Elektrolīze

Elektrolīze - ir metode, pilnīgi noņemot ķermeņa apmatojuma. Epilācija tiek veikta, izmantojot elektrisko noplūdi, kas ar elektrodiem ar plānām adatām ir vērsti uz folikulu. Reibumā elektriskās strāvas iznīcina matu spuldzīti un mati pārstāj augt. Elektrolīze sesija uz sejas

Veidi elektrolīzes

Šodien, elektrolīzes tiek veikta piecos veidos: elektrolīzi, Thermolysis, Blend, Flash, pincer epilāciju.

Elektrolīze nozīmē izmantot mazu DC spriegumu. Tās ietekmē ap matu folikuliem veidojas nātrija hidroksīdu, kas iznīcina to.

Sāpīga procedūra, pēc tā var palikt uz ādas apsārtums.

Eksperti ķērās pie epilāciju ar elektrolīzi tikai tad, ja jums ir nepieciešams, lai ārstētu nelielu platību ādas, jo procedūra ir diezgan garš.

Thermolysis, atšķirībā elektrolīzi, ko veic ar augstfrekvences strāvu. Šajā gadījumā, efekts epilācijas, jo spuldzes silda un iznīcina.

Thermolysis ir ātrāks - mati tiek izņemts uz 2 sekundēm, vienā sesijā, jūs varat noņemt vienu trešdaļu no nevēlamā apmatojuma.

Trūkumi elektrolīzes, ko veic thermolysis - ir tas, ka tā nepiedāvā iespēju noņemt matus no saknēm un smilga, ka tas ir sāpīgi. Ir atsauksmes par elektrolīzes thermolysis, norādot, ka pēc apstrādes āda var sadedzināt.

Metode maisījums vienlaicīgi darbojas pēc elektrolīzes un thermolysis principu. Noņem matu par vidēji 10 sekundes, bet ne tik sāpīgi sajūtas, un ir iespēja noņemt matus, kas ir savīti saknes.

Flash Metode ir balstīta uz augstfrekvences izlādes ar augstu impulsa ilgumu. Metode var samazināt sāpes, bet diskomforts ir joprojām.

Pincer epilācija - noņemšana matu, izmantojot elektrodu veidā pinceti. Lietojot šeit, augstfrekvences elektrisko strāvu. Metode darbojas šādi: pinceti paķert matus un tiek padots caur noplūdi.

Šīs metodes priekšrocība ir tā, ka elektrods ir saskarē ar ādu, tādējādi samazinot risku, apdegumu un kairinājumu. Visbiežāk izmanto metodi, lai atdalītu matu vietās, kur āda ir īpaši jutīga.

Atsauksmes elektrolīze norāda šādus trūkumus metodes: spuldzes netiek iznīcināti pilnīgi pirmo reizi, procedūra jāatkārto vairāk nekā 5 reizes. Šī ietekme uz pašreizējo vienu matiem jābūt apmēram 30 sekundes.

Ir vēl viena lieta, kā skenēšanas (skenēšanas) Matu ārstēšana. To dažreiz sauc par elektrolīzi, bet tas ir nepareizi, bet elektriskā strāva tiek izmantota arī. Sense procedūra ka mati apstrādāts ar risinājumiem mazina to augšanu, tad ietekme elektrisko strāvu - kā līdzeklis, lai labāk iekļūt matu saknēm.

Ja jūs iet cauri daži šie ārstēšanas skenēt, ir iespējams nodrošināt, ka mati istonchatsya pakāpeniski pārstāj augt. Dažos salonos, skenēšanas apstrāde tiek veikta vienlaikus ar elektrolīzi vai thermolysis.

Dažās jomās, jūs varat noņemt matus, izmantojot elektrolīzi

Visbiežāk elektrolīze tiek veikta uz sejas un kājas. Turklāt šī metode var noņemt matus uz rokām.

Cirksnis (elektrolīze bikini), paduses, krūšu epilāciju, izmantojot elektrisko strāvu nav ieteicama, jo šajās jomās limfmezgli atrodas pietiekami tuvu ādas virsmas. Tomēr prakse holdinga salonos aktīvi elektrolīzes bikini, padusēm, nomierinoša savus apmeklētājus ar to, ka dziļums ietekme elektriskā strāva nav pietiekami liels, lai pieskarties limfmezgli. Session elektrolīzes kājām

Ko jūs var un nevar darīt pēc elektrolīzes

Pēc elektrolīzes dienas laikā nevar slapjš apstrādāto zonu ar ūdeni. Kamēr āda nav atgūties pēc procedūras, ieteicams izmantot īpašus instrumentus pārstrādei. Tie parasti iesaka kapteinis, kurš veicis epilācija, ņemot vērā īpašības ādas pakāpe traumas, uc

Tas nav vēlams sauļoties vai solārijā pēc elektrolīzi - tas var traumēt ādu, izraisīt izskatu vecuma plankumi. Jūs nevarat peldēt atklātā ūdenī, uz jūru, baseinu, apmeklēt saunu.

Nepieskarieties apstrādes zona ar netīrām rokām. Apakšveļa un apģērbs, ja jūs noņemt matus uz ķermeņa, tas ir ieteicams valkāt samazināt brīva no dabīgiem materiāliem.

Tas ir nepieciešams, lai samazinātu fizisko slodzi, jo pārmērīgas svīšanas āda ir lēnāka dziedināt.

Šie ierobežojumi attiecas tikai uz laiku atgūšanas. Tas ilgst vidēji nedēļu.

Arī tad, ja elektrolīze tika veikta uz sejas, ir svarīgi zināt, ka pirmajā dienā būs jādara bez grima.

Daudzi brīnums, vai tas ir iespējams pēc elektrolīzes pilnībā izmantojot citas metodes epilāciju, vai epilāciju (skūšanās, depilācijas krēmu ārstēšanas). Eksperti iesaka nelietot citus veidus, kā atbrīvoties no nevēlamā apmatojuma. Tas ir, piemēram, ja elektrolīze tika veikts sejas, bet rezultāts nav apmierinošs, ir ieteicams konsultēties ar speciālistu, un izmantot citu metodi, elektrolīzes, bet nemēģiniet skūt vai raut matiņus.

Kontrindikācijas epilāciju elektrošoku

Jūs nevarat noņemt matus elektrolīzes procesā, ja konstatēts:

 • phlebeurysm;
 • infekcija;
 • sirds slimība;
 • akūtas, hroniskas ādas slimības;
 • pustulām, ādas iekaisums;
 • slikta asins recēšanu;
 • vēzis;
 • epilepsija;
 • diabēts ar dekompensētu posmā;
 • idiosinkrāzija strāvu;
 • hepatīts.

Tāpat ir iespējams veikt elektrolīzi grūtniece, sievietēm zīdīšanas periodā, cilvēkiem ar intrauterīno ierīce ir (ja runa ir par bikini elektrolīzi), kā arī cilvēki ar sirds stimulatoru.

Яндекс.Метрика