Elektrolipoliz

Elektrolipoliz - metode, fizikālā terapija, kuras mērķis ir cīnīties pret lieko svaru un celulītu, izmantojot impulsu strāvu. Elektrolipoliz būtība ir tā, ka impulsu straumes ir par kopējo ietekmi taukaudu un stimulē procesus sabrūkot lipīdiem.  Elektrolipoliz - metode fizioterapijas

Šodien mūsdienu medicīna elektrolipoliz ir viens no visefektīvākajiem ārstēšanu. Ja jūs salīdzināt pacientam pirms un pēc elektrolipoliz tad uzreiz redzamus rezultātus. Pateicoties šai metodei, ir strauji gūst popularitāti daudzās valstīs.

Iespēja saņemt elektroenerģiju no mākslīgiem avotiem cilvēces parādījās otrajā pusē 18. gadsimtā. Šis nav ignorējusi, lai izmantotu un ārstus. Elektrolipoliz veiksmīgi izmanto ne tikai kosmētikā, bet tas ir labākais un lojāli palīgs fizioterapeitu un sirds ķirurgu. Izmantojot šo metodi, jūs varat ļoti ātri un efektīvi atbrīvoties no celulīta un pareizas formas, neizmantojot plastiskās operācijas. Turklāt elektrolipoliz, atsauksmes, aktivizē vielmaiņu un veicina sadalījums tauku uzkrāto cilvēka organismā, tas stimulē limfas drenāžu un attīra pat dziļākās epidermas slāņiem.

Elektrolipoliz - pirms un pēc

Tauku šūnas paši ir inerts un slinki, tāpēc nevēlas šķirties triglicerīdu līmenis. Un, lai zaudēt svaru strauji, mums ir nepieciešams, lai padarītu tās darbu. Elektrolipoliz paredzēti, lai jūs varētu būt uz simpātiskās nervu sistēmas stimulējošu efektu, un tāpēc satraukumu jomās palielina kateholamīnu. Kateholamīnu, savukārt, uzlabo fermentu aktivitāte triglicerīdu lipāze, kas noārda triglicerīdu. Tā tas ir, un palīdz sasniegt vēlamo efektu.

Taču efekts neaprobežojas tikai elektrolipoliz stimulācija kateholamīnu atbrīvošanu. Elektriskā strāva arī veicina izmaiņas membrānas potenciālajiem tauku šūnās, izraisot ķermeņa sāk stipri izmantot enerģiju.

Procedūra veicina sasilšanu elektrolipoliz taukaudi, kas izraisa strauju degradāciju tauku. Turklāt problēmu zonas stimulēja procesi cirkulācija ir paātrināta limfas drenāžu, paaugstināts arteriālais ieplūšanu un venozo atteci. Kā rezultātā organisma šūnām intensīvi apgādāta ar skābekli un izdala toksīnus. Tāpēc, salīdzinot ķermeni pirms un pēc elektrolipoliz, jūs varat redzēt pazušanu celulītu un efektīvu svara zudums, un āda kļūst elastīga, elastīga un mīksta. Turklāt ievērojama daļa no lipīdu pastāvīgi atstāj tauku audus, kas nodrošina ilgstošu efektu.

Veidi elektrolipoliz

Šodien skaistumkopšanas salonos un klīnikās estētiskās medicīnas veikt divu veidu elektrolipoliz - adatu un ādas (elektrodu).

Kad ādas elektrolipoliz elektrodi tiek piemēroti ādas virsmas. Adata elektrolipoliz ir saistīta ar adatas formas elektroda ieviešanu saskaņā ar pacienta ādai.

Elektrodu metode diezgan nesāpīga turklāt tā nekaitē ādu un nav blakusparādības. Ādas elektrolipoliz, atsauksmes, efektīvi kombinēt ar citiem kosmētikas procedūrām.

Elektrolipoliz Adata - diezgan sāpīga procedūra. Tomēr atsauksmes, elektrolipoliz adata ir lielāka ietekme, aptuveni 30% lielāks nekā epidermas metodi. Lai panāktu maksimālu efektu, ārsti ieteikt 8-12 procedūras. Vidēji viņi pavada divi vai trīs sesijas desmit dienām. Pēc skolas beigšanas elektrolipoliz ārsts var ieteikt preventīvus sesijām 1-2 reizes mēnesī.

Procedūra elektrolipoliz

Procedūra tiek veikta īpašā telpā ar atbilstošu aprīkojumu. Ilgums ir 45-60 minūtes. Uz problemātiskajām jomām (rokas, kājas, gurni, vēders) ādas pievienots magnētiskās elektrodi (nu injicē zem ādas adatas) un ietver vienību.  Procedūra ādas elektrolipoliz

Ādas elektrolipoliz stimulē šūnu augstajām izmaksām enerģijas, un uzkrājas ķermeņa tauku ātri un efektīvi sadedzināt, un to atliekas ir iegūti, izmantojot Uroģenitālās sistēmas.

Kad adata elektrolipoliz pacientam pietiekami spēcīga sāpes, tāpēc šī metode neizmanto tik plašu popularitāti kā epidermas. Tomēr visiem tiem, kas ķērās pie šo procedūru, ņemiet vērā, ka sāpes un nelielas zilumi pa kreisi uz ķermeņa, ļoti maza cena, kas jāmaksā par šādu būtisku ietekmi procedūras.

Elektrolipoliz kārtība ir sadalīta trīs posmos:

  • Tauku šūnu šķelšanu, kur klients jūtas mazs, pakāpeniski palielinot tirpšana ādas.
  • Popping šūnu būvgružus no organisma. Šis posms ir visnepatīkamākais sajūtu. Pacienti, kuriem rodas diezgan smagu diskomfortu visā organismā.
  • Stingrāku un tonizējoša ādas. Pacients trešajā posmā jūtas pārmaiņus relaksāciju un spriedzi muskuļiem organismā.

Kā uzskata elektrolipoliz noderīgi apvienot ar masāžu, celšanas, karstā ietīšanas myostimulation, limfodrenāža. Tādējādi, limfodrenāža veikts pēc lipolīzi, efektīvi noņem no ķermeņa sabrukšanas produktiem un neļauj tauku šūnas, lai atgūtu.

Kontrindikācijas elektrolipoliz

Tāpat kā jebkuru nopietnu kosmētikas procedūra ir kontrindikācijas un elektrolipoliz. Tas ir neiespējami procedūru klātbūtnē elektrokardiostimulatora implantu un citu metālu (piemēram, zobu protēzes) no uroģenitālā sistēmas slimības, it īpaši no nierēm, jo ​​pēc apstrādes slodze uz tiem tiek būtiski palielināta, kas var novest pie dažādām komplikācijām.

Kontrindikācijas elektrolipoliz ir sirds un asinsvadu slimības, ādas infekcijas, augsts asinsspiediens, varikozas vēnas. Tas ir iespējams veikt procedūru grūtniecības un zīdīšanas laikā, vai arī ja ir aizdomas par ļaundabīgu audzēju, un klātbūtni svaigu lūzums.

Яндекс.Метрика