Manikīrs

Manikīrs ir klasiskais manikīrs ar skatu izmantojot šķēres un pincete, kas paredzēti, lai kutikulas noņemšanai un attīrīšanai naga plāksnes.  Manikīrs - klasiskais izskats manikīrs

Kā manikīru

Pirms manikīru, jums ir nepieciešams tērēt tīrīšanas naga plāksni ar vates tamponu ar nagu lakas noņēmēju vai speciālu instrumentu bez acetonu attaukot nagus. Nelietojiet enerģiski berzēt naglai uz ilgu laiku, tāpēc tā nekļūst porains un ne sloilsya.

Ja nepieciešams, pirms nagu laka var regrown nagu šķēres apgriezt nagus vai vienkārši tos nogriezt.

Dokumentu naglas jāīsteno no sānu plāksnes malas uz centru nagu virsmai nav sloilas. Labākais līdzeklis iesniegšanai ir garš nagu failu ar smalki graudainu virsmu.

Klasiskā apmales manikīrs kutikulu laikā ir nepieciešams, lai mīkstinātu to ātri un nesāpīgi noņemšanai. Manikīra labākais, lai novērstu trīs minūtes pēc mīkstināšanas vannas. Maiga līdzekļi ir koka oranža stick, kas ir rūpīgi poddevat kutikulu un noņemt to no naga pretējā virzienā.

Par barbs un pārējās daļas kutikulas var viegli noņemt nagu griešanas. Pincetes nevajadzētu samazināt ādas pirms kuģiem, tāpēc dziļums savu rīcību nedrīkst pārsniegt 2 mm. Tas ir labāk, lai pilnībā noņemtu kutikulu, lai aizsargātu nagu no infekcijām un rašanos vaļējām brūcēm.

Pēc tīrīšanas un korektīvās ārstēšana jāsāk ar palīdzību nagu lakas pulēšana zāģripas, kas padara nagus gluda, gluda un veicina asinsriti.

Pēdējais posms ir klasiskais manikīrs apmales laka un nagu dekorēšana. Pirmais slānis tiek uzklāts uz bezkrāsainu bāzes mētelis, lai saglabātu veselīgu izskatu nagu un stiprināt turpmākos pārklājumus. Tad nagu laka aptvertu noteiktas pamatkrāsas, un pēc pāris minūtēm tas ir iespējams piemērot top mētelis papildus bloķēšanas laku. Virsraksts laku pārklājums pasargā no nobrāzumiem un dod spīdīgs toni.

Papildus manikīrs nagu apdari var veikt, izmantojot nagu pērles, kristāli vai speciālās uzlīmes, oderes.  Standarta komplekts klasiskā apmales manikīram

Īpašības un ieguvumi klasiskā apmales manikīrs

Klasiskais manikīrs jāveic, ja nav ādas slimību ar obligātajiem siltās relaksējošas vannas rokām ar pievienojot mīkstinošus.

Priekšnoteikums ir droša manikīrs roku dezinfekcija, un mīkstina ādu ar īpašām dabīgām eļļām.

Manikīrs ir ērtākais un populārākais kosmētikas procedūra. Šis manikīrs ir vairākas priekšrocības, kas ietver:

  • vienkāršība un elastība;
  • augsts drošības un efektivitātes braukšanai nagus;
  • iespēja gan sievietēm, gan vīriešiem;
  • ātrums un zemas izmaksas;
  • sniedzot pareizo formu nagiem, korekcijas un atgūšana.

Kontrindikācijas

Kontrindikācijas klasisko manikīru apmales ir sēnīšu infekcijas, mutes dobumā, iekaisums naga plāksnes un kutikulas, diabēts, slikta asins recēšanu, fobiju pret asiem priekšmetiem, garīgiem traucējumiem.

Ar aprūpi kosmētikas procedūra, ko veic vietā asinsvadu tuvu naga plāksni.

Яндекс.Метрика