Arsonvalization

Darsonvalization sejas izmanto kosmetoloģijā kā vietējā procedūras, kas uzlabo ādas stāvokli. Darsonvalization - metode fizioterapijas kosmētikas

Darsonvalization kā metode fizikālā terapija, ietekmi, izmantojot augstas frekvences maiņstrāvu sinusoidālu strāvu zemu jaudu. Tas uzlabo efektu aizplūšanu venozo asiņu un limfas cirkulāciju, paātrina vielmaiņu ādā. Uz darsonvalization laikā samazinās sejas, uzlabojot piegādi uzturvielu dziļākajos ādas slāņos.

Darsonvalization, atsauksmes, palīdz veiksmīgi cīnīties pret priekšlaicīgu ādas paviršība un grumbas uz sejas pirmās. Ja esat iegādājies ierīci darsonvalization līdzīgas kosmētiskās procedūras var veikt mājās.

Skaistumkopšanas salonos bieži pavada darsonvalization seju kā galveno manipulācijas pacelšanai 10 minūtes vai beigu posmā putekļu tīrīšanu, tīrīšana ar Desincrustation. Pilns kurss darsonvalization persona ietilpst 10 - 20 secīgus sesiju.

Action darsonvalization

Augstfrekvences strāvu vietējā darsonvalization ādā izraisa reakciju veidā vietējā vai segmentu asinsvadu spazmām. Short asinsvadu spazmas gandrīz nekavējoties aizstāj ar to paplašināšanu. Tā rezultātā uzlabošanai asins un limfas cirkulāciju, palielina skābekļa plūsmu audos, samazina venozo sastrēgumu vietā iedarbības. AC nav laika, lai mainītu jonu sastāvu šūnas, tāpēc neizraisa muskuļu kontrakcijas.

Darsonvalization procedūrai ir arī pretiekaisuma un antibakteriāla iedarbība. Šis efekts ir vairāk saistīta ar dzirksteles iedarbību uz ādu, ja ir aktivizēšana audu makrofāgi, un netieši ar to vietējo un humorālo imunitāti.

Augstfrekvences strāvas iedarbojas uz nervu galiem ādā, bloķējot tos un tādējādi kavējot jutīgumu. Kad darsonvalization seja samazināja aktivitāti tauku un sviedru dziedzeri.

Metodes darsonvalization

Aparāts darsonvalization darbojas kā kontakta vai attālināti.

Ar vietējo darsonvalizatsii ar vakuuma elektrodu uz ādas tiek piemērota augsta sprieguma. Šāda veida gaisa vai ļoti maz vai nav vispār pavisam elektrods, viņa spriedze šajos apstākļos izraisa jonizāciju gaisā. Kontaktinformācija metode ietver netraucētu norisi elektroda sausai ādai, kas izraisa klusu izpildi.

Ja ierīce darbojas, lai darsonvalization tālvadības procedūru, elektrods tiek veikta uz ādas un pēc tam saplēsts no tā virsmas, vai veic nepārtraukti pa virsmu ādas gar masāžas līnijām, kas nodrošina gaisa slāni starp ādu un elektrodu.

Pēc atsauksmēm, darsonvalization attālo procedūru rada patīkamu tirpšanas sajūta pār vietā procedūras. Pirms sākuma sesijas jātīra ādas toniku. Roņi un rētas uz ādas pakļauta vairāk ilgstošas ​​iedarbības uz strāvu. Metodes darsonvalization arī ar vakuuma terapiju. Vietējiem darsonvalization personām procedūra

Indikācijas darsonvalization

Darsonvalization procedūra ieteicama šādos gadījumos:

 • Seborejas alopēcija;
 • Hroniska ekzēma;
 • Izglītība rētas (ieskaitot keloids);
 • Alerģiska nieze;
 • Pinnes;
 • Limited neirodermīts;
 • Aukstumpumpas;
 • Hronisks iekaisums atopiskā dermatīta bērniem;
 • Abscesi;
 • Hematomas.

Getting atbrīvoties no šīm problēmām ne tikai uzlabo ādas stāvokli un izskatu personas, bet arī izmaiņas pozitīvā veidā viņa dzīves kvalitāti.

Kontrindikācijas darsonvalization

Pastāvīgie kontrindikācijas līdz darsonvalization ir ļaundabīgi audzēji, asinsreces traucējumi, tromboflebīts, tuberkuloze, sirds aritmija, neiecietība uz elektriskā strāva, epilepsija.

Pagaidu kontrindikācijas ir nosacījumi, piemēram, drudzis, asiņošana, grūtniecības.

Яндекс.Метрика