Laser kārpu likvidēšana - plusi un mīnusi
 Pasargāt organismu no kaitīgām ārējām ietekmēm - ir primārā funkcija cilvēka ādas. Tomēr, un viņa var ciest no dažādiem negatīviem faktoriem. Viens no tiem ir filtrējamo vīruss, kas veicina ādas audzējiem, piemēram, kārpas. Pastiprinoši faktori ir ņemti vērā šīs traumas, palielināta ādas mitruma, vispārējā pavājināšanās organisma pretestību.

Kārpu, atkarībā no veida un atrašanās vietas, iespējams, dažādos veidos .

Veidi kārpas

Ir trīs galvenie veidi kārpas:

  • Parastā. Tas puslodes vienotā veidošanās ar raupju virsmu, kas dažkārt apvienot kopā. Visbiežāk parādās šāda veida kārpas uz pirkstiem, plaukstām, nedaudz mazāk - uz sejas un zolēm;
  • Dzīvoklis vai jauniešu. Šie veidojumi ir raksturīgi galvenokārt tīņi. Tie ir biezi iedegums papulas ar gludu virsmu, kas atrodas tajā pašā līmenī ar normālu ādu. Tur parasti ir uz sejas, kakla, rokām, ir vairākas raksturs. Varbūt spontāna Kārpu šīs sugas;
  • Dzimumorgānu kārpas. Ādas bojājumi ir sava veida "kājām", vai šaurā bāzes, pēc kura beigām ir neregulāri izplatīšanās epitēlija audos. Šie audzēji parasti lokalizētas dabas krokās ķermeņa, uz robežas ar ādas un gļotādu, bieži dzimumorgānu rajonā.

Kārpas - diezgan nepatīkama parādība. Šajā ziņā, saprotams vēlme atbrīvoties no šiem bojājumiem.

Noņemšana kārpas ar šķidro slāpekli

Viens no populārākajiem veidiem, kā risināt šo problēmu - Kārpu ar šķidro slāpekli . Šī procedūra ir īstermiņa efekts uz ādas audzēju vielu ar ļoti zemu temperatūru. Skartā platība tiek apstrādāta ar aplikatoru, kas ir īpaša tip.

Likvidēt kārpas ar šķidro slāpekli ir piemērots tieši uz virsmas process ir ļoti auksts jautājums. Ekspozīcijas laiks ir atkarīgs no veida un lieluma audzēju, bet parasti nepārsniedz 40 sekundes. Kā rezultātā sasaldēti apstrādātajā ādas zonā notiek vairākas izmaiņas. Sesijas laikā, viņš pamazām sāk izbalēt, tad kļūst sarkana. Vietā izaugums veido burbuli, kas tiek aizstāts apmēram pēc nedēļas svaigu garoza. Pēc žāvēšanas, tā pazūd, tas paliek zem rozā vietas.

Noņemot kārpas pacients rekomendācijas galvenokārt atkarīgi no rezultāta . Daudzi ir atzīmēja augstu efektivitāti šo metodi. Tomēr ir daži trūkumi. Šīs sāpes procedūras un dažu neērtībām kas nodrošina veidojas uz vietas izaugums burbuļa laikā.

Laser kārpu likvidēšana

Jebkura medicīniska iejaukšanās organismā ir pilns ar attīstību komplikācijas. Tomēr klātbūtne ādas audzēju bieži dod saviem īpašniekiem daudz problēmu. Ļoti efektīvs veids, kā ārstē praktiski novērš blakusparādības, lāzera kārpu likvidēšana tiek uzskatīts.

Procedūra var veikt ar dažādiem paņēmieniem. Piemēram, viens no kuriem sniedz pakļaušanu lāzera kuģiem barojas modificētu ādas zonu. Tas noved pie pārkāpuma vietējo asinsriti un audu nekrozi kārpas. Dead jomas audzēju izņemts no ādas.

Vēl par Kārpu metode ir tieša ietekme uz lāzera staru uz inficētos audos . Rezultāts ir "sadedzina" kārpas, kas pamazām ieņem vietu normālai ādai. Šī metode novērš problēmu vienā sesijā, tās izmantošana ir nepieciešama vietējo anestēziju.

Kad lāzera kārpu likvidēšana atsauksmes kopumā ir pozitīvi, sakarā ar augstu efektivitāti metodes un ātrumu sasniegt rezultātus. Tomēr, tāpat kā jebkurā "medus karoti", šeit ir "piliens darvas." Tas - izmaksas kārtību, kas ir diezgan augsts.

Kārpu mājās

Diezgan bieži, dažādu iemeslu dēļ, mūsdienu metodes kā likvidēt kārpas nav pieejami. Tomēr, tas ir iespējams atbrīvoties no mizas bojājumus, par to pašu, protams, lai sasniegtu pozitīvus rezultātus prasīs zināmu laiku. Kārpu mājās var veikt, izmantojot zīmuli lyapisnogo, salicilskābes ziede , Jods, un citus līdzekļus.

 Kārpu - atsauksmes un ieteikumi
 Handle mainīti daļas būtu ļoti uzmanīgi, izvairoties no saskares ar narkotiku veselīgai ādai, jo tas var radīt bojājumus. Pieteikums lyapisnogo zīmulis, kas ir sauss sudraba nitrāts ļauj efektīvi piededzināt kārpas, pēc tam tie pazūd. Izmantojot ziedes arī dod labu rezultātu, bet, lai sasniegtu tas prasīs vairāk laika. Likvidēšana audzēju lietot jodu - vieglākais veids. Grease ādas veidojumu jābūt 1-2 reizes dienā vienu nedēļu, pēc tam tie kalst un nokrist.

Lai noņemtu kārpas mājās un bieži izmanto tautas aizsardzības līdzekļiem, piemēram, sulas strutene . Tas ir visai viskozs oranžs šķidrums, kas tiek atbrīvots no stublāji augiem. Bojāta āda ir divas reizes dienā ieziest svaigu sulu, kas ir ļoti spēcīga iedarbība.

Kārpu likvidēšana ir iespējama gan iestādēs un mājās. Tomēr, atrašanās vietu audzēju uz sejas nevajadzētu pašārstēšanos, tas ir pilns ar nopietnām sekām. Tāpat jāapzinās dabu vīrusu kārpas. Lai izvairītos no turpmākām savu izskatu, ir nepieciešams rūpēties par imūnsistēmas stiprināšanai.

Яндекс.Метрика