Eiropas manikīrs

Eiropas manikīrs - maigs veids, kā rūpēties par nagiem un rokām. Pirmie eiropieši nāca klajā ar Eiropas manikīru. Ir slapjš un sauss Eiropas manikīrs. Ar mitriem pirkstiem pirms ārstēšanas manikīra nagu plāksnes būtu iemērc īpašā losjonu sausai un manikīrs kutikulas noņem nožūt naga plāksni.  Eiropas manikīrs - apmales metode nagu kopšanai

Priekšrocības un trūkumi Eiropas manikīrs

Neapgriezti aicināja Eiropas manikīrs, kutikulas bet, ja tas nav sagriezti, un uzmanīgi spiediet īpašo nūju. Šis manikīra veids tiek uzskatīts par vienu no visvairāk jutīgas un droša, jo no naga plāksnes apstrāde netiek izmantots pinceti un šķēres. Tādēļ izslēgt iespēju stāšanās patogēno baktēriju un sēnīšu. Eiropas manikīra priekšrocība tiek uzskatīta par tās zemo traumatiska, absolūti nesāpīga un bez asinsizliešanas. Tāpēc šāda veida manikīra ir piemērots pat bērniem.

Par īpašu losjonu, lai novērstu kutikulu sastāvs ir vielas, kas pakāpeniski izšķīst ādu no augšējā slāņa. Tādēļ, lai sasniegtu vēlamo efektu uz pirmo pieteikumu par šāda veida nagu ārstēšana nav iespējama. Pirmā procedūra mīkstina tikai augšējos slāņus kutikulu. Tomēr, pēc katras Eiropas apmales manikīrs kutikulu pieteikumā tas ir mīkstāks, plānāks. Rezultāts ir redzams jau pēc trešā piekto procedūru. Griezīgs manikīrs var izdarīt vienu vai divas reizes nedēļā (pat ļoti jutīgai ādai). Manikīrs ir regulāri atkārto, lai uzturētu efektu, kas iegūts.

Metodika Eiropas manikīrs

Metodika Eiropas manikīrs ir ļoti līdzīgs procedūras īstenošanu klasisko manikīru .  Pirmajā posmā manikīrs naga plāksnes notīra veco pārklājumu vai laku .  Tālāk, nagu plāksnes atcirta, lai vajadzīgajā garumā un pievieno tos vēlamo formu .  Tad āda tiek piemērots speciālu šķidrumu, lai novērstu kutikulas ar pienu un augļskābēm .  Rīks ne tikai novērš nevēlamu ādu, bet arī novērš to turpmāku izaugsmi .  Eiropas manikīra būtība ir berzēt šķidrumu, lai mīkstinātu ādu un tad kā roll to bumbu .  Tad rokas ievieto traukā ar īpašu instrumentu vai koncentrēta jūras sāli .  Pēc manikīrs pirts mīkstina ādu .  Noņemot veco ādu nāk ar īpašu pumeka vai apelsīnu nūjām .  Kutikulas noņemts kustības arī pret pusi no centra ruļļos .  Tajā pašā laikā uz naga plāksnes, nesaskaras .  Tad, kutikulu vai nagu plāksnes paberzē barojošu krēmu un sviestu, un nagi ir pulētas mīksts pulēt .  Pēdējais solis šīs procedūras var būt roku masāža, izmantojot eļļas un barojošu krēmu un nagu laka .  Eiropas manikīrs procedūra

Indikācijas un kontrindikācijas Eiropas manikīrs

Eiropas apmales manikīrs ir piemērots smalkas ādas rokās, ar asinsvadu tuvu virsmai. Eiropas apmales manikīrs ir norādīts plāna, maiga, nav aizaugusi vai smalks kā kutikulu.

Kad slikti manicured rokas, raupja āda Eiropas manikīrs nedod taustāmus rezultātus. Neizmantojiet šāda veida manikīra kad alerģija uz šķidruma rezorbcijas kutikulu komponentiem. Tas nav iespējams darīt ar Eiropas apmales manikīra mākslīgajiem nagiem (īpaši akrila), kā izmantoto procedūru līdzekļiem, kas satur acetonu, drošu un mākslīgo nagu.

Яндекс.Метрика