Contour nasolabial krokas - atsauksmes Sievietes
 Contour - procedūra speciālas želejas aizpildīt grumbas (pildvielas). Šī tehnika tiek izmantota, lai labotu vaigiem un sejas kontūras, līnijas un grumbas, kas jebkurā dziļumā, mainīt formu un apjomu, lūpām, kā arī uzsvērtu savu ceļu.

Procedūra kontūrasis nasolabial krokas

Pirms procedūra, lai izvēlētos piemērotāko narkotikas, un aprēķināja summu, kas nepieciešama, lai administrācija. Gela daudzums svārstās no 0, 5 līdz 2 ml, un dažreiz pat vairāk.

Kad konturēšanas nasolabial krokas adata injicē zem rieva zonas ieplakām vai intradermāli. Patiesībā gēls tiek injicēts pie izejas, tādējādi papildinātu trūkstošo apjomu un paceļot pārsegu virs ādas.

Paņēmiens no ievadīšanas var būt atšķirīgs, atkarībā no tā, injekcijas vietā. Piemēram, kad korekcijas lūpu forma parasti pirmais radīts cilpa, un pēc tam, lai to apjoms tiek regulēts. Pēc tam, ārsts maigi iemasējot gēla injekcijas zonu tās vienotu sadalījumu audos.

Pēc atsauksmēm, ar konturēšanas nasolabial locījumiem pašreizējo sāpes, kas ir saprotams, jo tiek ievadīts tieši ādā. Par sāpju pacienti tiek aicināti bloķēt anestēziju (injekcijas) vai anestezējošu krēmu.

Ir vērts atzīmēt, ka izmantošana pretsāpju provocē smagas pietūkums, kas novērš efektu vairāku ārstēšanu. Šodien ir pildvielas, pamatojoties uz hialuronskābes un lidokaīns, lai samazinātu asiņošanu konturēšanas laikā.

Iegūtais rezultāts tiek saglabāts procedūru 6-12 mēneši. Tas ir atkarīgs no daudziem faktoriem: ievietošanas dziļumu želeju, viskozitāti sagatavošanu, precizējams jomā, dzīvesveida un individuālajām īpašībām konkrētajam pacientam. MIME aktīvās zonas, kas ietver arī nasolabial krokas, narkotikas uzsūcas ātrāk. Procedūras efekts ilgst tikai dažus mēnešus, ja pacientam ir smaga ādas sausumu vai viņš cieš no vairogdziedzera slimībām.

Pildvielas konturēšanas nasolabial krokas

Visbiežāk, korekcija problemātiskajām jomām notika pildvielas, pamatojoties uz hialuronskābes (Restylane, Surdzhiderm, Juvederm). Šajā atzinumā, konturēšanas nasolabial krokas ir labākais šīs zāles, jo tās ir pilnīgi droši un neizraisa alerģiju. Tomēr, želejas, pamatojoties uz hialuronskābes ir savi trūkumi: 6 mēnešu laikā atkārtoti jāpielāgo.

Retāk izmanto konturēšanas pildvielas, pamatojoties uz kalcija gidroksipatita, piemēram Radiesse. Gēla ieviešana nav atšķiras no injekcijas hialuronskābes, tikai ar to atšķirību struktūrā aktīvās vielas. Analog gidroksipatita kalciju ietverto kaulu, tāpēc preparāti uz tā bāzes arī ir droši. Šo savienojumu priekšrocība ir tā, ka tas veicina sevis kolagēna ražošanai, ko cilvēka organismā, un, kā mēs zinām, tas proteīns - atslēga uz veselīgu un skaistu ādu. Narkotiku, pamatojoties uz gidroksipatita kalciju negatīvie ir trauslums iegūto efektu - tikai 6-12 mēnešus.

Kontrindikācijas konturēšanas

Vecuma ierobežojumi kārtību tur. Tas ir daudz vieglāk labot grumbas uz agrīnās stadijās saviem favorītiem.

