Aparatūras manikīrs

Aparatūras manikīrs - mūsdienu tehnoloģijas apstrāde naglas rokām un kājām, veikta, izmantojot īpašu rīku komplektu.  Hardware Nails - Nagu apstrādes tehnoloģija

Aparatūras manikīrs parasti tiek darīts salonos, cik nepieciešams tā īstenošanai īpašu ierīci ar virkni sprauslām. Tas atšķiras no klasiskā manikīra, ka visi pasākumi tiek veikti, izmantojot manikīra elektrisko rīku, nevis manuāli. Ne katrs manikīre var pienācīgi veikt aparatūras manikīru, jo tas prasa īpašu aparatūras manikīra aparāti valdījumā. Nepareizi apejoties ar instrumentiem, ir ļoti viegli sabojāt nagus un nagu gultas.

Aparatūras manikīrs var izdarīt mājās. Lai to izdarītu, jums ir nepieciešams zināt secību procedūru un iegādāties īpašu ierīci.

Aparatūras manikīrs un tās funkciju

Manikīrs tiek veikta, izmantojot pulēšanas mašīna ar sprauslām, kas noņem atmirušās ādas daļas. Aparatūras manikīrs ieteicams klientiem ar problēmu nagiem (slānis nevienmērīga un bojāti), sausa āda un problemātiskie kutikulām. Manikīrs jāveic ik pēc 10-14 dienām. Procedūra palēnina augšanu kutikulas, droši un viegli ārstēt naga plāksni, neradot plaisas un samazinājumiem, kā arī izlīdzinātu virsmas nagiem.

Aparatūras manikīrs saīsina procedūras un samazina uzturēšanas vednis. Ierīce, caur kuru aparatūras manikīrs, atsauksmes, izskatās, ka mašīna urbšana zobus. Komplektā ietilpst dažādas aparatūras manikīra padomus, katram no tiem ir sava funkcija. Pateicoties aizturošiem sprauslu efektu aparāti manikīram uz nagiem neparādās nekādas plaisas vai samazināšanu.

Aparatūras manikīrs mājās

Lai padarītu mājas aparatūras manikīru, jums vajadzētu uzmanīgi izlasīt lietošanas instrukciju kopuma aparatūras manikīrs.

Procedūra tiek veikta, lai uzstādītu aparatūras manikīru paredzēts lietošanai mājās, profesionāls manikīrs komplekts aparatūra nav ieteicams lietot, ir nepieciešams, lai piemīt noteiktas prasmes. Aparāts mājas aparatūras manikīram ir dažas atšķirības no to, kas tiek izmantots salonos. Sprausla rotācijas ātrums nepārsniedz desmit tūkstošus apgriezienu minūtē, bet profesionāla sasniegt trīsdesmit vai pat četrdesmit tūkstoši.

Tas ir labākais, lai mēģinātu veikt procedūru par to pašu, vispirms jādodas uz salonu, un rūpīgi izpētīt tehniku ​​aparatūras manikīra speciālistu, iziet specializētus kursus vai video pamācības internetā.

Sākot aparatūras manikīrs, atsauksmes, pirmo reizi, jums ir nepieciešams lēnā tempā, jo tas var sabojāt naga plāksni, strādājot ātrā tempā, un bez vajadzīgā pieredze.  Hardware manikīrs komplekts mājas lietošanai

Laikā procedūrai nevajadzētu būt grūti pieskarties rotācijas sprauslu uz naglām vai ādas, turiet sprauslu vienā vietā un darbojas mašīnu ar maksimālo ātrumu.

Glabājiet mašīnu, jābūt tādā pašā situācijā kā pildspalvu un likvidējot sausa āda un balsti ir noliekt leņķī 45 grādiem.

Procedūras secība ir šāda:

  • Pirmkārt, nepieciešams tīrīt nagus no paliekas krāsas un attaukot naga plāksni ar vati, kas samērcēta spirtā vai nagu lakas noņēmēju bez acetona;
  • Pēc tam, izmantojot speciālu stick (koka vai metāla) ir nepieciešams, lai pārvietotos uz augšu, lai pamatnes nagu kutikulas;
  • Pēc tam vidējais abrazīvais uzgalis lēnām noņemiet sausa āda uz cilpas pie stūriem nagu un nagu;
  • Papildu slīpēšanas kauss pulēta spīdumu nagu plāksni, ir vēlams, lai nepieskartos galu sprauslas virsmas naga, jo tur var būt saskrāpēts;
  • Pēc aparatūras manikīrs, uzklājiet krēmu uz rokām un darīt nedaudz masāžu.
Яндекс.Метрика