Krītiņi matiem

Krītiņi matiem ir īpašas pasteļa krītiņi dot noteiktu krāsu vai matu krāsu.

It īpaši mazo matu

Krāsots  Krītiņi mati viegli izdzēst un mazgāt ar ūdeni
   Matu krītiņi ir viegli un droši alternatīva matu krāsām. Pateicoties šai smalkām virzieniem var nokrāsot košās krāsās, lai radītu oriģinālu frizūras un nodot šķipsnas uz noteiktu formu. Cirtas var izolēt ar auklām, un piemērot gradientu ar gludu pāreju no vienas krāsas uz otru, un tumši toni gaismas toni.

Pozitīvas atsauksmes krītiņi ir mati kā sākotnējiem līdzekļiem ātrai krāsošanu, izmantojot sausu pasteļi vai eļļas vielu. Smalki mati var krāsot padomus un dot spilgtumu augšējā daļai.

Pirms krāsošanas ir saistīts ar izmantošanu kondicionēšanas matiem aizsargā un mitrinošo aģentu (balzāmi, maskas uc). Blondīnes ir labāk izmantot speciālu šampūnu, lai saglabātu spilgtumu un spīdumu.

Krītiņi mati viegli izdzēst un nomazgā ar ūdeni, tas ir labāk izmantot dienas laikā, un noņem pirms gulētiešanas. Labas atsauksmes par matu krītiņi ir gaisma krāsvielas, kas nav pasliktināt matus neiznīcinot to struktūru un ļauj eksperimentēt ar krāsu, izvēloties vispiemērotāko variantu.

Kā lietot krītiņi matiem

Krītiņi mati ir jāizmanto, ievērojot konkrētus piemērošanas noteikumus un uzturēšanu. Par to, kā izmantot krītiņi matiem atkarīgs vēlamo gala rezultātu un ietekmi krāsošanu.

Piemērot krītu uz matiem process notiek vairākos posmos, kas ietver:

  • sagatavojot īpašus instrumentus un instrumentus (knaibles, utyuzhok, lakas, aizsardzības aerosols, fēns, uc);
  • šampūns kondicionieris bez turpmākas piemērošanas;
  • mazajiem un mitrina matu pigmenta, kas kļūst piesātināts ar mitrumu un noturīgas;
  •   iekrāsojot dzīslas vienā virzienā visā garumā, (vai tikai tip), ar vienu vai vairākiem ziediem un kas imitē gradienta;
  • Izmantojiet aizsargājošu aerosolu, lai uzlabotu toni;
  • žāvēšana un kērlings mati ar knaiblēm vai gludināšana;
  • ar ko nosaka atsevišķas šķipsnas vai visu frizūra, izmantojot matu laka.

Pēc zīmēšanas krītiņi mati būtu ķemmētas ērtu un delikāts koka ķemmi. Šie virzieni var būt  Krītiņi matu pudelēs
 vērpjot pirms pieteikšanās pigmentu labāku traipu gar visu garumu.

Starp dažāda veida mazas mati ir labāk izvēlēties mīkstu pastelis, kas ir labi krāsoti viņas mati netiks drupināt un tur uz ilgu laiku. Eļļas Pastels ātri zaudē krāsu, nosver nosaka matus un jānomazgā slikti ar tiem. Lai izvēlētos krāsu krāsu vienu aspektu, un, ja nepieciešams, noskalo to, un pārmaiņus vairākās krāsās ļauj jums izvēlēties vispiemērotāko krāsu.

Pasteļi nebūtu jāpiemēro bieži, jo tie var žāvēt matus. Kā labs aizsardzības matiem, jūs varat izmantot barojošu kondicionieri, aizsardzības balzami un mitrinošu masku.

Яндекс.Метрика