Tomēr procedūra konturēšanas nasolabial krokas joprojām ir dažas kontrindikācijas:

 • Alerģiskas reakcijas uz sastāvdaļu sagatavošanai;
 • Sistēmiskā autoimūnām slimībām;
 • Saasināšanās vīrusu un infekcijas slimībām;
 • Tendence veidot keloīdi un hipertrofiska rētas;
 • Hronisko slimību ādas saasināšanās;
 • Veicot noteiktus medikamentus (piemēram, antikoagulanti);
 • Slimības iekšējo orgānu;
 • Diabēts;
 • Nodota īsi pirms procedūras, ķīmisku, lāzera vai mehāniskās lobīšanos;
 • Grūtniecība un zīdīšana.

Pie mazākās aizdomas par saslimšanu ar kontrindikācijas, vai gadījumā, ja nelabvēlīgu prognozi ārsts ir nepieciešams atteikties no procedūras, jo risks var būt pamatots.

Komplikācijas pēc konturēšanas nasolabial krokas

Lai gan procentuāli nelabvēlīgās ietekmes no pildvielas korekcijas ir maza un ir tikai 1-5% gadījumu, pat pirms procedūrai jābūt iepazinušies ar iespējamiem sarežģījumiem pēc konturēšanas nasolabial krokas:

 • Strong sāpes. Jūs varat samazināt jutību izmantojot pildvielas ar lidokaīnu;
 • Pietūkums un zilumi. Par to profilaksi jāārstē avansa preparāti, kas stiprina asinsvadus. Ja pietūkums un zilumi joprojām ir tur, izmantot želejas ar heparīnu, concoctions vai zirgkastaņa ekstraktu;
 • Iekaisums, veidošanās šķiedru kapsulu, un granulas. Dermatologs ir jāizvēlas pildījums un tā devu, pamatojoties uz ādas tipam. Dažreiz izrakstījis antibiotikas un pretiekaisuma zāles. Laba novēršana komplikāciju ir elementāra cieņa pret higiēnas normām, kā arī kārtību, kādā speciāli aprīkotā telpā veikšanu. Gadījumā, ja iekaisums nevar izvairīties, tā var prasīt, ķirurģiska iejaukšanās;
 • Alerģiskas reakcijas. Ja tas notiek, tas ir ļoti svarīgi, lai palīdzētu pacientam izdarīt injekcijas kortikosteroīdu;
 • Uztūcis vai želeja migrācija. Novērst šo komplikācijas konturēšanas nasolabial krokas var tikai caur injekcijas hyaluronidase sesijā, kas spēj noārdīt un izvadīt iepriekš ieviesto hialuronskābi. Gadījumā, pildvielas, pamatojoties uz kalcija gidroksipatita, ārstēšanu var atlikt;
 • Embolija. Kad saspiežot asinsvadus pildvielas zemas viskozitātes, vai tas pārāk dziļi ievadīt dienas laikā ir sāpīgs apsārtums un pietūkums ietek nekrozi ar rētas. Gadījumā, ja embolija piešķirts simptomātisku terapiju.

Zinot cēloņus komplikācijas, kā arī veidus, kā risināt tos var kontrolēt procesu un būt pārliecināti par panākumiem procedūras.

Novēršana komplikāciju pēc konturēšanas

 Contour nasolabial krokas - komplikācijas un veselības riskiem
 Samazinātu risku neparedzētas sekas kontūrasu nasolabial krokas gandrīz līdz nullei, ir iespējams, ja rūpēties par profilaksi, ko veic pirms procedūras. Preventīvie pasākumi ietver:

 • Pārsūdzēt pieredzējušiem profesionāļiem. Ārstam jāņem vērā individuālās īpašības pacienta un iespējamās kontrindikācijas un, pamatojoties uz to, izvēlēties optimālo metodi sagatavošanu un administrāciju;
 • Aspirāts pirms injicēšanas pildījumu;
 • Izmantojot neass kanulu;
 • Maiga ievadīšanas veids;
 • No anestēzijas ar epinefrīns izmantošana;
 • Ievads kopējā apjoma narkotiku mazās devās vairāk nekā vairākās sesijās;
 • Pārklājuma hladopaketa pēc apstrādes;
 • Galīgo korekcija masāžas jomā.

Pieņemot lēmumu kontūru plastmasas nasolabial ieloces, kas jums jāzina par šo metodi, atjaunošanos, cik vien iespējams, procedūras rezultātiem var būt tikai priecīgi.

Яндекс.Метрика