Biorevitalizācija

Biorevitalizācija - process, kurā ir iespējams panākt uzlabojumus ādas un sejas atjaunošanos. Sirds  Biorevitalizācija via intradermālu injekciju
 šis kosmētikas iejaukšanās sastāv aizpildot ādas trūkumu hialuronskābi.

Āda - galvenais šķērslis ķermeni, tā bija viņa, kas pārņem funkcijas reālā laika aizsardzību pret bojājumiem un nelabvēlīgiem apstākļiem. Tāpēc pirmās pazīmes novecošanās ādas tiek ietekmēta.

Hialuronskābe ir svarīga struktūrā ādas, bet ar vecumu, tā pakāpe samazinās. Šī viela pieder ūdens labi, mitrina ādu, lai tā ir svaiga un jauneklīgu izskatu. Samazināti līmeņi hialuronskābes vienmēr ir saistīta ar zaudējumiem no ādas tonusu un elastību.

Biorevitalizācija iedarbojas uz ādas šūnām un to apkārtējo matricu, atjaunojot savas īpašības un aizkavē novecošanos. Lai sasniegtu pozitīvu rezultātu, ir jau pietiekami viena procedūra, bet pilns kurss 3 - 4 sesijām. Īpaši strauja efekts ir manāms ļoti sausai un dehidrētai ādai. Biorevitalizācija Atšķirībā Mezoterapijas ir ne tikai kompensēt trūkstošo summu, un efektīvi apkaro ādas problēmas.

Biorevitalizācija hialuronskābes

Biorevitalizācija hialuronskābes ar intradermālu injekciju vielu vai daļēji grozīti analogiem. Rezultāts ir vieglas stimulācija ādas šūnās un restrukturizācija dermā. Vizuāli šķiet atjaunots ādas krāsu un tās elastību. Kā uzskata Biorevitalizācija, kādu laiku pozitīvs efekts procedūras ir tikai pastiprināta pateicoties uzlabotiem reģeneratīvās īpašības ādas.

Pēc atsauksmēm, biorevitalizācija hialuronskābe ir labs preventīvs anti-novecošanās jaunībā un efektīvi palīdz cīnīties ar vecumu saistītās izmaiņas ir parādījušās, palielinot tonusu un ādas elastību uz sejas, kakla un krūšu, atjaunojot pievilcību vēdera, iekšējā augšstilbiem un pleciem, dorsum no rokām.

Biorevitalizācija ļauj hialuronskābe labot ptozi kakla muskuļus, atjauno līniju formu sejas un kakla. Jūs varat to izmantot, lai risinātu ar jomām hiperpigmentāciju uz ādas, un samazināt ietekmi deformējošos rētas un strijas.

Laser biorevitalizācija

Laser biorevitalizācija veikta izmantojot zemas intensitātes lāzera nanogel un hialuronskābe. Šīs procedūras priekšrocība ir tā, ka tas ļauj jums, lai sasniegtu efektu ādas atjaunošanos bez injekcijām. Turklāt lāzera ir Biorevitalizācija papildu efekts - tas stimulē asinsriti un limfas plūsmu, nostiprina kapilāru sieniņas, ti, paātrina vielmaiņu dziļākajos ādas slāņos. Pēc atsauksmēm, lāzera biorevitalizācija palīdz uzlabot ādas krāsu, saskaņot savu atvieglojumus, samazinot grumbas un smalkās līnijas, normalizē tauku dziedzeru un samazina taukainību ādas, novērš tā Fotonovecošanās.

Lāzers  Biorevitalizācija izmantojot zemas intensitātes lāzeru
 biorevitalizācija ļauj tikt galā ar priekšlaicīgu grumbu radušos acu zonā un ap muti, it kā uz mutes kaktiņiem, noņem tumšos lokus ap acīm, jo ​​nošķirtību no vēnu tīkla ādu.

Pēc atsauksmēm, lāzera biorevitalizācija ir laba gatavošanās lāzera ādas seguma atjaunošanu, ķīmiskā pīlinga un ādas atjaunošanos, kā arī ļauj jums viegli un droši atgūt no viņiem.

Kontrindikācijas Biorevitalizācija

Lāzera Biorevitalizācija un Biorevitalizācija hialuronskābes injekcijas veidā procedūru nevar izdarīt, ja:

  • autoimūnām un infekcijas un alerģiskas slimības;
  • Break caur ādu;
  • aktīvās iekaisums vai herpes čūlas uz ādas virsmas;
  • vienlaicīgu smagām somatiskām saslimšanām.

Tādā gadījumā, ja jūs ignorēt kontrindikācijas, efekts Biorevitalizācija var būt postošas ​​veselībai visa organisma.

Яндекс.Метрика