Cosmeceuticals - atsauksmes, padomi, ieteikumi
 Virzienā, veidojas saskarni starp kosmetoloģijas un farmakoloģiju, ko sauc Cosmeceuticals. Termins pirmo reizi tika ierosināts 1961. gadā amerikāņu MD Raymond R. Reed, un tad popularizējis amerikāņu dermatologs Albert Kligmanom.

No Cosmeceuticals Advent bija saistīts ar to, ka 80.gados Holivudas zvaigznes, kas ir modes tan, pārmērīgu entuziasmu, kas noveda pie paātrinātām fotonovecošanās aktrises - viņu sejas pārklāti ar acu grumbu letālas. To veicināja daudzu dermatologu daudziem eksperimentiem un produktu radīšanu, novēršot ādas defektu.

Īpaša veiksme attīstībā šādiem fondiem sasniedza Cosmeceuticals Albert Kligmans, daudzus gadus eksperimentē ar retīnskābi, kas, saskaņā ar ASV tiesību aktiem, narkotiku, un ir vairākas nopietnas blakusparādības. Tā Kligmans pirmais ierosināja iespēju izmantot šo skābi, kā rūpes par bojātu UV stariem un grumbaina āda, un konstatēja, ka tā ir spējīga:

 • Atjauno ādu;
 • Lai atbalstītu veidošanos kolagēna;
 • Izlīdzina grumbas;
 • Lai samazinātu skaitu, aktīniskās keratozes;
 • Tika pievienots ādu maigu mirdzumu.

Picking atbilstošu koncentrāciju retīnskābi, Kligmans izveidojuši jaunas procedūras un produktus, pamatojoties uz to, un lai noteiktu, izmantojot skaita mazāk efektīvu kolēģiem, nolēma izmantot terminu "Cosmeceuticals".

Mūsdienās termins ir sinonīms ar frāzi "Cosmetics", daudzi ražotāji ražo produktus ar tādu pašu nosaukumu, ir gan kosmētikas un narkotiku. Sākotnēji fondi cosmeceuticals veiktie vecuma grupā 50 gadi, tagad baudīt šo tendenci var un jaunākiem patērētājiem.

Cosmeceutical 1 līmenis

Visi kosmētikas produktus var iedalīt šādās kategorijās:

 • Līdzekļi masu tirgū;
 • Kosmētika vidus tirgū;
 • Cosmetics "Lux";
 • Profesionālie skaistumkopšanas produktus.

Nozīmē Cosmeceuticals sadalītas saskaņā ar tās ietekmi un izmaksām trīs līmeņos - pirmais, otrais un trešais. Tātad pirmais līmenis ietver terapeitiskās un profilaktiskās kopšanas vidējās kvalitātes un efektivitātes strādā virskārtā vai ādas slāņos (epidermas) ar bazālo membrānu. Ražošanā šādiem fondiem Cosmeceuticals izmantojot jaunākās sasniegumus farmakoloģijā, dabīgumu daļa no jautājuma sastāvdaļām, lai gan ražotāji nav garām iespēja atsaukties uz tiem, un iekļauj sarakstu ar izmantoto sastāvdaļu. Pārdots 1 nozīmē līmenis Cosmeceuticals aptiekās, ir izslēgta īstenošana citu kanālu.

Padara šādus produktus, ir spēkā:

 • Lively, barojošs un mitrinošs efekts uz epidermu;
 • Jo pagaidu likvidēšanas sausumu vai taukainai ādai ar regulāru lietošanu;
 • Mazo un nogludināšanas grumbu likvidēšana ne vairāk kā par 35%.

Ar visiem kontiem, pirmā līmeņa Cosmeceuticals neatrisinās problēmas dziļākos slāņos dermā, sakarā ar augstu molekulāro svaru aktīvajām sastāvdaļām. Pārstāvji no uzņēmumiem šajā kategorijā ir Vichy, Phyto, Uriage, Green line, LIERAC un citi.

Kosmecevtisko 2 līmeņi

Aktīvās sastāvdaļas šajā produktu kategorijā Cosmeceuticals strādā epidermā un dermā. To ražošanai, izmantot dabas bioloģiski aktīvas sastāvdaļas, kas iegūtas, izmantojot augsto tehnoloģiju un jaunākos zinātniskos sasniegumus zinātnē veselās šūnas - diētas. Cosmeceuticals 2. līmenis ir ieteicama psoriāzes, ekzēmas, atopiskais dermatīts un citas ādas slimības, tas nesatur toksiskas, potenciāli bīstamas vai nevajadzīgas vielas uz ādas.

Pērkot Cosmeceuticals aptiekās vai caur tīkla mārketinga, ir svarīgi pievērst uzmanību sastāvu, kā ražošanā 2 līmenī nedrīkst saturēt sastāvdaļas, piemēram, augsto elastīna un kolagēna dzīvnieku izcelsmes sintētisko liposomu, placentas ekstraktu un sintētisko farmkomponenty.

Ar visiem kontiem, Cosmeceuticals 2 līmeņi vidēji 90 dienu lietošanas uz panākt maksimālu efektu, kas izpaužas kā izlīdzinātas mazas (80%) un samazinās dziļi (70%) no grumbu un uzlabojot ādas elastību (90%).

Foods Level 2 neiestājas atkarību, to hipoalerģiska ir 97-98%, daži pārstāvji šajā kategorijā ir tādi uzņēmumi kā:

 • Amway;
 • Neways;
 • NSP;
 • RBC;
 • Irwin Naturals.

2 Professional Cosmeceuticals līmeni ne tikai uzlabo estētisko izskatu ādu, bet arī strādā pie šūnu līmenī, nodrošinot terapeitisko efektu.

Cosmeceuticals 3 līmeņi

 Apraksts Modern cosmeceuticals 2. līmenis
 Ražošanas attiecināmi uz šo līmeni Cosmeceuticals, ir ietekme uz epidermas, dermas un hypodermis, ietver visas priekšrocības 2. līmenī, bet spēj dziļāk un efektīvāk strādāt ar visiem ādas slāņos. Kosmētika tiek ražoti, izmantojot nanotehnoloģiju un sasniegumus ortomolekulāros medicīnu, tie ir gandrīz pilnībā apmierināt ādu uzturā kavē infekcijas, nostiprināt ādas struktūru (elastīna un kolagēna šķiedras), atjaunot sārmu līdzsvaru un atjaunot epitēliju.

Ar visiem kontiem, cosmeceuticals 3. līmenis ir gandrīz pilnībā izlīdzina smalkas un dziļas grumbas mazina, uzlabo ādas elastību un tvirtumu - ārēji, tā izskatās tīra un sakopta.

Profesionālās cosmeceuticals nepārdod aptiekās, un nav atkarību, tas ir galvenokārt izplatās ar tirdzniecības tīkliem, tas ir dārgi, bet dārgu attaisnotu iegūto efektu.

Cosmeceuticals - jauna tendence kosmētikas un farmācijas pieejams visiem iedzīvotāju slāņiem, kā izplata līmeni un cenu. Iekļauts sastāvdaļām tādiem līdzekļiem, jo ​​īpaši, ko izmanto par otro un trešo līmeni ārstnieciskā kosmētika, dabas. Tehnoloģiju saraksts, ko izmanto ražošanā, un ietver nanotehnoloģija, jaunākos notikumus farmācijas un ortomolekulāros medicīnas un mūsdienu sasniegumus uzturu.

Яндекс.Метрика