Body Scrub

 Aparatūras iekšpusē ķermeņa pīlingu
 Cilvēka ķermenis, kā arī persona, kura ir nepieciešama pastāvīga aprūpe. Ķermeņa pīlings kā kosmētikas procedūra ir lobīšanās augšējo raga slānī, kas tiek rupjo un sastāv no atmirušajām šūnām. Vēl par šo procedūru nosaukums - pīlings.

Pīlings ķermeņa atrisina dažas no problēmām, kas saistītas ar ādas izskatu, bez palīdzības operācijās. Ķermeņa pīlings efekts tiek uzlabota, ja tā ir apvienota ar ietīšanas, masāžas, mezoterapija.

Action pīlings

Pīlings uzlabo ādas izskatu, padarot to jauneklīgāku, atgriež tvirtumu un elastību. Ķermeņa pīlings bieži jomā augšstilbiem, sēžamvietas, krūtīm, vēdera. Tas palīdz cīnīties pinnes uz muguras un krūtīm, ar priekšlaicīgu ādas novecošanu un rokām, kas ir visvairāk pakļauti negatīvo ietekmi uz vidi.

Ķermeņa pīlings un uzlabo vispārējo stāvokli personai, kas ir vispārējs jāstimulē un aktivizē ādas vielmaiņu un veidojot jaunas ādas šūnas. Āda kļūst gluda un pat izskatu, tas uzlabo elpošanu, palielinātu turgoru un mitrumu, patoloģiska pietūkums samazinās. Bez tam, tas ir diezgan jauki un pilnīgi drošu procedūru.

Body Peeling interjers

Profesionāla ķermeņa skrubis, kas tiek parasti piedāvāti skaistumkopšanas salonā, var iedalīt šādos veidos:

  • Hardware - izmantojot lāzeru vai ultraskaņu;
  • Mechanical - ar rokām vai ar speciāliem līdzekļiem, kas izpaužas kā granulām microcrystals veiktas;
  • Chemical - galvenokārt izmantojot organiskās skābes.

Saskaņā ar dziļumu iekļūšanu iekšpusē ķermeņa skrubis var iedalīt lobīšanās (ļoti mīksts pīlinga), epidermolysis (virsmas), vidējā un dziļi.

Kosmētiķe pēc pārbaudes nosaka, kāda veida ķermeņa skrubis ir piemērots konkrētam ādas tipam.

Vidējā un dziļi ķermeņa pīlings tiek izmantots, lai labotu grumbas, hiperpigmentācija, pārmērīga sausuma un citu ar vecumu saistītu ādas izmaiņām.

Deep ķermeņa skrubis palīdz izlīdzināt rētas vai zīmēm, strijas, sniegums var salīdzināt ar kosmētiskās operācijas vai celšanas. Tajā pašā laikā, ar visiem kontiem, ķermeņa pīlings, ar metodi saskaņā ar dziļi eksfoliācijas veikta ir diezgan agresīvs.

Vidējā ķermeņa skrubis salonā ir labi izveidota, pateicoties kumulatīvo efektu un uzlabo ādas struktūru. Pēc viņa teiktā, āda ir rozā un gluda, un dažas nedēļas vēlāk izpaudās atsevišķu anti-novecošanās iedarbību. Ar visiem kontiem, ķermeņa pīlings ar talassokosmetiki ir uz ādas papildu terapeitisko efektu.

Ķīmiskais pīlings ķermeņa iekšpusē var izdarīt, sākot ar pubertātes, ja tas kļūst nepieciešams. Jau pēc pirmās procedūras, rezultāts nebūs ilgs. Vidēji, lai nodrošinātu ilgtspējīgu efekts prasa 4 līdz 6 šādas procedūras.  Body Scrub mājās ar palīdzību jūras sāli

Body Scrub mājās

Ir daudzi veidi, kā veikt procedūru ķermeņa skrubi mājās. Parasti tas ir laika ziņā sakrīt ar pieņemšanu procedūras vai vannu.

Viens no vienkāršākajiem veidiem - izmantošana jūras sāli. To uzklāj uz ķermeņa ar mitru sūkli masāžas apļveida kustībām 10 minūtes. Papildus, mehāniski noņemot atmirušās šūnas no jūras sāls ir avots minerālu joniem un minerālvielu uz ādas.

Ķermeņa pīlings mājās var veikt ar linu sēklām. Šim nolūkam tās zemes un pagatavota ar karstu ūdeni, lai konsekvenci rīvmaizi. Piesakies skrubi uz ādas un mitru sūkli.

Par cukura pīlinga cukura sagatavošanā kopā ar kādu dabīgo jogurtu, kas attiecībā 1: 1, un sagatavot tiesības summu maisījuma, padara ķermeņa masāžu ar apļveida kustībām un pēc tam nomazgāt.

Receptes maisījumi ķermeņa skrubis mājās, tur ir daudz, jūs varat izvēlēties piemērotu pīlingu individuāli. Dažos gadījumos kvalitāte, tie tuvojas salonā.

Kontrindikācijas ķermeņa pīlings

Neturiet ķermeņa ādas pīlinga procedūra grūtniecības un zīdīšanas laikā, augsta ķermeņa temperatūra, un pastiprināšanos herpes infekcijas laikā.

Яндекс.Метрика