Mole noņemšana ar lāzeru - sekas un komplikācijas
 Medicīnā molu tiek uzskatīti sugas labdabīgi audzēji, kas vairumā gadījumu nerada kaitējumu cilvēka veselībai. Tiek uzskatīts, ka viņi pat dod izskatu (īpaši sievietes) papildu šarmu. Bet ne vienmēr šāds audzējs priecē savu īpašnieku, jo tas viss ir atkarīgs no atrašanās vietas molu, tā lielumu, krāsu un formu.

Turklāt šāda veida labdabīgs audzējs reizēm kļūst nopietns drauds organismā, un var norādīt rašanos bīstamu slimību. Līdzīgos gadījumos pēc konsultēšanās ar ārstu, bieži vien lēmumu, lai novērstu audzēju. Visizplatītākais veids, kā atbrīvoties no dažādiem kārpas šodien ir lāzera noņemšana molu .

Mols noņemšana lāzera iezīmes metodes

Kā jau atzīmēts, noņemšana molu lāzera uzskatīja visvairāk drošu un efektīvu veidu, lai novērstu šos audzējus. Izplatīta šī metode ir ieguvusi, pateicoties vairākām priekšrocībām:

 • Nesāpīga procedūra;
 • Darbības ātrums;
 • Rētas vietā noņemšanas molu trūkums;
 • Rapid brūču dziedēšana pēc operācijas;
 • Trūkums iekaisuma procesu situ noņemšanas;
 • Pēcoperācijas komplikācijas trūkums;
 • Easy pēcoperācijas aprūpi.

Komentāri par dzimumzīme pārcelšanās lāzera vairumā gadījumu pozitīvām . Pacientiem, kam veic šādu procedūru, ņemiet vērā, jo tās ātrumu (5-10 minūtes atkarībā no lieluma un sarežģītības neoplazmu konkrētajā gadījumā) un neesamību sāpes.

Tajā pašā laikā, dažreiz pārskatīt noņemšanas molu lāzera ir citi viedokļi. Parasti, cilvēki atbrīvoties no audzēju šo metodi sūdzas par atlikušajām rētas pēc procedūras. Tas ir reti, jo gandrīz 99% no ārējās izpausmes pēc izņemšanas audzēju ar lāzera metodi nav pieejama. Izņēmums ir situācija, kad Mols ir ļoti liels, un prasa atkārtot ietekmi uz dziļākajos slāņos dermā.

Parasti, noņemšana molu lāzera novērš iespēju tās izplatības tajā pašā apgabalā no ķermeņa atkal . Turklāt, pēc kāda laika, āda šajā vietā kļūst dabisko krāsu un gludumu.

Man jāsaka, ka lielākā priekšrocība šī metode ir izslēgšana traumas kaimiņu veselīgu ādu. Tas ir saistīts ar spēju kontrolēt iespiešanās dziļumu un intensitāti lāzera staru, kas tiek noteikts ārsts. Tādējādi, lāzera ietekmē tikai mols. Tas ir iespējams, ir viens no lielākajām priekšrocībām, metodes pirms Kriodestrukcija (izvešana no moliem šķidro slāpekli).

Turklāt, noņemšana no mola veica contactlessly ar lāzeru, kas palīdz novērst iespēju infekcijas ārstēšanas jomā.

Ietekme lāzera noņemšanas dzimumzīmes

Ikviens, kurš gatavojas atbrīvoties no audzēju ar lāzera metodi, ir jāapzinās sekas likvidēt molu lāzeru. Mums jau teica, ka šāda procedūra nenozīmē sekas formā rētas. Tomēr, pēc tam, kad tā ir izveidota in situ izņemšanas garozas, kurš ko vairs dažas dienas vēlāk. Jūs nevarat atdalīt vai pieskarties, jo šajā gadījumā veidojas hipertrofiska vai keloīdu rētas ir gandrīz neizbēgama. Šī rēta var palikt uz mūžu.

Care pēc lāzera mola noņemšanas ietver pirmo piesardzīgu attieksmi pret šāda garoza . Tā nedrīkst būt slapjš, ieeļļot ar jodu vai kādu krēmu. Lai apstrādātu garoza var izmantot tikai īpašos ziedes, stimulē reģenerāciju, kuru ārsts. Pašārstēšanos un izmantošanu tradicionālajā medicīnā brūču ārstēšanai šādos gadījumos ir nepieņemama.

Arī aprūpi pēc lāzera mols noņemšana ietver cieņu pret jaunu ādu, kas veido uz vietas, kur viņš iepriekš bija. Kad garoza vairs nav viens pats, tas ir nepieciešams, lai aizsargātu ādu no visiem ārējiem faktoriem veidu.

Jo īpaši tas attiecas uz ultravioleto starojumu, piemēram, saules apdegumiem, solāriju un ilgu uzturēšanos saulē, ir jāizslēdz, līdz tās ir sadzijušas. Pat ja jūs nolemjat gulēt saulē, jums vajadzētu izmantot īpašus krēmus vai losjonus. Ir vēlams, ka tie bija noteicis ārsts.

Mēs varam teikt, ka ietekme lāzera mola noņemšanas galvenokārt tieši atkarīgs no tā, cik labi pacients seko visas nepieciešamās instrukcijas   un rekomendācijas ārsta. Tomēr ir reti gadījumi, kas joprojām ir nepieciešams zināt, ka šī metode noved pie blakusparādības un komplikācijas:

 • Apsārtums pēc procedūras;
 • Rētas un spiediena sajūta uz ādas uz vietas noņemšanas audzēju;
 • Iekaisuma slimība;
 • Individuāla neiecietība dažu narkotiku.

 Pirmo reizi pēc lāzera mola noņemšanas - Skin Care
 Dažreiz sekas noņemot dzimumzīme lāzera rīkojas apsārtums līdzīgs saules apdegumu. Tas ir normāla reakcija uz procedūru pārāk jutīga āda, kas nav iemesls bažām un jāiet uz to pašu. Kad pazūd ir apsārtums, tas ir atkarīgs no indivīda.

Sasprindzinājums ādas jomā tālvadības dzimumzīme un mazākiem rētas bieži likvidēta izmantojot lāzera korekciju, kas uz visiem laikiem novērš šādu ārstēšanu sajūta.

Retos gadījumos, noņemšana molu lāzera var izraisīt attīstību iekaisuma slimību (piemēram, herpes vai pinnes) . Tādēļ tiek ieteikts neturpināt šo metodi bez iepriekšējas konsultēšanās ar savu ārstu.

Dažreiz zāles, ko izmanto ādas reģenerāciju, var izraisīt alerģiskas reakcijas cilvēkiem, sakarā ar individuālo neiecietību dažu medikamentu.

Яндекс.Метрика