Modes tendences matu krāsu - profesionālas konsultācijas
 Modes tendences matu krāsa mainās no sezonas uz sezonu, bet vispārējais virziens nav mainījies daudzus gadus. Ar modes - dabiskumu. Iepriekš tas tika izteikts atteikumu bagāto sarkano un purpura toņus, kā arī korekcija raksturīgo dzeltenā krāsā krāsotām blondīnēm. Mūsdienās krāsošana krāsvielas no vadošajiem zīmoliem turpina tuvoties dabisko shēmu. Turklāt, nepārtraukti attīstot jaunas koncepcijas tādās matu krāsošanas modes krāsu kombinācijas.

Modes tendences matu krāsa

Pēdējos gados, modes matu krāsošanas metodes ir balstītas uz vairākām niansēm un ļauj no jauna izveidot gandrīz jebkuru vēlamo efektu. Piemēram, tas nav noslēpums, ka dabas matu saknes vienmēr pustonis vai toni tumšāks nekā krāsa galvenā garuma. Attiecīgi meistari skaistumkopšanas salonos aicināja ne ignorēt šo faktu un piemērots saknēm tumšāku toni izvēlētajā krāsā.

Matu nestāv un pastāvīgi piedāvā dažādus jauninājumus, kas ļauj sievietei ne tikai pievienot dažādus to izskatu, bet arī uzsvērt dabas skaistumu. Visvairāk modes tendences matu krāsu šodien ir mašīnas un brondirovanie Ombre.

Matu krāsošana brondirovanie

Brondirovanie - paņēmiens moderns matu krāsošana. Jūs varat to izmantot, lai atjaunotu efektu matiem, saules balināti, kas ir atrodams tikai sievietēm, kuras nelieto krāsu. Vārds "BROND" - apkopojums angļu vārdiem "brūns" (Brown) un "blondīne" (blondīne). Tas ir, nosaukumā slēpjas būtība metodes - kombinācija toņos. Brondirovanie, atšķirībā no tautas vienreiz krāsošana, tas palīdz saglabāt dabisko krāsu harmoniju, jo atsevišķas dzīslas nav mainījis krāsu radikāli un maigi atvieglot vairākas nianses galveno krāsu. "Balināts" mati nav bojāts un nedzīvs izskats un dzirkstošais dzintara, kviešu un medus izceļ.

Diemžēl, šī modes brunete ilgi matu krāsošana var nedarboties tik grūti atrast papildu krāsu pārāk tumšs paleti. Un, ja mati ir sākotnēji gaisma, tad tonizējoša pryadok dažādi varianti brūns izveidot ļoti interesantu vizuālo efektu. Turklāt ļoti labi izskatās pie sarkanās brondirovanie meitenes, kas ietilptu apakšā zibens matu ir medus piezīmes. Lietota toņi nedrīkst atšķirties vairāk par 3 krāsām, citādi dabiskums ir zaudēta, un patiesībā tas ir "izcelt" no tehnoloģijas.

Pirmais solis ir atbrīvoties no split galiem pret traipiem par modes matiem izskatās skaisti. Pēc tam, izvēlēties vispiemērotākos krāsas un atvadīšanās galvu tradicionāli iedala šādās jomās:

  • Parietālo - segmentu;
  • Vysochno-side - horizontāli;
  • Pakauša - vertikāla;
  • Ir kronis - dimants.

Iekrāsojot sākt no muguras. Kā aukla atdalīt plānas aspektu un veikt tā saukto lāpīšana. Turpināt precizēt sastāvu un lietišķo aspektu ietin folijā. Šādi virzieni veikt bouffant matus un krāsu uz vietu, kur tas sākas. Pēc tam, kā daļa ietin ar foliju un tādējādi visa krāsu virs pakauša, parietālās, un tad zonā.

Nākamais solis nenoskaidroti matu krāsu uzklāj uz primāro, stāvēt krāsu un mazgāt to. Pēc brondirovanie laminēšana var darīt, lai uzstādītu krāsas labāk fiksēto un moderns matu krāsa nav jāatkārto pirms saknes ataugt.

Moderns matu krāsa Ombre

Strauji gūst popularitāti iekārtu modes matu krāsošana Ombre. Ombre, vai degradējas - šis divu toņu krāsas ar neskaidru vai asu horizontālās robežas. Atšķirībā brondirovanie Šī metode ir balstīta uz kontrastu un ļauj dažādām pārejām no tumši līdz gaiši mati, un otrādi, kā arī mīksts jebkurai fiziskai krāsu piesātinājumu. Izvēle ir ierobežota tikai ar iztēli.

Gradācija krāsu, laiku pa laikam parādās visās jomās modes - no drēbēm līdz Nail art. Tagad jūs varat droši izmantot šo tehniku ​​par savu matu. Degradēt tikpat labi tas izskatās īstermiņa diskontu, un gari mati un krāsošana modes spilgtas krāsas var pilnībā mainīt tēlu. Visual tilpums izveidoti, izmantojot šo metodi, ir iespējams uzlabot viļņus vai cirtas stilu.

Tā tiek uzskatīta par visvairāk stilīgs posms krāsu no brūnas līdz blondīne vai otrādi. Šī kombinācija piebilst eleganci un sieviete, tomēr nemaina radikāli savu izskatu. Uz tumši mati izskatās iespaidīgs pakāpenisku pāreju uz sarkano, vara vai zelta, kas atstāj iespaidu liesmu.

Ir 2 galvenie veidi, matu krāsošana modes Ombre:

  •  Piemēri modes krāsošana gari mati
 Uz gludas matiem. Pēc rūpīga ķemmēšanas cirtas krāsa ir piemērota vienmērīgu kustību no augšas uz leju, ar padomiem intensīvi krāsoti. Rezultāts ir vienmērīga pāreja no vienas krāsas uz otru. Ja saknes ir pieaudzis pietiekami, tie ir nokrāsoti kontrastējošu ēnā;
  • Saskaņā vilnas. Visi mati ir sadalīts 5 horizontālā pryadok un katrs no tiem kaitināt. Krāsošana sastāvs tiek uzklāts uz zemāku un ietin folijā.

Moderns matu krāsu gradientu var izdarīt mājās. Jo šis ir īpašs suka, kas parasti tiek pārdoti kopā ar krāsu. Viņa ir ieplakas, kas aizpilda krāsu sastāvu, un tad ved caur viņa matiem. Vertikālā kustība slaidu un nodrošina vienmērīgu pāreju un horizontālā - asāka.

Trūkums mājas krāsošanai ir, ka tas ir grūti uzminēt pareizo krāsu intensitāti un vienmērīgu stiept. Jūs varat meklēt palīdzību no drauga, bet tas ir labāk ne riskēt un uzticēties izskatu savu matu profesionālis, kurš vienlaikus izvēlēties vispiemērotāko krāsu.

Яндекс.Метрика