Noņemot kārpas ar šķidro slāpekli - norāžu un ietekmi
 Sauc papilomas audzējs, kas izskatās kā papillārs izaugumiem. Medicīnā, tas tiek uzskatīts labdabīgs audzējs, lai gan dažos gadījumos tas mēdz izaugt ļaundabīgs. Tas ir saistīts, pirmkārt, valsts imūnsistēmas cilvēku kā papilomas parasti ir vīrusu izcelsme. Lokalizācija šāda veida kārpas ir atšķirīgs: tie ir atrodami ādas, mutes un deguna, balsenē un barības vads, bronhos, un urīnpūšļa, kā arī par dzimumorgānos un tamlīdzīgi D.. Viens no labākajiem mūsdienu metodes, lai izskaustu šos audzējus ir likvidēt kārpas ar slāpekli .

Kārpu ar šķidro slāpekli, jo īpaši

Salīdzinājumā ar citām metodēm, lai atbrīvotos no ambulatoro labdabīgi audzēji šāda veida, instrumentālā Cryosurgery (noņemt papilomu slāpekļa), ir vairākas priekšrocības:

 • Salīdzinoši zemas izmaksas kārtību;
 • Nav nepieciešams anestēziju, izņemot retos gadījumos;
 • Easy pārnesamību pacientu izraidīšanas procedūras;
 • Minimāla audu bojāšanu;
 • Izņemot asiņošana nekrozi;
 • Rētas vietā attālā papilomas risks ir ļoti mazs;
 • Nav risks infekcijas procesos;
 • Efekta recidivējošas papilomu izglītības trūkums;
 • Bez papildu sagatavošana operācijas, sašūšanas un īpašu pēcoperācijas aprūpi.

Īpašos augiem, slāpeklis tiek pārnests no gāzes uz šķidrā stāvoklī temperatūrā mīnus 196 ° C. Uz Zemes nav šādu temperatūru, vai slāpekli no gaisa pārtaps šķidrā vielu.

Noņemšana papillomu slāpekļa, pamatojoties uz iesaldēšanu audu labdabīgs audzējs . Praktiski ādas šūnas pakļauj dzesēšanu, kas notiek viņiem sasalšanas ūdenī. Kā zināms, kad saldēšanas ūdens izplešas, tādējādi tas noved pie plīst un šūnu nāvi. Tātad, papilomas zemā temperatūrā iznīcināti un nomirst.

Metodes likvidēt kārpas ar slāpekli

Apsveriet smalkumus papillomas slāpeklis izraidīšanas procedūru. Tika atzīmēts, ka iepriekš cryoablation praktiski ietver anestēziju. Tomēr, kad runa ir par jūtīgajām ķermeņa vai operācija tiek veikta bērnu, dažkārt pirms noņemšanas tiek veikta anestēzijas novokaīns.

Ir svarīgi zināt, ko uzsākt procedūru šajā lietā, 10 minūtes pēc narkozes uz Novocain bija iemērc up ādā. Pretējā gadījumā tas var arī sasaldēt, kas palielinās platību saldētas daļu.

Nākamais dermatologs (vai medmāsa veicot krioterapija) iemērc vates tamponu traukā ar šķidru slāpekli, un nospiež tos papilomas. Ekspozīcijas laiks ir atkarīgs no lieluma audzēju - parasti 5 līdz 30 sekundēm. Piemēram, noņemšana papilomu slāpekļa smagos gadījumos nepieciešama garāka ekspozīcija Jo iesaldēšana jāietekmē dziļākos ādas slāņus uz procedūru ir veiksmīga.

Pēc tam, kad pirmais presēšana, parasti uz ādas tuvumā jaunveidojuma kļūst balts. Piemēram šūnu nāve izpaužas mākslā. Tad jums ir ņemt pārtraukumu no dažām minūtēm, lai noteiktu efektivitāti ietekmi ārsta. Atkarībā no rezultātiem, tas ir izveidots tā, vai papilomas ir nepieciešams, lai atjaunotu cryoablation vai nav.

Kad svītrots, papilomas slāpekļa ietekmi uz vietas radīto burbuli, kas norāda rašanos iekaisuma procesiem šajā jomā. Tas ir normāli un nav jābaidās. Burbulis parasti piepildīta ar skaidru šķidrā vai sarkanīgi: tas ir atkarīgs no dziļuma ietekmes. Kad operācijas skārusi dziļa ādas slāņos, kur asinsvadiem, šķidrums ir sarkana nokrāsa laikā. Pretējā gadījumā, tas ir bezkrāsains, kas bieži kalpo kā garantija nav rētas pēc dziedināšanas.

Ir svarīgi zināt, kas jādara, pēc noņemšanas papilomu slāpekļa :

 • Nekādā gadījumā nevar atvērt savā burbulī;
 • Nelietojiet aiztaisītu burbulis apmetums;
 • Ir ieteicams noņemt pārsējs iedaļa audzējiem vienkāršu pārsēju, lai nodrošinātu to pret ārējām ietekmēm;
 • Jūs varat mazgāt to ar ūdeni, bet tas būtu centušās nesabojātu urīnpūsli;
 • Ja vietne ir stipri sāp, jūs varat pieteikties vienu pretsāpju tableti.

Noņemot kārpas ar šķidro slāpekli, atsauksmes

Atsauksmes par likvidēt kārpas ar šķidro slāpekli lielākoties pozitīva. Daudzi pacienti pēc šīs procedūras teikt to par pieņemamu cenu un samērā nesāpīgi. Rētu trūkums pēc šādas operācijas - ir arī svarīgs faktors, kas daudzi cilvēki saka to pārskatiem par likvidēt kārpas ar šķidro slāpekli.

 Noņemšana papillomu slāpekli - Atsauksmes
 Kā likums, personai, kas necieš no ādas slimībām vai infekcijas slimībām dermā, šāda procedūra nav kontrindikāciju. Uzskaites noņemt papillomas slāpekli parasti kontrindicēta cilvēkiem, kuriem ir alerģija pret aukstuma iedarbībai   idiosinkrāzija vai auksti vispār. Šādos gadījumos var būt negatīvas piezīmes par likvidēt kārpas ar slāpekli. Īpaši, ka klātbūtnes noteikšanai šādu patoloģiju pirms operācijas ne vienmēr ir iespējams.

To pašu var teikt par pārāk uzlabotas gadījumos, kad procedūra ir nepieciešams strādāt pie pārāk dziļi dermā, kas dažreiz noved pie rētas.

Jāatzīmē, ka, pārskatot Kārpu un slāpekļa novērotas šādas trūkumi šo procedūru, cik vien iespējams, nespēja kontrolēt dziļumu un ietekmes zonu, kas var novest pie traumatisku veselīgu porciju. Arī risks nepilnīgas audzēja izņemšanu un salīdzinoši ilgu rehabilitācijas - galvenās sūdzības pacientu atsauksmi par likvidēt kārpas ar slāpekli .

Būtu arī piebilst, ka cryoablation tikai novērš estētisko defektu, bet pilnībā likvidēt vīrusu nepieciešama visaptveroša ārstēšana. Šim nolūkam ieteicams lietot pretvīrusu un imūnmodulatori noteiktās ārsts.

Яндекс.Метрика