Lunar kalendārs frizūra un matu krāsošana - vai stick ar to
 Tiek uzskatīts, ka frizūra un matu krāsa mainās ne tikai izskatu sieviete, bet viņas auru un auru. No seniem laikiem godīgi puse no cilvēces bija ļoti nopietna par pārmaiņu procesu garumā vai matu krāsu, jo tika uzskatīts, ka no šī brīža sieviete mainīt savu dzīvi, taču kādā virzienā - pozitīva vai negatīva atkarīga posmu, kurā tobrīd palika Moon .

Tā, piemēram, tiek pieņemts, ka vislabvēlīgākie periods, saskaņā ar kalendāru matu krāsošana un diskontu, ir pirmā un otrā mēness fāzes - laika posmā pēc pilnmēness, kad debess ķermenis sāk augt.

Īpaša nozīme tika piešķirta uz visu laiku pirmā bērnu frizūra, jo tas ir tas, saskaņā ar atbalstītājiem Mēness kalendāra, noteiks matu stāvokli un savu varu nākotnē. Labākais laiks apgriešanai pieaugošo bērnu ir periods Mēness, kas atrodas Svari vai Leo.

Šobrīd daudzas sievietes ir skeptiski par kalendāru matu krāsošana, bet vairākuma skaistumkopšanas nozarē nopietna pieeja šim jautājumam, un atkarībā no Mēness cikla plānu ieplānot kosmētikas pakalpojumus - friziera, vaksācija un krāsošanas daudzām Holivudas zvaigznēm.

Kalendārs matu krāsošanai: praktiski padomi

Laiks, kad mēness ir zodiaka zīmēm, piemēram, Vērsis, Lauva, Jaunava, Mežāzis vai Svari, ir labākais griešanai matus, kas veikta, lai atjaunotu to struktūru un maksimālo paātrinājumu izaugsmi.

Sievietes, kuras vēlas, lai būtu skaisti mati, tas ir labākais, lai veiktu vilni mati ir dilstoša mēness laikā, paliekot Leo vai Vērša. Neskatoties uz to, ka skaistums nozare piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, lai pārveidotu dzīvoklis retu cirtaini mati pūkains matiem, tas ir labāk dot priekšroku Biowave matiem, kas, atšķirībā no ķīmisko vielu maiga metode.

Saskaņā ar kalendāru matu krāsošana un samazinājumiem, labvēlīgā periodā ārstēšanu, vai keratinirovanie Biolaminirovanie veikto salonos vai izmantošanu barojošo masku mājās ir dzīvesvieta Mēness zīmē Jaunava.

Tiek uzskatīts, ka mati, pārgriež uz pilnmēness, pieaugošo biezs un paklausīgs, nesaņem apjucis un nav pushatsya kas ietaupa laiku uz uzstādīšanu. Sievietes, kuras vēlas, lai apturētu matu izkrišanu un nostiprināt saknes, saskaņā ar Mēness kalendāru, frizūrām un matu krāsošana, vajadzētu uzlabot savu izskatu uz dilstoša mēness. Vienīgā problēma diskontus šajā periodā ir laiks, ka mati aug daudz lēnāk.

Visnelabvēlīgākajā dienās, saskaņā ar Mēness kalendāru, griešanai un krāsošana mati ir klātbūtne Mēness zodiaka zivis, vēzi un Auns. Tiek uzskatīts, ka šajā laikā var parādīties pinkains un pushenie matus, atjaunojot tās struktūru apstājas dalīs galus un blaugznas notiek.

Var teikt ar pārliecību, neatkarīgi no nedēļas dienas un mēness fāze var tikt piešķirts krāsošanu, vislielākā ietekme uz gala rezultātā procedūra tiks izmantoti, lai nodrošinātu to, ka krāsu kvalitāti, kā arī profesionalitāti meistars frizieris. Lai saglabātu struktūru matiem un pozitīvs rezultāts ir labāk izmantot profesionālu krāsu, pamatojoties uz labi pazīstamu ražotāju bezammiachnoy atbildīgi par savu produktu kvalitāti, un veikt procedūru pierādīts meistari.

Matu krāsošana no Mēness kalendārs: dienas nedēļā

Papildus fāzes un zodiaka zīmēm, kas joprojām Mēnesi, izaugsme, blīvums, spīdums un matu veselību ietekmē nedēļas dienām, no kurām katrai ir savs patrons planētu.

Kopā ar kalendārs matu krāsošana, šis skaitlis ļauj jums izvēlēties visvairāk auspicious dienā apmeklēt frizētava. Ir svarīgi zināt, ka plānota nobīdot vai krāsošana dienu vajadzētu saskaņot dzimšanas dienu, pretējā gadījumā procedūra var radīt pilnīgi pretējs sagaidāmo rezultātu.

Tātad pirmdiena ir patrons Mēness - frizūra un krāsošana šajā dienā palīdzēs atbrīvoties no uzkrātās negatīvās un skumji domas, bet dzimis svētdienas, otrdien un trešdien, lai veiktu šo procedūru nav ieteicams.

Saskaņā ar Mēness kalendāru, matu krāsošana un diskontu, patrons otrdiena ir planēta Marss - pēc procedūras, ka dienā vajadzētu iegūt labāku veselību, saņemt aktivitāti, drosmi un drosmi, spēcīga notiks. Tomēr dzimis piektdienā vai no pirmdienas jāizvairās Otrdiena, jo rezultāts tiks nomākts, tendence SARS, būs galvassāpes.

Matu krāsošana Mēness kalendārs trešdien, patrons, kas ir Mercury, uzlabo atmiņu, atjaunot nervu sistēmu, palielināt efektivitāti un mācīšanos, stimulē loģisko domāšanu. Lai izvairītos no šī nedēļas diena ir dzimis ceturtdien.

Ceturtdiena ir patrons Jupitera - frizūra šajā dienā nesīs labklājību un popularitāti, risinājumu aktuālām problēmām un pārmaiņām attiecības ar mīļajiem, bet ne tiem, kas dzimuši trešdien.

Frizūra un matu krāsošana ar Mēness kalendāru piektdien, kontrolē planētas Venus, mainīs visu dzīvi, nesīs veiksmi, jaunus draugus un liktenīgo tikšanos. Dzimis otrdien, tas ir labāk nevar ierasties pie friziera šajā dienā.

 Matu krāsošana no Mēness kalendārs - izvēlēties labu laiku
 Saturns, patrons sabata, pozitīvu ietekmi uz matu struktūru, un fizisko un psiholoģisko stāvokli personai kopumā, bet ne tiem, kas dzimuši svētdien.

Vismaz labvēlīga diena frizūrām un matu krāsošanai tiek uzskatīts līdz svētdienai, patrons, kas ir saules. Nogriežot matus šajā dienā var novērsties no viņa veiksmi, piesaistīt problēmas un negatīvas situācijas.

Ir svarīgi zināt, ka "sātanisks" dienas un Mēness aptumsums vispār vajadzētu saņemt frizieru pusi dzimis jebkurā nedēļas dienā.

Kalendārs matu krāsu kopumā netrūkst nekāda zinātniska pamatojuma, bet tikai mēģināt un lemt par sevi, vai šī metode ir efektīva, ir nepieciešams ikvienam.

Яндекс.Метрика