Chiromassage

Chiromassage ir masāžas tehnika, kas sastāv no dažādiem paņēmieniem Eiropas un Austrumu metodes.  Session hiromassage personas

Vēsture procedūru

Pirmo reizi hiromassazh tika izstrādāta ar spāņu ārsts Fernandez, un laika periodā 1913-1919, gadi pētījumu un attīstības masāžas paņēmienus iesaistīti Dr. Kellogg un Mezger. Vēlāk tehnoloģijas ietver masāžas paņēmienus osteopāta Palmer.

In mid-20.gadsimta Spānijā sāka savu pastāvēšanu ar lielu skolas hiromassage skaidri izstrādāta sistēma sadzīšana ķermeņa.

1980. Eiropa hiromassazh saņēma plašu popularitāti un profesionālo attīstību, kurā daudzas valstis ir atvērušas masāžas centru.

Beigās 20.gs. tika izveidota Spānijas lielākais skolu INTEMA, un tad Starptautiskais institūts manuālo terapiju.

Īpašības un priekšrocības hiromassage

Chiromassage ir terapeitisko iedarbību uz nervu, kaulu un muskuļu, sirds un asinsvadu un muskuļu sistēmu. Pieņemšanas masāža var veikt ārstnieciskas, preventīvi, atjaunojošas, sporta un estētisko raksturu. Viens no galvenajiem mērķiem šī tehnika ir panākt skaistumu, elastību un elastību ķermenī.

Labas atsauksmes hiromassazh procedūra ir ne tikai fizisko, bet arī emocionālo atveseļošanos.

Paldies procedūras hiromassage ķermenis veiktas medicīnas klīnikās, skaistumkopšanas salonos un SPA, uzlabo muskuļu tonusu, normalizē asinsspiedienu un mazina muskuļu nogurumu. Chiromassage ķermenis tiek veikta vairākos posmos ar tehnoloģiju miotensivnoy ietekmes izmantošanu muskuļos un locītavās, kas mazina stresu, muskuļu spazmas, un atgūst no traumām un sastiepumiem. Sagatavošanas stadijā masiera atslābina muskuļus un pēc tam veic intensīvu bloka masāžas paņēmienus, un beigās nesāpīgi ietekmē locītavas.

Hiromassage neyrosedativnaya tehnikā laikā var izmantot, lai paceltu simptomus bezmiegs, hronisks nogurums un stress. Pēc terapeitisko un profilaktisko ietekmi uz nervu sistēmu pacientiem uzlabo sirds un asinsvadu sistēmu, gremošanas sistēmu, nervu sistēmu un ādu.  Sesija hiromassage ķermenis

Šī masāža ir efektīvs, ārstējot deģeneratīvas disku slimības, skoliozi, muskuļu atonia, fibrozes, artrīta un tūska. Technique pamatojoties uz ritmiskām, nepārtrauktas un fundamentāla ietekme uz muskuļiem un locītavām.

Pozitīvas atsauksmes ir hiromassazh kā kosmētikas procedūra, kuras mērķis ir, lai ārstētu celulītu, lieko svaru un muskuļu hypertonus.

Regulāra hiromassazh persona var novērst grumbas, pielāgot formu sejas, uzlabo ādu, noņem pietūkumu un apsārtumu.

Mūsdienu metodes masāža pilnībā aizstāt aparatūras tehnoloģiju myostimulation.

Uz hiromassage sejas laikā ir ietekme punkts uz kapilāru, muskuļu un asinsvadu. Masieris tur bloķē undulating un pulsējošu kustību, izmantojot rokai. Šis paņēmiens ir pasīva vingrojums muskuļus, kā rezultātā reģenerācijas procesos tiek stimulēts, āda kļūst taut izskatu, novērš grumbu un izciļņiem.

Kontrindikācijas hiromassage

Kontrindikācijas hiromassage ir atvērtas čūlas uz ādas, čūlu un apdegumu, smagas slimības, sirds un asinsvadu sistēmas, vēža, kaulu lūzumu un integritāti muskuļu un skeleta sistēmas, hipertensijas, trūces, akūtas slimības, gremošanas sistēmas, grūtniecības un zīdīšanas laikā.

Piesardzības hiromassazh parakstītas aknu un nieru mazspēja bērniem, tromboflebīts, čūlas un varikozas vēnas.

Яндекс.Метрика