Iezīmes lāzera noņemšanas zoles kārpas
 Zoles kārpas - līdzenas norobežotiem audzējiem uz ādas uz pēdām, rotāta ar ragveida epitēlijā. Atrašanās vieta nosaka Build-up daļu savas traumas, kas noved pie diskomfortu pastaigu laikā. Ārstēšana ietver izņemšanu no zoles kārpas, kas tiek praktizēta vairākas metodes .

Cēloņi zoles kārpas

Zoles kārpas - rūdītas zīmogs ar skaidrām robežām, bieži apaļas vai ovālas formas ar izmēru 2 cm Pats par sevi, tas neizraisa sāpes, bet sakarā ar berzi un spiedienu uz kurpju to, persona var būt neērti, kad pastaigas..

No zoles kārpas iemesls uz kājām ir cilvēka papilomas vīruss (HPV). Tas rada dažādas audzēju veidošanās no epitēlija audos. Vīruss izplatās, saskaroties, tas ir īpaši aktīvi mitrā un siltā vidē. Infekcija notiek parasti bērnībā, bet ar gadiem imūnā sistēma, lai tiktu galā ar vīrusu, un neveido audzējus. Provocēt izskatu zoles kārpas var skrambas, nobrāzumi un tulznas uz ādas kājām, svīšana kājām un valkā cieši apavi.

Piešķirt metodi, lai noņemtu Zoles kārpas būtu dermatologs patstāvīgi ārstēt šo slimību nedrīkst būt . Fakts, ka šie mezgliņi ir garš stienis, kas iet dziļi ādā. Tas noved pie nepilnīga izņemšanu audzējiem ataugšanas tajā pašā vietā. Tajā pašā laikā bojājuma dēļ apkārtējo ādu var izplatīties kārpas uz ķermeņa.

Attieksmi pret zoles kārpas

Daudzos gadījumos imūnsistēma to pašu, lai tiktu galā ar infekciju, kavē attīstību vīrusu un dziedē ādu, tas ir, audzējs iet viens pats. Bet tas ir diezgan ilgs process, un stop pastāvīgi pakļauti fiziskai spiedienam, kas ir, kāpēc kārpas uz zoles var augt un nodrošināt cilvēku diskomfortu. Ja build-up ievērojami paplašināta, vai blakus bērna augšana veiktajām noņemšanu zoles kārpas .

Ārstēšanas metodes zoles kārpas tradicionālajā medicīnā tiek sadalīti 3 grupās:

  • Fiziskā - mīksts lāzera un šķidro slāpekli;
  • Ķīmija - ar skābēm (nitrātu, salicilskābes, trifluoretiķskābi un tamlīdzīgi);
  • Darbības - ķirurģiska noņemšana zoles kārpas vietējā anestēzijā, noņemšana ultraskaņu, lāzera vai radio viļņu skalpeli, Elektrokauterizācijai.

Visbiežāk, lai noņemtu Zoles kārpas, aprakstus, izmantotās metodes lāzera terapija un krioterapiju (ārstēšana ar šķidro slāpekli).

Noņemšana Zoles kārpas lāzera

Laser iznīcināšana jāveic ārsta vai dermatologa, kosmetoloģe ko. Procedūra tiek veikta, izmantojot speciālu aprīkojumu, kas rada lāzera staru. Pie sirds izņemšanas zoles kārpas ir lāzers iztvaikošana no šķidruma organismā audzēji Kuru šūnas ir 75% ūdens. Mūsdienu medicīnā, izmanto vairāku veidu lāzeru sistēmas:

  • Oglekļa dioksīds lāzera - šī metode balstās uz spēju ūdens molekulām absorbē lāzera starojumu. Reibumā sijas uz patoloģisko audu ūdens vārās savās šūnās un iznīcina tos. Šī procedūra ir ļoti efektīva, bet pēc rētas var palikt, kas izraisa sāpes, kad pastaigas;
  • Erbijs laser - izmanto to pašu mehānismu darbības, bet izmantojot īsāku viļņa garumu ļauj noņemt Zoles kārpas ar mazāku traumu uz apkārtējo veselo audu;
  • Impulsa krāsu lāzeru - Šī metode balstās uz kapilāru sieniņas līmēšanas. Staru pie kontaktpunktā ir selektīva ietekme uz oxyhemoglobin, kas noved pie koagulāciju proteīna struktūru, asinsrites traucējumi un iznīcināšanu kapilāros kārpas. Šī procedūra nav blakusparādības, neizraisa veidošanos rētām un ar augstu uzkrāšanos novērš atkārtotu rašanos.

Noņemšana Zoles kārpas lāzera - ātrs, efektīvs un ļoti precīza metode . Visa procedūra ilgst vairākas minūtes, lāzera ietekmē tikai audzējs neietekmējot veselos audus. Lāzera sistēma ļauj jums kontrolēt dziļumu ietekmes uz auduma, kuru uzkrāšanās var novērst pilnīgi no saknes. Sāpīgums procedūra ir atkarīga no lieluma kārpas, tā parasti veic vietējā anestēzijā.

Noņemšana zoles kārpas ar šķidro slāpekli

 Noņemšana zoles kārpas ar šķidro slāpekli - par un pret
 Krioterapija - populārs un plaši lietotā metode ārstēšanas kārpas. Tā ir balstīta uz šķidrā slāpekļa izmantošanu (slāpekļa gāze iet no šķidrā stāvoklī temperatūrā no mīnus 196? C). Kad krioterapija šūnā apstrādāti audi tiek iesaldēti ūdeni, kas noved pie plīsumu šūnu membrānas. Kārpu ir iznīcināta un nomirst.

Noņemšana no zoles kārpas ar šķidro slāpekli, tiek veikta ar dažādām metodēm Kas atšķiras apstādinot laiku, metodi, lietošanas apjomu un biežumu ārstēšanu. Atkarībā no laika sasalšanas krioterapija var būt vieglas vai smagas. Soft ietekme ir vērsta uz aktivizēšanas vietējo imunitāti. Tas nerada rētas, tas ir absolūti droša un diezgan efektīvs.

Ar agresīvu uzkrāšanās veidojas reibumā zemādas burbulis, kas vēlāk ir samazināt ar viņu. Tādā veidā, tas ir iespējams, ka rēta paliks, bet, kā uzskata izņemšanas zoles kārpas ar šo metodi, tas notiek reti.

Ir arī citi veidi, kā iznīcināšanas zoles kārpas, tomēr jāatzīmē, ka šīs metodes nav novērst cēloni savu izskatu - cilvēka papilomas vīruss. Lai cīnītos tas prasīs visaptverošu terapiju, kuras mērķis ir stiprināt imunitāti.

Яндекс.Метрика