Indikācijas radio viļņu noņemšana atheroma
 Ateromas, vai Wen - ir labdabīga cistiskā veidojumi, kas atrodas uz ādas virsmas. Tās īpatnības ir gandrīz pabeigta pasivitāte un nesāpīga.

Bieži vien ateromas rada psiholoģisku stresu un avotu regulāro cilvēka nervu sistēmas traucējumi, jo ir skaidrs, kosmētikas defekts. Nemanāms pirmajā Wen aug laikā un kļūst iekaisuši. Tāpēc ārsti iesaka veikt noņemšanu atheroma, cik drīz vien iespējams, . Šodien ir trīs populāras ārstēšanas metodes cistiskās veidojumos.

Noņemšana atheroma ir ķirurģiski

Ķirurģija ir norādīts, ka gadījumā, ja citas metodes nav devušas vērā ņemamu efektu. Darbība tiek veikta vietējā anestēzijā 5-10 minūtes un sastāv no šādiem posmiem:

 • Sagatavošana un apstrāde nospiedumu dezinfekcijas šķīdumu;
 • Anestēzija okoloateromnoy zona;
 • Microincision pār Wen;
 • Noņemšana atheroma caur punkciju (ar čaumalu pilnīgi vai pa posmiem);
 • Hemostāzi - apturēt asiņošanu no bojātiem kuģiem (ja tāds ir);
 • Apstrāde brūču dezinfekcijas;
 • Šūšanas un aseptiska pārsējs uz darbojas platību (ja mazs griezumu vai operācija tiek veikta uz skalpa, mērci nepārklātos).

Pateicoties ķirurģiskas ārstēšanas var atbrīvoties no, pat no liela Wen, bet pēcoperācijas rētas parasti ir klāt. No metodes trūkums ir tas, ka likvidējot atheroma krāsu skūšanās matiem ir nepieciešama Un tas izraisa pretreakciju sievietēm.

Radio vilnis noņemšana atheroma

Viens no visefektīvākajiem un drošas metodes, lai atdalītu atheroma ir radioviļņi. Šīs metodes priekšrocības ir acīmredzamas:

 • 100% garantijas pret atkārtošanās, kas ir, atkārtoti apmeklējot tajā pašā vietā;
 • Nav nepieciešams šuves;
 • Cik ātri vien iespējams, rehabilitāciju. Šajā atzinumā, noņemot atheroma atgūšanu nāk šādā veidā jau pēc 3-5 dienām. Salīdzinājumam, klasiskie ķirurģija šuves tiek izņemti tikai desmitajā dienā;
 • Izcili kosmētikas rezultāti, kā pēc pakļaušana radioviļņiem rēta praktiski neredzams, un apmēram pēc 2-4 mēnešiem prom ne miņas paliek;
 • Procedūra neprasa uzturēšanos slimnīcā;
 • Nodarbinātība pacients netiek traucēts;
 • Noņemot atheroma krāsa nav nepieciešama, lai noskūtu matus.

Darbība tiek veikta vietējā anestēzijā uz ambulatoro pamata un aizņem apmēram 15-20 minūtes. Ar palīdzību īpašu iekārtu, kas rada radioviļņus, šūnu audzēji iztvaikot.

Radio vilnis noņemšana atheroma ir kontrindicēta klātbūtnē elektrokardiostimulatora   vai ja pacienta ķermenis ir metāla priekšmetus (protēzes, tapas un tamlīdzīgi. d.). Tas ir tikai aizliegums procedūru.

Laser noņemšana atheroma

Lāzera metodi, kā arī attieksme pret radioviļņiem, tas ir ļoti bieži, jo tas ir labs kosmētisku efektu un neatstāj rētas uz ādas, kas ir īpaši svarīgi likvidēt audzēju sejā.

 Noņemšana atheroma - Atsauksmes
 Mazs talks (līdz 5 mm) ir noņemts, izmantojot oglekļa dioksīda lāzera iztvaicēšanas metodi. Tas iztvaikošana notiek slāņa slānis, vispirms izdzēsiet saturu cistisko veidošanās, un tad visu čaumalu.

Laser noņemšana atheroma var notikt saistībā ar operācijas . Šī metode tiek izmantota, ja lielā eļļas lampu, lai novērstu to kopā ar korpusa un izvairītos no situācijas atkārtošanās.

Starp citu priekšrocību, lāzers var atzīmēt dezinficējoša iedarbība nesāpīga un bezasins procedūru un īsāks atveseļošanās periods. Turklāt, darbība neprasa skūšanās gadījumā veic matains ķermeņa daļas.

Laser noņemšana atheroma procedūra ilgst aptuveni 20 minūtes, gaismas neievainotu apkārtējos audus, un iedarbojas uz mērķi. Saskare ar ādu nenotiek, tas nozīmē, ka tiek izslēgta no piesārņojuma riska.

Ārstēšana atheromas var tikt veikta jebkurā fāzē slimības. Nepareizi domāt, ka ķirurģiska noņemšana talku Tikai tie, kuri ir sasnieguši lielu izmēru. Ja tie nedarbojas, tie augs un iekaist, kas sarežģī ārstēšanu un pagarinās atveseļošanos. Savlaicīga noņemšana atheroma, atsauksmes, palīdz izvairīties no sarežģījumiem un saņemt gaidīto kosmētisko efektu .

Яндекс.Метрика