Akupunktūra

Akupunktūra - procedūru kopums, kuru mērķis ir veicināt konkrētus punktus uz ķermeņa, iekļūst ādā metāla adatām. Savā klasiskā veidā akupunktūras ir raksturīga sastāvdaļa tradicionālā ķīniešu medicīna, forma alternatīvo medicīnu un viena no vecākajām ārstniecības pasaulē. Saskaņā ar tradicionālo ķīniešu medicīnu, stimulējot konkrētus punktus, akupunktūra izlabo nelīdzsvarotības plūsmu Cji pa kanāliem pazīstams kā meridiāniem. Akupunktūra - sena ārsta prakse Oriental Medicine

Pētījumi liecina, ka tradicionālās formas akupunktūru ir efektīvākas nekā placebo mazināja noteikta veida sāpēm un pēcoperācijas sliktas dūšas un pēdējos sistemātisku pētījumi ir apstiprinājuši, ka adatu terapija ir arī daudzsološa ārstēšanas iespēja miega traucējumi, trauksme un depresija.

Pastāv vispārējs starptautisks nolīgums, kas akupunktūra tiek atzīta salīdzinoši drošu, ja procedūra tiek veikta kontrolē apmācītu praktiķi izmanto sterilas adatas. Šādos apstākļos, adatu terapija ir ļoti zems risks nopietnām blakusparādībām.

Par akupunktūras pirmsākumi

Precīzs datums sākuma izmantošanas akupunktūru senajā Ķīnā nav definēts. Rakstveida avoti pieder Shang Dynasty, kas minēta akupunktūras datējami 1600-1100 gadus pmē. Viņi norāda, ka, lai gan adatu terapija tika praktizēta kopā ar piededzināšana, kā arī ir pirmsākumi asins nolaišana un demonology. Par procedūru izmanto palielinājusi akmeņus Bian Shi un kaulu adatas tika aizstāti ar metāla adatām tikai 2. gadsimtā pirms mūsu ēras. Vēlāk, prakse akupunktūru ir izplatījies no Ķīnas jomās, kas tagad ir daļa no Japānas, Korejas, Vjetnamas un Taivānas, un 16. gadsimtā portugāļu misionāri cēla zināšanas par akupunktūru uz Rietumiem.

Aptuveni 90 darbi par akupunktūru bija rakstīts Ķīnā starp Han Dynasty un Dziesmu un imperatora Zhentszun in 1023 lika uzcelt bronzas statuja ataino meridiāniem un akupunktūras punktus.

Akupunktūras izmantošana

Vispārējā teorija akupunktūru ir balstīta uz pieņēmumu, ka organisma funkcijas ir reglamentētas enerģiju sauc Qi, kas plūst caur ķermeni. Pārkāpums enerģijas plūsma ir cēlonis slimībām un akupunktūras ietver metodes, kuru mērķis ir novērst nelīdzsvarotību plūsmu Qi caur stimulēšanai akupunktūras punkti. Visbiežāk mehānisms stimulē akupunktūras punkti ir iekļūšana ādas plānas metāliskām adatām, kas tiek darbināti ar rokām vai ar elektrisko stimulāciju.

Akupunktūra sesija sākas ar aptauju par pacienta diagnozi. Tradicionālajā Ķīnas medicīnā, ir četri diagnostikas metodes: pārbaude, klausīšanās, apšaubot un palpē. Akupunktūra stimulē atbrīvošanu endorphins, kas ir pretsāpju iedarbība. Akupunktūra izraisa atbrīvošanu dažādu smadzeņu ķimikāliju, kas modulē veģetatīvo nervu sistēmu, un ietekmē plašu spektru orgānu sistēmu.

Klīniskajā praksē, akupunktūra ir ļoti individualizēts, un balstās uz filozofiju un intuīciju, un nekontrolē pētniecību. Akupunktūra sesija ilgst 10 līdz 60 minūtes, ieskaitot diagnozi un ārstēšanu vienā sesijā laikā. Izmantotie procedūrā jābūt sterilam un vienreizējās adatas, tie atšķiras pēc garuma 13-130 mm.

