Izvešanai molu ietekme uz jūsu sejas - rētas un ādas iekaisums
 Pigmentēti audzēji ir uz ķermeņa praktiski jebkuras personas. Tie var būt plakana un izliekta, atšķiras pēc krāsas un formas, lai sniegtu šarmu ārpuses vai var uzskatīt defekts. Lielākā daļa dzimumzīmes ir nekaitīgas labdabīgi audzēji, kas neietekmē veselību. Tajā pašā laikā, daudzi cilvēki dod priekšroku, lai atbrīvotos no šiem ādas izpausmēm dažādu iemeslu dēļ. Bet pirms jums izlemt veikt šo soli, Jums vajadzētu zināt plusus un mīnusus dažādu metožu likvidēt šos audzējus, kā arī iespējamās sekas, kā likvidēt dzimumzīmes .

Par likvidēt dzimumzīmes ķirurģiski sekas

Lai gan jau salīdzinoši ilgu laiku, ir alternatīva un efektīvākas metodes dzimumzīmju noņemšana ķirurģiski joprojām diezgan bieži veids, kā atbrīvoties no nevēlama audzējiem.

Jāatzīmē galvenie trūkumi šo procedūru, salīdzinot ar citām darbībām, lai novērstu dzimumzīmes:

  • Sāpīgums;
  • Procedūras dažos apgabalos sejas un ķermeņa nespēja;
  • Atkārtošanas audzēja vienā un tajā pašā vietā varbūtība;
  • Rētu izskats pēc procedūras.

Pirmais svarīgais sekas izņemšanas molu ir ķirurģiska rēta uz operācijas vietā . Tās veidošanās ir neizbēgama, jo pēc samazinājums tiek piemērots ādas kosmētikas šuve. Parasti, šis brīdinājums pacientiem pirms operācijas. Un šis faktors bieži vien ir cēlonis to noraidījumu šo metodi par labu citu, drošāku un mazāk traumatiskas veidā.

Ir izvēlēta šī procedūra, ja dzimumzīme ir uz neuzkrītošs jomā no ķermeņa, un rēta pēc operācijas var paslēpt apģērbu. Tas ir droši teikt, ka sekas likvidēt molu uz sejas, kakla un rokas ķirurģiski sniegs vīrieti lielu diskomfortu.

Turklāt saskaņā ar standartiem vēzi, audzēju var noņemt ar rādiusu 3-5 cm. Tādējādi, ja dzimumzīme ir uz sejas, process atkal nav efektīva.

Arī sekas likvidēt dzimumzīmes ķirurģiski var būt ļoti nopietna, dažos gadījumos, . Piemēram, bieži vien ir nepieciešams, lai novērstu plakstiņu audzējs, bet izvēle šo metodi nav iespējams šajā gadījumā sakarā ar tuvumu vietas uz acs ābola.

Par noņemot molu slāpekļa sekas

Vēl viena kopīga metode, lai atbrīvotos no audzējiem dažāda rakstura tiek uzskatīta likvidēšana moliem šķidro slāpekli. Pamatojoties uz šo metodi ir zemu temperatūru ietekme uz molu, kas noved pie audu sasaldēšanas un tai sekojošo nāvi audzēja.

Par noņemot molu uz sejas, izmantojot šķidro slāpekli sekas ir gandrīz neprognozējams, tāpēc šī metode tiek izmantota biežāk, lai atbrīvotos no audzēju organismā. Tas ir tāpēc, ka dziļums atkarībā no temperatūras auduma molu slikti kontrolēta. Tas ir īpaši bīstami, ja saknes ir pietūkums dziļākajos slāņos dermā. Bieži vien, to pilnīga atcelšana ir nepieciešama otrā procedūra, kas noved pie rētas. Dažreiz noņemti audzēji pēc piemērojot šo metodi smagus apdegumus.

Turklāt, nepatīkama sekas likvidēt molu slāpekli var darboties kaitējumu veselīgu apkārtējos audos Tas ir faktiski likvidēta, ja izmanto lāzera vai radio viļņu metodi izņemšanu audzēju. Tas ir saistīts ar nespēju pilnībā kontrolēt ietekmes zonas šķidro slāpekli.

Daudz retāk, sekas noņemšana molu slāpekļa var saukt alerģiskas reakcijas pret aukstu iedarbības, kā arī individuālo neiecietību dažu medikamentu, kas tiek izmantoti rehabilitācijas periodā.

Būtu arī jāatzīmē, ka dzīšanas laikā pēc tam, kad, piemērojot šo procedūru, ilgstošu nekā gadījumā lāzera un radiofrekvenču metodi. Liela priekšrocība operācijas, lai likvidētu dzimumzīmes, izmantojot šķidro slāpekli var uzskatīt par viņas diezgan pieejamu cenu, salīdzinot ar citām metodēm.

Likvidēt molu elektrokoagulācijas sekas

Metodes izņemšanas audzēju uz sejas un ķermeņa elektrokoagulācijas būtība ir, lai novērstu to audu elektrokauterizācijai, kas vienlaikus koagulācija mazos asinsvadus, kas piegādā asinis mols. Mēs varam teikt, ka nozīme ķirurģisko instrumentu veic augstfrekvences pašreizējo līmeni, ar kuru audzējs sagriež slāņos. Līdz ar to, elektriskais lauks iedarbojas siltuma ietekme, tādējādi novēršot iespēju infekcijas un asiņošanas apstājas.

Nepatīkamas sekas likvidēt dzimumzīmes Elektrokoagulācija dažkārt notikums rētas . Bieži vien viņu izglītība ir atkarīga no dziļuma izplūdes ietekmi un lietas sarežģītību. Galvenās kontrindikācijas šo metodi, ir:

  •  Bieži sekas likvidēt molu slāpekļa
 Ir elektrokardiostimulators;
  • Saasināšanās iekaisuma procesus organismā;
  • Ļaundabīgi audzēji no rakstura.

Turklāt, šī procedūra nevar notikt grūtniecības un menstruāciju laikā. Ļoti reti, sekas izņemšanas molu var būt spēcīga Elektrokoagulācija apsārtums vietā attālo audzēju atgādina apdegumus. Tas var būt saistīts ar reakciju uz jutīgu ādu par procedūru. Ja brūce nav dziedēt vai ir sāpīga vai izvēle, Jums nekavējoties jākonsultējas ar ārstu.

Tāpat ir nepieciešams piebilst, ka sekas likvidēt dzimumzīmes uz viņu pašu mājās bieži vien ir ļoti nopietna . Lai arī ne vienmēr, bet šie audzēji var attīstīties ļaundabīgo audzēju. Tātad, pirms jūs nolemjat, lai novērstu molu, Jums jākonsultējas ar ārstu un izvēlēties metodi piemērots jūsu gadījumā. Vienīgais veids, kā izvairīties no nepatīkamas sekas noņemšana molu.

Яндекс.Метрика