Carboxytherapy

Carboxytherapy ir sava veida estētiskās mezoterapijas pamatā ir zemādas injekcijas oglekļa dioksīda (oglekļa dioksīds). Ar carboxytherapy korekcija visu kosmētikas problēmas veidu: pinnes, grumbas, strijas, celulītu, pēdas operācijas, ādas elastības zudumu. Carboxytherapy - zemādas injekcija oglekļa dioksīda

Ir pierādīts, ka, lai varētu veikt oksidatīvo un vielmaiņas procesus šūnās, minimālais "stress" skābekļa mitohondrijos nav mazāks par 0, 1-1 mm Hg (Critical "stress" skābekļa). Tā kā tikai "rezerves" skābekļa, ko var izmantot organismā tas izšķīdis frakciju, samazināts uzņemšanas Par 2   Tas noved pie neizbēgama skābekļa bada šūnu, kā rezultātā to vielmaiņas procesus palēninot.

Skābekļa trūkums audos izraisa endotēlija disfunkcija arterio- venular saite microvasculature un kapilārus. Šis process noved pie zaudējumu spēju šūnu atjaunošanās, samazinot to elastību, pinnes, vecuma plankumi un, kā rezultātā, priekšlaicīgu ādas novecošanu.

Metode carboxytherapy

Metode ir carboxytherapy Bohr efektu, kura būtība ir spēja oglekļa monoksīda ietekmēt skābekļa koncentrācija asinīs.

Carboxytherapy laikā veica injekciju zem ādas oglekļa dioksīda (medicīniskā oglekļa dioksīdu), kas ir saistīta ar pastiprinātu mākslīgās skābekļa bada šūnu. Palielināts "stress" Oglekļa dioksīda šūnās samazinās saistošs Par 2   hemoglobīns, tādējādi oxyhemoglobin disociācijas, saskaņā ar kuru asinis "brīvs" ir ķīmiskā savienojuma ar skābekli un "raidīt" to audu šķidrumā.

30 minūtes pēc sesijas carboxytherapy viss oglekļa dioksīds ir pilnībā tiek izvadīts no organisma caur plaušās un nierēs, tomēr, darbs ir tikko sācies, kas organismā. Ādas šūnas "mosties", un sāk reaģēt uz stresa situācijā strauju pieaugumu asinsriti. Ienākot audu carboxytherapy skābekļa aktivēto šūnu oksidatīvo procesu laikā. Par Uzņemšana 2   šūnu mitohondrijos palielina sintēzi adenozīna trifosfātu (galvenais piegādātājs enerģijas šūnās), dodot tiem iespēju darboties kvalitatīvi citā līmenī enerģiju.

Tā kā nav kontrindikāciju līdz carboxytherapy procedūra zemādas injekcijas oglekļa dioksīda var izmantot kā spēcīgu rehabilitācijas atbalsta pirms un pēc plastiskās operācijas, ar varikozām vēnām cīņā pret vietējo tauku slānis un celulīta.

Carboxytherapy Face

Carboxytherapy persona, izmantojot modernas iekārtas, kas kontrolē apjoma rādītāji, spiedienu, koncentrāciju un dziļumu ievietošanas vielas.

Injekcijas vietā ir gandrīz acumirklīga pieaugums asins plūsmu un limfas plūsmu, kā rezultātā paātrinātā vielmaiņā šūnās. Iedarbība ādas oglekļa dioksīda uzsāk procesu atveseļošanos un atjaunošanos ādas, kas izpaužas:

 • Iekaisuma darbība
 • No trofiku normalizēšanās, paplašinot lūmenu asinsvadu;
 • Darbības ar fibroblastu stimulāciju - īpašas šūnas, kas atbild par ražošanu olbaltumvielu būvniecības ādas (kolagēna) un nostiprināšanu caur ādu matricas;
 • Pastiprināta attīstība skin hialuronskābes, fibronektīna, polisaharīdu kompleksu, aminoskābēm;
 • Procesa šūnu metabolisma uzlabojums;
 • Kā izteikts liftinga efektu, palielinot turgoru, mitrināšanu ādas;
 • Šūnu imunitātes aktivizēšana;
 • Šūnu reģenerāciju palielināšanās;
 • Apjoma zemādas tauku, utt samazinājums

Procedūra carboxytherapy, atsauksmes, sāpes nav pievienoti. Sajūta sesijas laikā var salīdzināt ar vieglu sajūtu spriedzi uz apstrādātajā teritorijā. Small diskomforts parasti ilgst 3-5 minūtes, līdz rodas oglekļa dioksīda izdalīšanās. Pēc injekcijas ārstēšanas jomā var šķist nedaudz pietūkums, bet tas ir tas iekaisuma process ir neatņemama carboxytherapy un izraisa atjaunošanās procesus audos.

Stabilitātes un liftinga efektu parasti ir nepieciešama 4-6 procedūras. Session carboxytherapy sejas aizņem apmēram 30 minūtes un tiek veikta ik pēc 2-4 nedēļām.

Injekcijas vietā pēc procedūras nav ieteicams carboxytherapy seju slapjš 4 stundas. Tāpat nav peldēt, sauna, tvaika pirts, pārkarst vai supercool ādas pirms izzūd apsārtumu un pietūkumu audos.

Neinvazīva carboxytherapy

Noninvasive carboxytherapy ir metode, transdermālas oglekļa dioksīda uz audu neinvazīva veidā, kas ir bez veicot subkutānu injekciju. Session neinvazīva sejas carboxytherapy

Procedūras būtība ir uzlikta uz ādas ar speciālu līdzekli, kura galvenā sastāvdaļa ir molekula oglekļa dioksīda, kas iegūts, sajaucot sastāvdaļas masku.

Molecular oglekļa dioksīds iekļūst ātri ādā un sasniedz asinsvadus, palielina asins plūsmu, uzlabo vielmaiņu šūnu un asins skābekļa piesātinājumu. Neinvazīva metode carboxytherapy nodrošina nepārtrauktu ieviešanu oglekļa dioksīda visā procedūras un stabiliem rezultātiem:

 • Ievērojama uzlabošanās tekstūras personu;
 • Liftinga efektu;
 • Palielināts muskuļu rāmi;
 • Ādas ap acīm, samazinot pietūkumu stiprināšana;
 • Samazinot pinnes rētas, strijas.
 • Skaita samazināšana un smagumu grumbu.

Neinvazīva carboxytherapy seja uzlabo efektu citu kosmētiskās procedūras: pīlingi, estētiskā aprūpe, kosmetoloģijas aparatūru un to var izmantot uzreiz pēc tīrīšanas un kosmētikas ultraskaņu, jontoforēze, mikro-elektroporācijai.

Kontrindikācijas carboxytherapy

Pēc atsauksmēm, Carboxytherapy nav komplikācijas un nekādas blakusparādības. Rehabilitācijas periods pēc procedūras ir arī pazudis.

Tomēr ir dažas slimības, kur carboxytherapy var izraisīt ķermeņa pasliktināšanos.

Absolūtās kontrindikācijas līdz carboxytherapy ir:

 • Nesen pārciests miokarda infarkts;
 • Iekaisuma process vietā ārstēšanai;
 • Nieru un elpošanas mazspēja;
 • Epilepsija;
 • Grūtniecība un zīdīšanas periods.
Яндекс.Метрика