Novācot keratīts lāzera - tehnoloģiju un sekas
 Āda - diezgan neaizsargāti orgāns cilvēka organismā. Viņa bieži parādās īpašas audzējus, sniedzot dažas problēmas. Starp dažādiem ādas defektu stāvēt keratomas - oriģinālas ādas izaugumiem. Tie ir nelieli plankumi uz ādas ar pietūkušas epitēlija slāni, kas pamazām izpaužas crusts. Lai gan šie audzēji parasti norit bez simptomiem,   Noņemt keratīts - ļoti populārs procedūru . Tas ir saistīts ar to, ka gadījumā, ja nejauša bojājuma Virskārta augšana var asiņot daži no viņiem spēj atjaunoties ļaundabīgi. Tas ir arī nozīmīgs kosmētikas defekts.

Cēloņi keratīts

Ir vairāki iemesli attīstībai ādas audzējiem. Katrs no tiem veicina izskatu neapstrādātu izaugumiem uz ķermeņa. Vairumā gadījumu, tas neizbēgami noved pie nepieciešamības noņemšanas keratīts. Galvenie iemesli ir uzskatāmi par vecumu saistītās izmaiņas organismā un nelabvēlīgo ietekmi uz cilvēka ādu ultravioleto staru. Parasti šie iemesli ir savstarpēji saistīti.

Ar vecumu, āda zaudē savu dabisko mitrumu, tas sāk roughen virsējo slāni, padarot to grūti noslīdēšana no atmirušajām epidermas. Tā rezultātā, dažviet veidojas sava veida uzkrāšanās epitēlija šūnas - keratomas. Bojāšana

UV stari pastiprina šo procesu. Audzēji ar brūnganu nokrāsu, pakāpeniski garoza, kas var būt ļoti blīvs vai, tieši otrādi, kārtainā. Gadījumā, ja bojājumu augšējā slāņa augšana mēdz kļūt diezgan sāpīgi un asiņošana. Daži no šiem izaugumiem tipi var izraisīt vēzi.

Noņemšana keratīts ir sava veida profilakses iespējamo komplikāciju . Turklāt šī procedūra ļauj atrisināt kosmētikas problēmu, jo audzēji parasti atrodas uz atklātām ķermeņa daļām, un bieži vien ir dažādi.

Veidi keratīts

Starp diezgan lielu skaitu ādas bojājumu ir visbiežāk keratīts šādu:

  • Senils. Tas ir vairāku izaugumiem, pārklāta ar pelēcīgi garoza, kas ir tendētas uz iekaisumu, kas izraisa stipru niezi. Visbiežāk šādi mizas bojājumi atrodas uz sejas, kakla, rokām;
  • Sunny. No patoloģiskā procesa ādā attīstība sākas ar parādīšanos daudzu zvīņveida plankumiem, kas ir pārklāti ar pelēkiem svariem. Kā norāda nosaukums, ir provocējot faktoru ultravioletajiem stariem. Noteikti, lai parādītu noņemšanu šāda veida keratīts dēļ iespējamu apdraudējumu, jo pastāv risks, deģenerācijas uz ļaundabīgs audzējs izaugumiem ;
  • Seborejas. Defekts parasti notiek uz skalpa. Ādas veidojumu tumšas krāsas var parādīties arī uz kakla, sejas, ekstremitātēm. Augšējā virsma Šādu anomāla veidojumos pārklāti ar dziļām plaisām, kas lobīti un bieži asiņo. Ar šo keratomas dzēst, atsauksmes, kas ir ļoti pozitīvi, lai izvairītos no nopietnām sekām, un, pirmām kārtām, no vēža.

Noņemot keratīts lāzeru

Ir dažādas metodes, lai likvidētu ādas bojājumu. Visefektīvākais no tām ir šāda procedūra, jo izņemšanas keratīts lāzeru. Šī metode atšķiras nesāpīgs, ātru sasniegšanu vēlamo rezultātu, neesamību komplikācijas, piemēram, rētas, rētas. Tas dod iespēju to izmantot par jebkuru ķermeņa daļām, ieskaitot seju.

Procedūras laikā lāzera stars ir vērsta tieši uz keratīts, kamēr tas deg cauri visiem slāņiem bojātu ādu veselīgu audu. Kā rezultātā, un oklūzijas kuģu barošanai keratīts, novēršot asiņošanu.

Pēc izņemšanas keratomas lāzera sadzīšanas procesā brūces virsmas darbojas pietiekami ātri, lai 10-14 dienas . Reģenerāciju ādas laikā nevar veikt vannā, un vēl jo vairāk tāpēc, lai būtu spilgti saulē. Pēc atjaunošanas epitēlija slānī arī vajadzētu izvairīties no UV staru ietekmes.

Ir dažādi viedokļi par to, vai tas ir vajadzīgs vai nē, lai novērstu keratome, pārskatus par cilvēkiem, kuri ir līdzīgu procedūru, liecina par ievērojamu uzlabojumu labklājībā, gan fiziski, gan morāli.

Noņemot keratīts mājās

 Vai ir iespējams izdzēst keratīts mājās
 Daudzi cilvēki cenšas praktizēt sevis noņemšanu ādas bojājumu, izmantojot tautas aizsardzības līdzekļiem. Jāatceras, ka šāda attieksme var efektīvi būt tikai mazos izmēros keratīts, sākotnējā to attīstības posmā. Tā vienmēr ir potenciāls risks vēža deģenerācija šādiem defektiem ādas, pārliecinieties, lai saņemtu medicīnisko palīdzību.

Likvidēt keratīts mājās process ietver izmantot gan ārējo, gan iekšējo resursu . Ārstēšanai bojātu ādu bieži izmanto audumu, kas samitrināts ar sulu strutene, kas tiek regulāri mainīts. Arī iesniegt pieteikumus, balstoties uz eļļām skuju kokiem. Šādas procedūras veicina mīkstināšanai uzkrāšanās, samazinot to asiņošanu un mazina niezi.

Inside ir zāļu tējas un zāļu tējas, lai palīdzētu uzlabot vielmaiņu, kas labvēlīgi iedarbojas uz ādu kopumā. Pēc izņemšanas keratomas, lai izvairītos no negatīvas ietekmes uz organismu pret saules gaismu.

Tomēr ir jāatzīmē, ka self-audzēju ārstēšanai ādas prasa diezgan ilgu laiku un, tajā pašā laikā, diezgan reti noved pie pozitīva rezultāta. Ņemot vērā šo faktu, tas padara daudz nozīmē, lai novērstu keratīts, meklēt medicīnisko palīdzību Jo vairāk, ir iespējams izvēlēties ārstēšanas paņēmienā. Tas ļauj ātri atbrīvoties no problēmas un atjaunot fizisko un garīgo mieru.

Яндекс.Метрика