Kā būs izceļ uz gaiši brūni mati
 Šodien miljoniem sieviešu praktizē matu krāsa daudzos dažādos veidos. Uzsverot vienu no labdabīgi metodēm, jo ​​šī metode ietver krāsošana tikai atsevišķas šķipsnas vai padomus. Rezultātu varētu sasniegt, bet sākotnējā dabiskā efekta. Visbiežāk izmanto izceļot brūni mati, padarīt par dabisko izskatu.

Veidlapas uzsverot brūni mati

Atkarībā no krāsošanas tehnoloģijas izstaro vairāku veidu izceļot uz gaišiem matiem:

  • Franču valoda;
  • Venēcija;
  • Brazīlijas;
  • Pelnu;
  • Glare;
  • California.

Franču izceļot vispiemērotākos īpašniekiem kviešu, oša vai gaiši brūns toņos. Šāda veida iekārtas tiek uzskatīta par drošu, cik vien iespējams, kā arī tintes, kas tiek izmantoti procedūrā nav iekļauta amonjaku. Turklāt tās parasti satur vasku. Ir vērts atzīmēt, ka šāda veida izceļot palīdz atvieglot blondi mati Virtenes ne vairāk kā trīs krāsas. Tāpēc nav ieteicams meitenēm ar tumšiem matiem, jo ​​tās veida efekts nebūs manāms.

Venēciešu metode sastāv krāsošanai neizmantojot folijas ar līdzīgu krāsas 4-6. Tas ir visbiežāk brendijs, zelts, šokolāde, gaiši brūnos toņos. Šajā gadījumā, krāsas uzklāj ar otu, un žāvēšanas to, protams, atstājot vienmērīgu krāsu pārejas.

Brazīlijas matu aust ļauj veikt spilgtumu un piesātinājumu krāsu. Šī krāsa izskatās ļoti dabiski, it kā piedeguma zem saules. Šis efekts tiek panākts ar pakāpenisku apdegums colorations virzieniem vienu toni. Rezultāts ir tumša krāsa un gaisma saknes - gali.

Par to, kāda veida pelnu blondi matu krāsošanai ar raksturīgo krāsojumu dažu dzīslu toņos tērauda. Ir svarīgi pateikt, ka šī metode dod oriģinalitāti, ne tikai īpašniekiem blondi mati, bet izskatās stilīgi tumsā. Tajā pašā pelnu krāsas eksperti uzskata kaprīza, tādēļ iesakām uzticēt darbu kvalificēti amatnieki ar viņu. Bez tam, šī grupa aizskalo ātrāk nekā citi, ko izmanto daļējā krāsošanu. Tieši tāpēc viņš ir jālabo daudz biežāk nekā citās krāsās.

Atspulgu uzsver & gt; vērsti, pirmkārt un galvenokārt, par shimmering efektu. Kad šī metode tiek izmantota krāsas krāsas, cik vien iespējams, lai palīdzētu sasniegt tikko manāmi spēlēt. Šī glezna ir arī nepieciešams, lai veiktu kuģa kapteinim, lai iegūtu vēlamo rezultātu. Ar pareizu krāsošanu mati izskatās tik dabiski, ka nav pat katrs speciālists var noteikt tehniku.

California uzsver par gaišiem matiem

Iespējams, visizplatītākais veids, uzsverot šodien ir Kalifornijas uzsver par brūni mati, tāpēc jums vajadzētu runāt par to atsevišķi. Varbūt tas ir saistīts ar popularitāti šo metodi, lai tas ir viens no visvairāk labdabīgu formām matu krāsošanai. To bieži dēvē par karameļu nokrāsu vai krāsu banner. Turklāt, tas izceļ uz California brūni mati spēj dot visvairāk dabas efektu.

Ar šāda veida uzsverot izmanto 4-6 tuvu viens otram toņus (bēšs, karameļu, medus, smiltīm un D. utt.). Tajā pašā laikā matu saknes paliek nekrāsotu. Šī metode neizmanto iekrāsoto foliju, kas palīdz sasniegt dabisko un izsmalcinātu krāsu spēli bez kontrastējošas virzieniem un asām pārejām toņos.

Turklāt, krāsošana, California brūni mati, nav piemērojams, ja folijas krāsainu virzieni ir tiešā kontaktā ar atlikušo matiem. Tas palīdz novērst atsevišķu robežu starp dabisko un balinātu slēdzenes, un tādējādi sasniegt visvairāk dabas efektu izceļot.

Galvenās priekšrocības Kalifornijā būtu uzsverot šādi:

  • Efektīva krāsošana pelēks mati;
  • Nav nepieciešams pastāvīgs krāsojumu kā vispārējā fona nerada kontrasta regrown saknes;
  • Izmantojot mīksto produkti zibens, kas nerada lielu kaitējumu veselībai matiem iespēja.

Uzsver uz gaiši brūni mati

Kā likums, izceļot uz gaišu matu darīt, piemēram, izmantojot vieglākas krāsas un tumšs: krāsu izvēle ir atkarīga, šajā gadījumā galvenokārt uz personiskajām vēlmēm.

 California uzsver par brūni mati - smalkumus un noslēpumus
 Tādējādi, dabas blondīnes var iegūt pāris virzieniem toņos vieglākas nekā dabīgā krāsa. Būtībā, efekts tiek iegūts saules balināta matus ar atsevišķiem virzieniem zelta, pelēka, kviešu un citu toņos bēšs. Spilgtas uzsver par gaišiem matiem šajā gadījumā ieteicams salonā ar profesionālu frizieris, jo jums ir, lai saņemtu visvairāk gludu pāreju no vienas krāsas uz otru. Šāda pārplūdes vizuāli sniedz matiem papildus apjomu un rada spēli saules gaismu uz viņas matiem.

Jāatzīmē, ka spilgti izceļ uz brūni mati bieži vien lielāka ietekme izbalējušu sejā, nevis uz pārējiem matiem. Arī šajā gleznā bieži lieto vintage aust, radot efektu regrown, kas izskatās ļoti dabiski.

Uzsver uz gaiši brūns mati, kā jau minēts, tiek veikta, izmantojot tumšāku toņu, kas arī ļauj jums parādīt iztēli un panākt inovatīvus risinājumus. Tikai dažas šķipsnas šokolādes apvienojumā ar medu vai smilškrāsas virzieniem var radikāli mainīt visu tēlu no gaismas brūnā matu īpašniekiem.

Uzsver arī uz gaiši brūni mati bieži tiek darīts, izmantojot zeltaini sarkanīgi toņos, kas palīdz sasniegt darbības jomu un krāšņums matus. Turklāt šis risinājums reiz atsvaidzinošu veida matiem, dodot viņiem spilgtuma un krāsu piesātinājumu.

Яндекс.Метрика