Pēc atsauksmēm, akupunktūra palīdz apspiest hroniskas sāpes, pēcoperācijas sāpes, slikta dūša un vemšana, augsts asinsspiediens, atbrīvoties no narkotiku atkarības, kā arī efektīvs cīņā pret aptaukošanos.

Akupunktūras izmantošana, lai cīnītos pret lieko svaru ir iespējams, pateicoties tās spējai ietekmēt aptaukošanās hormonus. Pēc atsauksmēm, adatu terapija mazina apetīti, nomāc alkas pēc defoliācijas, uzlabo vielmaiņu, uzlabo gremošanu un regulē hormonu, kas saistīti ar aptaukošanos. Akupunktūras procedūra svara zudums palielina arī funkciju aknu - orgāns, kas ražo ķīmiskās vielas, ir svarīgi pārstrādei barības vielas un sašķeļot taukus.

Procedūra ir šāda:

 • Nosaka punkts Qi kontroles svars - attiecībā uz kuņģa un endokrīno sistēmu;
 • Vairāki tiny sterilizētas adatas tiek ievietotas šajos neredzamo kanālos, radot stimulējot meridiāniem un centrus, kas izraisa atbrīvošanu neurochemicals un hormoni;
 • Šie ir pārklāti ar speciālu lentu adatas paliek spēkā vairākas dienas, pēc kura pacients atsevišķi vai dzēst tos savu nākamo vizīti.

Izvēloties akupunktūras par ārstēšanu, lai cīnītos ar aptaukošanos ir nepieciešams atrast specializēto aģentūru, ko apkalpo licencēti akupukturschiki, kas ir ne tikai izglītības, bet arī daudzu gadu praksi šajā jomā. Tas ir labāk, ja kvalificēts akupunktūras ir pieredze citās jomās medicīnā.

Vislabākos rezultātus no akupunktūras svara zudums ir sasniegts, sākot no 10 ārstēšanas vairāku nedēļu laikā. Akupunktūra svara zudums ir jāapvieno ar diētu, ēdot veselīgu pārtiku apvienojumā ar uzdevumu. Su Jok Akupunktūra - ārstēšana dažādu slimību noteiktos punktos uz plaukstām un pēdām

Su Jok akupunktūra

Su Jok korejiešu ir kombinācija ar vārdiem "su", kas nozīmē roku un "Jock" - kājas. Tādējādi, Su Jok akupunktūra ir dažādu slimību ārstēšanai caur konkrētiem punktiem, kas atrodas uz plaukstām un pēdām. Tas ir acumirklīga un efektīva dziedināšanas terapija, ko piemēro bez narkotikām un nav blakusparādības.

Su Jok akupunktūra ir fizisks un metafizisks dabas terapiju, kas palīdz, ārstējot slimības, tādas kā:

 • Artrīts;
 • Bronhīts;
 • Astma;
 • Spondilīts;
 • Locītavu sāpes;
 • Migrēna;
 • Hipertensija;
 • Sinusīts;
 • Kurlums;
 • Paralīze.

Su Jok akupunktūra izmanto arī aizcietējumi, aptaukošanās, cukura diabēts, asinsspiediens, un menstruāciju problēmas.

Damage Akupunktūra

Tā kā procedūra akupunktūru ir balstīta uz iekļūšanu adatu ādā, pastāv zināms risks saslimt ar infekcijām, ja to lieto nesterilu vai atkārtoti izmantojamu adatām. Infekcijas slimību, ko izraisa procedūras, akupunktūra numurs, atsauksmes ietver bakteriālu infekciju un B hepatītu

Pēc atsauksmēm, adatu terapija izraisa nopietnas blakusparādības ir ļoti reti, tie ietver nelielas asiņošana pie ieraksta adatas, zilumi, sāpes un reiboni.

Яндекс.Метрика