saikni ar kaimiņu audos un mizoti slāņiem. Tās pirmās pazīmes siltā nesālīta ūdens novēro apmēram pusstundu. Nosacījumi šajā procesā ir atkarīga no sāļuma, ūdens temperatūras pakāpi un pieejamību apģērbu (zābaki, cimdi). Full attīstība mērcējot notiek laika posmā no trim dienām līdz diviem mēnešiem. Audu mērcējot līķis parasti pievieno to pūšanu.

Izmērcē ādas, jaundzimušo periodā var būt pazīme smagas priekšlaicīgu dzemdību un augļa perenoshennosti. Dead auglis dzemdē un mijiedarbībā izmērcētas audu viņa ādas ar amnija šķidrumu.

Wet manikīrs

Kosmetoloģijā, manikīrs, pārāk slapjš dažreiz sauc mērcējot. Mērcējot - neatņemama daļa no spa-manikīrs.

Kosmetologi uzskata, ka mērcēšana ir divu veidu manikīrs - cut (klātbūtne īpašā vannā rokās) un Eiropas manikīru (noņemšana ādas).  Mērcējot - Wet manikīrs

Īpašas vannā mitrā nagu laka sastāvs var būt ļoti dažādas. Ir iespējams pievienot krējumu, rožu ziedlapiņas, zaļā tēja un augļu gabaliņus. Par šo procedūru, nagu šķēres, apelsīnu spieķi un nagu vīlīti.

Metodes mērcējot

Sākumā procedūras tiek veikta roku dezinfekciju, noņem paliekas veco laku un failu nagiem. Tad tērēt izmērcē. Par šo roku iemērkt vannā ar siltu ūdeni. Tad rokas tiek noņemta, noņemiet netīrumus un noskalo drānu. Tad spiediet atpakaļ kutikulas apelsīnu nūju un pēc tam nogrieza viņas nagu šķēres. Pīlings rokās - nākamo posmu procedūras. Lobīties āda skrubis tiek piemērota masāža un atstāj uz vienu vai divām minūtēm, pēc tam nomazgāt. Beigās procedūras parasti veic mitrinošu masāža ar mitrinošu roku krēmu.

Яндекс.Метрика