Balneoterapijas

Balneoterapijas - izmantošana mākslīgi sagatavoto un dabīgajiem minerālūdeņiem ārstēšanai un profilaksei dažādām slimībām. Balneoterapijas ietver daudzveidību (vairāk nekā trīsdesmit) dažādām procedūrām.  Balneoterapijas - SPA procedūru

Pirms sākumā deviņpadsmitajā gadsimtā spa attīrīšanas procedūrām galvenokārt sastāvēja no balneoterapijas - vannas un minerālūdens vannas. Pacientu baseinos uzturēšanās ilga deviņus vai desmit stundas un sekoja mazo runāt. Tajā laikā tika uzskatīts, ka sadzīšana ūdeni, iekļūst ādas poras, mazgā rudiments jebkuru slimību.

Indikācijas balneoterapijas procedūrām

Balneoterapijas noteiktajām procedūrām, par muskuļu un skeleta sistēmas slimības, nervu sistēmas, asinsrites sistēmas, elpošanas sistēmu. Balneoterapijas tiek izmantots arī uztura un vielmaiņas traucējumi, jo ādas un zemādas audu, hroniskas saindēšanās slimības, asins un asinsrades orgānu, acu slimībām, endokrīnās sistēmas, urīnceļu un nieru slimībām.

Vispārējie kontrindikācijas līdz balneoterapijas

Balneoterapijas procedūras nav ieteicams ļaundabīgo audzēju, aterosklerozes, cukura diabēta smagu, tireotoksikozi, epilepsiju, raudošs dermatīts un ādas sēnīšu slimībām. Nelietot balneoterapijas pēc nesenu miokarda infarktu vai insultu, aneirisma, sirds un lielu kuģi, tendence uz dinamiku koronārās un smadzeņu apgrozībā, noslieci uz asiņošanu, akūtu iekaisuma procesus organismā.

Galvenās metodes balneoterapijas

In balneoterapijas minerālūdens izmanto, lai sagatavotu pirtis, dzeršanai, kā arī kuņģa, zarnu, maksts un citām apūdeņošanas, mazgāšanas un ietīšana .  Darbības ar pirtīm zāļu ūdeņu princips sastāv no ietekmes uz pacienta hidrostatisko, mehānisko, radiācija, siltuma un ķīmisko faktoru .  Piesakoties metodes balneoterapijas konkrētas sekas minerālūdens tiek papildināta ar mehānisko stimulāciju muskuļus, ādu un cīpslu, vai fizisko slodzi .  Mūsdienās, starp visām zināmajām metodēm balneoterapijas visplašāk izmanto sāli, radioaktīvais (radona) un gāzes (sērūdeņraža, oglekļa dioksīda, slāpekļa) vannas .  Ogļskābes vannas ir aktīvi elpošanas un asinsrites sistēmas .  Dažādos veidos smagu slimību, ko izmanto sausā oglekļa dioksīda vannas .  Īpašos iekārtu ietekme uz pacienta ietekmēt tvaika maisījumu ar augstāku koncentrāciju, oglekļa dioksīda .

No vannas lietošana ar sērūdeņradi kā balneoterapijas atjauno līdzsvaru nervu procesu un stimulē funkciju seksa dziedzeru, vairogdziedzera, ir pretsāpju un pretiekaisuma darbība. Sērūdeņradi ietverts ūdenī iekļūst asinsritē caur elpošanas ceļiem un ādu.  Par balneoterapijas procedūra

Slāpeklis vanna ir pretsāpju un nomierinošs efekts. Tās pazemina asinsspiedienu, uzlabo hemodinamiku.

Sāls vannas tiek gatavoti no nātrija jodīda-broma, nātrija hlorīda minerālūdens, sālījumā un estuāros un ezeriem, jūras ūdens. Šīs vannas ir izteikta hidrostatisko un siltuma, nomierinošs un pretsāpju iedarbība. Radona vannas ir arī nomierinošas un nomierinoša iedarbība. Tie tiek izmantoti, lai no muskuļu un perifērās nervu sistēmas slimības.

Kontrasts vannas pārmaiņus ar izmantojot minerālūdens dažādu temperatūru noteiktajā uzlabot hemodinamikas ādas slimības, čūlas apakšstilbam, endateriite apakšējām ekstremitātēm.

Apūdeņošana galvas un sejas pacienta (vietējā duša), ko izmanto dažādās daļās galvas un sejas, neirozes un neiralģija, seboreja slimībām.

Balneoterapijas pieaug (kājstarpe) dvēsele ir parakstītas dzimumorgānus slimības, prostatas, hemoroīdi.

Masāžas duša ar sēra ūdeni parakstītas par muskuļu un skeleta sistēmas, perifērās nervu sistēmas slimībām, kā arī aptaukošanos.

Terapeitiskās baseini ar jūras ūdeni, ar sērūdeņradi, nātrija hlorīda ārstniecības ūdeņi parasti izmanto ārstnieciskiem mācības par muskuļu un skeleta sistēmas slimībām.

Яндекс.Метрика