Bez ķirurģiskas tauku atsūkšana

Bez ķirurģiskas liposuction - tā ir metode, lai atbrīvotos no taukiem bez operācijas. Kas nav ķirurģiskās ultraskaņas liposakcijas sesija

Attiecībā bez ķirurģiskas tauku atsūkšanas bieži ķērās tiem, kam tā ir kontrindicēta nevar veikt darbības, kam nav iespēju nodrošināt ilgu atveseļošanās periodu.

Atsauksmes par bez ķirurģiskas tauku atsūkšanas norāda, ka šī metode dod pat izmantojot īstenošanu, īpašu diētu nevar regulēt svaru, mainīt ķermeņa formu.

Lai labotu kontūras ķermeņa, gremošanu tauku izmanto lāzeru un ultraskaņu.

Kā neinvazīvas lāzera liposuction

Neinvazīva lāzera liposuction ļauj noņemt vietējo tauku slānis vēderā, zoda, vaigiem, sēžamvieta, rokām, muguras, gurniem, potītēm.

Ieguvumi bez ķirurģiskas tauku atsūkšanas ar lāzeru:

 • nav pārkāpis integritāti asinsvadu;
 • izslēdz rētas, zilumi, šuves nepārklājas;
 • saskaņā ar darbības lāzera ražot kolagēnu, kas tālāk izlīdzina ādas virsmas;
 • nav ilgi atjaunošanas periodā, piemēram, attiecībā uz ķirurģiskās izņemšanas tauku slānis;
 • minimāls risks komplikācijas pēc procedūras.

Procedūra tiek veikta vietējā anestēzijā, tik sāpīgi un nepatīkamas sajūtas vairumā gadījumu pilnībā novērst.

Rezultāti pēc lāzera liposuction ir atšķirīgas. Ir pozitīvas atsauksmes par bez ķirurģiskas tauku atsūkšanas, tur ir arī negatīva. Tas ir saistīts ar faktu, ka ne visi ievērotu diētu, sportot, un tas ir jādara, jo tas ir atkarīgs no ilguma ietekmi bez ķirurģiskas liposakcijas. Tie, kas šo procedūru var mainīt savu dzīvesveidu, runāt par noturīgas un manāms rezultātus.

Uzreiz pēc procedūras nav ieteicams nopietnu pasākumu, cilāt svarus.

Kā neinvazīva ultraskaņas liposuction

Kas nav ķirurģiskās ultraskaņas liposakcijas metode darbojas sakarā ar to, ka saskaņā darbība ultraskaņas tauku šūnās ir bojāti, tauku sašķidrinātās un noņemta caur asinsriti, limfātisko sistēmu, aknām. Tādējādi kuģiem, muskuļu, āda nav bojāta, jo viņu šūnas ir augstāks spēks nekā tauku šūnās.

Neinvazīva ultraskaņas liposuction sauc kavitācija un bieži veic saistībā ar vispārējo masāžu un limfodrenāža - procedūra, kas sākas ar limfas plūsmu.

Lai samazinātu uz aknām slogu, ir ieteicams uzturā pēc maigu ultraskaņas liposakcijas.

Priekšrocības Ultraskaņas bez ķirurģiskas liposakcijas

 • izslēdz rētas, zilumi, šuves nepārklājas; Kas nav ķirurģiskās lāzera liposakcijas sesija
 • Procedūra ir diezgan nesāpīga, salīdzinot ar operāciju. Ar savu sniegumu, jūs varat izmantot vietējo anestēziju;
 • Ultraskaņas liposuction var veikt jebkurā gadalaikā, nebaidoties no komplikācijām ar negatīvo ietekmi ārējiem klimatiskajiem apstākļiem;
 • ultraskaņas liposuction neprasa īpašu rehabilitāciju. Tikai uzreiz pēc procedūras izslēgt nopietnu uzdevumu.

Tāpat kā gadījumā ar lāzera liposakcijas, tad kā būs efektivitāte procedūru atkarīga attiecībām cilvēks ar viņa ķermeni un veselību. Ievērojot diētu, regulāras fiziskās aktivitātes, jūs varat saglabāt rezultātu ultraskaņas liposakcijas pastāvīgi.

Vienā bez ķirurģiskas liposuction procedūra ultraskaņas var noņemt apmēram 4 cm aploci, kas atbilst 0, 5 litriem šķidriem taukiem.

Kontrindikācijas bez ķirurģiskas liposakcijas

Tas ir iespējams veikt procedūru grūtniecēm, sievietēm, vēža pacientus, 1 diabēts, 2. tipa laktācijas, kas cieš no varikozas vēnas, cilvēkiem, kuri valkā elektrokardiostimulatoru, defibrilatori, kā arī tiem, kuriem ir ādas nosliece uz keloīdu rētas, tie, kuri ir atraduši pārkāpums limfas plūsmu, kā arī tiem, kuri pēdējo 6 mēnešu laikā, ņemot Accutane (forma A vitamīna).

Яндекс.Метрика