Bioreinforcement

Bioreinforcement - metode bez ķirurģiskas ādas pacelšanu tiek veikta, injicējot speciālu gēlu, kas ietver hialuronskābi. Parasti, personas, kas veic bioreinforcement izlīdzināt visu vecumu saistītās izmaiņas un pazīmes gravitācijas novecošanas veidus.  Bioreinforcement - metode bez ķirurģiskas facelift

Kā uzskata bioreinforcement palīdz novērst grumbas un padarīt virsmu mazāk pamanāmas dziļi, noņemt sagging ādas, novērš jaunu grumbu, pareizu kontūru un formu sejas.

Procedūra bioreinforcement

Procedūra saistīta ar injekciju zem ādas liemeņa materiālu, sava veida bio-stimulators, kas ilgst procesus restaurācijas un atjaunošanas ādas.

Pirms procedūras, ārsts-kosmetologs nosaka, kuras jomas sejas ir nepieciešams injicēt anestēzijas ādu un procesus. Tas ļauj pilnīgi nesāpīga procedūra.

Pirms kosmetoloģijas sāka piemērot īpašus biogels, viņi izmanto "zelta pavedienu". Patiesībā, bioreinforcement "zelta diegi" un biogēlu ir tāda pati nozīme - stimulēšanu šūnu sintēzes kolagēna un elastīna un likvidējot ādas defektu. Tomēr galvenā priekšrocība bio-gēls ir, ka tas ir balstīts uz hialuronskābes, kas ir pilnīgi dabiska sastāvdaļa un nodrošina noturīgus rezultātus un nav blakusparādības.

Bioreinforcement procedūra nav ilgs - aptuveni vienu stundu. Lai iedarbība saglabājās, tas ir nepieciešams, lai vismaz trīs procedūras ar intervālu 2-4 nedēļām. Tomēr, kā likums, ārsti ārstēšana katram pacientam tiek piešķirts individuāli, atkarībā no vecuma un stāvokļa uz ādas. Galvenais mērķis ir likvidēt kosmētiskiem defektiem.

Kādas narkotikas tiek izmantotas, lai bioreinforcement seju?

Priekšrocība, protams, tiek dota narkotikām, pamatojoties uz hialuronskābes, bet tie nav vienīgie. Narkotikas izmanto bioreinforcement procedūru var iedalīt trīs grupās:

  • Sintētiskie polimēri. Šīs zāles ir aizliegts izmantot daudzās valstīs. Tas ir saistīts ar to, ka viņiem ir ļoti īsu laiku, un viņiem ir masu blakusparādībām un atkarību ādu;
  • Bioreinforcement hialuronskābi. Labākais variants, jo gandrīz pilnīgi nav blakusparādību un stabilitāti rezultātu;
  • Polylactic vai polipienskābes. Šī ir salīdzinoši jauna tehnoloģija, jo šo narkotiku lietošanas līmenis iekšzemes kosmetologiem sākās tikai pirms pāris gadiem. Kā uzskata bioreinforcement izmantojot polipienskābes ir lielāka ietekme. Tomēr ir būtisks trūkums - īss periods narkotiku lietošanu. Lai gan tas nav zināms, cik ilgi efekts no tā.

Indikācijas Procedūras bioreinforcement

 Procedūra bioreinforcement personas
 Galvenokārt bioreinforcement seja izstrādāta vidēja vecuma kategorijā, un norādes par procedūru skaidras pazīmes ādas novecošanos: acs stūriem mutē, pār acīm un uzacīm, sagging ādas krokās, mainot kontūru zoda un apakšžokļa, izteiktām nasolabial krokās. Tā gadās, ka pēc pieprasījuma bioreinforcement izmanto, lai palielinātu atsevišķas daļas, sejas (zoda, vaigiem).

Procedūra ir alternatīva tradicionālajiem plastiskās operācijas. Bioreinforcement izmantojot hialuronskābi ne tikai veic funkcijas plastmasas, bet arī preventīvs, jo tas ļauj dažiem gadiem atlikt rašanos acīmredzamiem pazīmes gravitācijas novecošanās.

No bioreinforcement ietekme uz atsauksmēm no pacientiem pieaug jau vairākus mēnešus, sasniedzot ceturtajā mēnesī.

Priekšrocības Procedūras bioreinforcement

  • Efekts ir redzams uzreiz pēc procedūras un palielina vairākus mēnešus;
  • Rezultāts tiek glabāta uz 1-2 gadiem.

Mūsdienu kosmetoloģija bioreinforcement nodarbināto papildus kontūras plastmasas, biorevitalizācija, mezoterapija.

Rekomendācijas pēc injekcijas

Pēc procedūras bioreinforcement nav ieteicams divas nedēļas apmeklēt baseinu, pirti vai saunu. Jūs arī nevar sauļoties un darīt sejas masāža vienu nedēļu.

Pēc procedūras var izraisīt nelielu pietūkums un zilumi, kas ir nemanāms uz acs, bet var būt jūtama ar palpāciju. Tomēr tas iet ātri.

Kontrindikācijas Bioreinforcement

Absolūtās kontrindikācijas procedūra nav. Tas nav ieteicams grūtniecības un zīdīšanas, infekcijas ādas slimībām, paaugstināta jutība pret preparāta ievadīšanas akūta iekaisuma procesus komponentiem laikā. Tas ir arī šķērslis procedūrai var kļūt par pacientiem, kuri saņem antikoagulantus.

Яндекс.Метрика